דרוש מידע פאה אצל אתי שטיינמץ/ יהודית ברגמן / חיה שטיינברגר

סגול חציל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
טוב, שוכנעתי!!!!!!
הולכת על חיה בעז"ה!
מתפללת לסיעתא דישמיא מרובה...

אבן כחול

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
המשתמש נחסם
אני עשית אצל אחת בבני ברק ציפי בלושטיין שירות מדהים ממליצה לכולם זה המספר שלה 0527634496

רחלה.

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני עשיתי אצל אתי שטיימץ,
ממליצה בחם

blueberry

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני לא ממליצה לעשות בעיר אחרת. מניסיון
וגם אצל חיה מסתבר שתצטרכי תיקונים ולעיתים יותר מפעם אחת

חוי חרצית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
טוב, שוכנעתי!!!!!!
הולכת על חיה בעז"ה!
מתפללת לסיעתא דישמיא מרובה...
אני הגעתי אליה מחוץ לעיר
זה היה שווה!
היא מוציאה שם אחת אחת יפהפיות
יש תורות מכאן ועד אמריקה
אבל אם תחשבני את כמות הפעמים שתלכי למישהי באזור שלך , כשלא תהיי מרוצה, תגלי שבזבזת את אותן שעות עבודה,
שתבזבזי בגיחה האחת או שתיים לחיה, והרבה פחות כאבי לב.
אני ממליצה בכל פה, אחרי עשרות פאות שבאו בעקבות משפחתי, ואף אחת לא יצאה מאוכזבת
הצלחה וס''ד

brod

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
מה המחירים של חיה?
מישהי מכירה יצרנית שיער בשם פרידה דוננברג? (הבנתי שמוכרת בעיקר בחו''ל ולכן פחות מוכרת בארץ, אבל הפאנית שלי ממליצה עליה מאד)
ובגדול - עדיף ללכת למישהי גדולה או לקחת דרך הפאנית שלי שאני מכירה שנים ויכולה לסמוך עליה?

סגול חציל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מה המחירים של חיה?
מישהי מכירה יצרנית שיער בשם פרידה דוננברג? (הבנתי שמוכרת בעיקר בחו''ל ולכן פחות מוכרת בארץ, אבל הפאנית שלי ממליצה עליה מאד)
ובגדול - עדיף ללכת למישהי גדולה או לקחת דרך הפאנית שלי שאני מכירה שנים ויכולה לסמוך עליה?
11 אלף פלוס...

צחור

משתמש מקצוען
אני עשיתי אצל אתי שטיינמץ, לפני שנה וחצי פלוס.
פאה מהממת! שירות נדיר...
(די שיגעתי אותה עם הוספת גוונים וכו'..., והיא הייתה מדהימה!)
שיער טובבב! לא גומרת לקבל עליה מחמאות!!!
איך המחירים שלה?

sari11

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
אם יש כאן מישהי שמעניין אותה המחיר, אני עשיתי אצל אלישבע פוגל פאה מהממת, לא נופלת בגרם משל כל המוכרות, אני מקבלת עליה אינספור מחמאות. היא לוקחת על פאה מוכנה 7000, ובהזמנה נראה לי 8000.

ענינית

משתמש פעיל
אצל כל אחת כמעט יושבים שעות , בעיקר אלה המבוקשות לכן חשוב מאד מישהי עם שירות אדיב וסבלנות מרובה. אנחנו עשינו לאחרונה פאה מהממת עם שיער משובח במיוחד, אצל מירי לרנר, קצרנו אין ספור מחמאות ובנוסף היא מאד קשובה וסבלנית לכל בקשה. הקושי היה שאנחנו לא גרות בבני ברק.... ולכן לא ממליצה מחוץ לעיר.

צחור

משתמש מקצוען
אם יש כאן מישהי שמעניין אותה המחיר, אני עשיתי אצל אלישבע פוגל פאה מהממת, לא נופלת בגרם משל כל המוכרות, אני מקבלת עליה אינספור מחמאות. היא לוקחת על פאה מוכנה 7000, ובהזמנה נראה לי 8000.
איפה היא נמצאת?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה