התייעצות עשרים ואחד בבית אחד - התייעצות לגבי סרט

אני שואלת לחוות דעתכם. לו הייתי מוציאה סרט 21 בבית אחד חלק 2, האם ילדיכם היו מעדיפים סרט מתוך ספר קי

• סרט מתוך ספר קיים

• תסריט לא מוכר

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.

עסיסית

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לי יש בעיה קטנה עם הסידרה...

הילדים שלי פשוט מטורפים על הסידרה הזו והדרישות שלהם בהתאם. הם ממש מוכרחים להתחרות ולעקוף את מספר הילדים בספר- במשפחתנו. :eek:

אני כמובן מסבירה להם שאת ה'אקשן' והבלאגן שהם כל כך אוהבים בספר הם מצליחים בהחלט לעשות בבית שלנו גם בלי מספר הילדים המכובד כל כך. אבל בינתיים ההסבר שלי לא לגמרי מספק אותם.

בכל אופן לא נראה לי שיש העדפה אם סרט מספר קיים או לא, הסרט בכל מקרה יהיה אהוב ורצוי, העיקר 21 בבית אחד. (ולא יותר... כי אני לא עומדת בקצב הדרישות שלהם ;))

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
אם היית שואלת לפני כמה שנים, הייתי אומרת "לאו" מוחלט.
היום אני לא בטוחה.
לכאורה לא ייוולד עדיין נכד, אבל אם יהיו 21 ספרים, אולי נשקול להביא גם נכדים...
וזה עדיין ישאר 21 בבית אחד :)

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יש סרט, כן.
הופיע בבתי ספר ומתנ"סים בלבד, לא לצפייה ביתית.
האמת שבידיוק השבוע שמעתי את אחותי בת השבע משחקת "משפחות" בחבל ומונה את כל ילדי משפחת שניידר.......
לא גמרנו לצחוק;)

רותי רפפורט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
למה אי אפשר להשיג את הסרט ?
הוא לא יוצא לבתים פרטיים, כיוון שהוא מיועד בעיקר להקרנה בתוספת הפעלות.
בסיס של תסריט מהספר. עם קטעים מעניינים חדשים
ככה זה גם מחבר את אלו שקראו את הספר. וגם מוסיף להם עניין
זה יכול להיות רעיון, באמת. תודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה