דרוש מידע פאות בזול , התייעצות

בינה מלכותית

משתמש מקצוען
לכאורה ילכו על זה, כמובן לא כולם,
ובהתחלה עם הרבה חשש,
אבל עם מאוד מהר תעלי את המחיר זה כבר לא ילך כל כך.

ברבור1

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
שאני אמכור פאה כחומר גלם בלי סרוק , בלי גוונים, יצטרכו אח״כ ללכת לפאנית כדי לעצב אותה.
פאות משער טוב, לא צריכות סרוק אצל פאנית, אלא חפיפה פשוטה....
אם אחרי חפיפה (שתעשה על ידך, או אצל הלקוחה בבית עם יכולת החזרה...)
הפאה תיראה טוב, גוונים ותיקונים קטנים, אישה יכולה לדמיין לבד איך יראה אחכ..
עם אישה תקבל גוש שער גולמי מלא קשרים מריח לא משהו וכד' - לא מכירה הרבה נשים שיעיזו לקחת את הסיכון...

היום כמעט ולא מעצבים פאות... ולגזור סנטימטר או שניים- זה לא מהותי מבחינת המראה של הפאה...

שירבירשירי

משתמש פעיל
האם זה ילך לדעתכם למכור פאה כחומר גלם שיש צורך אח״כ ללכת לפאנית לעיצוב?
זה תלוי במחיר של הפיאה
אם המחיר הוא ברצפה אז זה משתלם
אבל אם המחיר הוא כמו שציינת אז אני אישית לא הייתי בוחרת בדרך הארוכה הזאת, הייתי הולכת למישהי ישירות ועושה אצלה הכל בצורה מושלמת.
ז"א אני לדוג' הלכתי לפיאות ברמות אבל הפיאה שרציתי עלתה 6,000 אז כבר לא היה משתלם לי לקנות
ועוד שאני יודעת שהשיער הוא סוג של יד 2
אבל אם המחיר הוא עד 3000 הייתי קונה.

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
קודם כל כשרות לפאה
הייתי ממליצה כן למצוא מישהי שתבצע תיקונים (בתוספת תשלום, או לכלול במחיר)
עיצוב אפשר לעשות אצל הרבה, אבל לחפש תיקונים ושהמוכרת לא תגלגל על התיקונים זה יותר קשה

כמו"כ אחריות

אני לא קונה פאות ב-11 ואשמח למצוא זולות ואיכותיות

תמונות

משתמש פעיל
קודם כל כשרות לפאה
הייתי ממליצה כן למצוא מישהי שתבצע תיקונים (בתוספת תשלום, או לכלול במחיר)
עיצוב אפשר לעשות אצל הרבה, אבל לחפש תיקונים ושהמוכרת לא תגלגל על התיקונים זה יותר קשה

כמו"כ אחריות

אני לא קונה פאות ב-11 ואשמח למצוא זולות ואיכותיות
פאות זולות זה לא כזה שווה מניסיון
הם מחזיקות שנה שנתיים לא יותר
היתה לי פאה זולה . זה לא שווה בכלל

תמונות

משתמש פעיל
יהיו שיקנו ויהיו שיחששו
אישית - אם אני יראה הרבה שקנו והפאות נראות וואו אני ילך על זה.. אבל לא על משהו אלמוני
אבל רק אם יש אחריות
חשוב מאד שהיה אחריות אבל פאות זולות זה לא משהוא
זה פחות איכותי

תמונות

משתמש פעיל
בהיכרותי הטובה עם התחום
הזולים זה פשוט שיער זול שזה פחות יפה ואיכותי
ככה שלא בטוח שיעופו ע"ז
נכון מאד זול שווה זול
וגם את צריכה תמיד שהיה לך ספריי מיוחד שהשיער יעמוד טוב ולא נופל
כי טיב השיער לא משהוא

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
מהיכרות אישית - הציבור בארץ לא הולך על זה.
אני מכירה כמה משווקות חוצניקיות שמוכרות במחירי רצפה - בין 4000 ל6000 שח, יש אחריות על הפיאה עצמה לשנה אם קורה משהו דרסטי,
חוץ מזה הן נותנות שירותי בייבי הייר ותיקונים וגזירה בחינם.

הציבור החוצניק עף על זה וקונה בהמוניו, לי אישית לרוב המשפחה סביבי (וגם לי) יש לפחות פיאה אחת כזאת והיא נראית מעולה מעולה גם אחרי שנתיים.
אבל הציבור הישראלי לא הולך על זה.
יותר מדי שבויים בתפיסה שחייבים לקנות רק אצל הטופ אחרת זה מוריד מהרמה שלי כבנאדם, או משהו כזה.

לא מקבלת טענות על איכות טובה יותר, כי גם הספה שלי בבית היא לא באיכות הכי גבוהה כמו שהייתי רוצה,
ובכל זאת כל עוד אין לי 20K להוציא כל כמה שנים אני אעדיף לקנות פיאה שנראית מצוין והאיכות הרשמית שלה לא כמו האלה של ה20, אבל שעלתה לי 5, ואז אני יכולה לקנות חדשה ואופנתית עוד כמה שנים.

ויש לי הרבה סיפורים על נשים שמרוצים מהפיאות האלה יותר מהפיאות של ה20. אבל לא נאריך.

chani-studi

משתמש צעיר
מהיכרות אישית - הציבור בארץ לא הולך על זה.
אני מכירה כמה משווקות חוצניקיות שמוכרות במחירי רצפה - בין 4000 ל6000 שח, יש אחריות על הפיאה עצמה לשנה אם קורה משהו דרסטי,
חוץ מזה הן נותנות שירותי בייבי הייר ותיקונים וגזירה בחינם.

הציבור החוצניק עף על זה וקונה בהמוניו, לי אישית לרוב המשפחה סביבי (וגם לי) יש לפחות פיאה אחת כזאת והיא נראית מעולה מעולה גם אחרי שנתיים.
אבל הציבור הישראלי לא הולך על זה.
יותר מדי שבויים בתפיסה שחייבים לקנות רק אצל הטופ אחרת זה מוריד מהרמה שלי כבנאדם, או משהו כזה.

לא מקבלת טענות על איכות טובה יותר, כי גם הספה שלי בבית היא לא באיכות הכי גבוהה כמו שהייתי רוצה,
ובכל זאת כל עוד אין לי 20K להוציא כל כמה שנים אני אעדיף לקנות פיאה שנראית מצוין והאיכות הרשמית שלה לא כמו האלה של ה20, אבל שעלתה לי 5, ואז אני יכולה לקנות חדשה ואופנתית עוד כמה שנים.

ויש לי הרבה סיפורים על נשים שמרוצים מהפיאות האלה יותר מהפיאות של ה20. אבל לא נאריך.
אשמח לקבל המלצות על פאניות כאלה. האם השיער מתאים ליבוש טבעי או חייבים סירוקים תכופים?

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אשמח לקבל המלצות על פאניות כאלה. האם השיער מתאים ליבוש טבעי או חייבים סירוקים תכופים?
חלק צריכים רק סירוק (אגב רק אצל מישהי שמכירה את הסוג הזה ויודעת להתנהג איתו - יש פיאניות שלא מכירות) ויש שלא.
כל אחת משווקת מוצר אחר.

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
ממש לא מוכרח שזול שווה זול
לפעמים היקר הוא קטע של שיווק ומיתוג והמון עלויות נלוות של פרסום וסלון מפונפן וחווית קניה עוטפת.
אישית אני מחזיקה בפאה שאף פאנית לא מאמינה לי כשאני נוקבת במחיר עלותה. נראית שווה הרבה יותר.

תמונות

משתמש פעיל
ממש לא מוכרח שזול שווה זול
לפעמים היקר הוא קטע של שיווק ומיתוג והמון עלויות נלוות של פרסום וסלון מפונפן וחווית קניה עוטפת.
אישית אני מחזיקה בפאה שאף פאנית לא מאמינה לי כשאני נוקבת במחיר עלותה. נראית שווה הרבה יותר.
אז את באה להגיד שפאה עולה יקרר רק בגלל הפרסום כי הפאנית רוצה לכסות את הוצאות הפרסום ?
אז אם כך פאה רגילה אמורה להימכר בהרבה פחות

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
הייתי מאוד שמחה אם היה כזה דבר שבאמת איכותי,
בתכלס ניסיתי וההבדל די בולט לעין...
מה שכן יש הרבה פאניות שמוכרות ב12 ולא ב20-22,
ונותנות שרות ואחריות.
אז בינתיים זאת נראית לי אופציה טובה.

שבי❤️

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
משהי יודעת להמליץ על הפאות של קלואה?
שווה לקנות? איכותי?

תמונות

משתמש פעיל
וכמובן שהיא רוצה להרוויח בנוסף. כמה שיותר...
כמובן ברור מאד
אבל אפשר ללכת לפאנית שהיא מוכרת פאה ב10 אלף בגלל הפרסום היא לוקחת כך
ואפשר לקחת פאנית ואת אותה פאה ב8 אלף כי היא לא מפרסמת הרבה . אז יורד המחיר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה