דרוש מידע עשיתם מטבח חדש לאחרונה? נשמח לשמוע על מה אתם ממליצים/ ממה הייתם נמנעים תודה!

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אשמח מאוד גם לחוות דעתכן בצבעים של המטבח
הארונות אצלי למעלה לבנים (פורמקס 3191)
הארונות למטה ומעל המקרר עץ בהיר (פורמקס 5731)
השיש לבן עם נימים חום שחור (קואנתה דגם אלבה ויאה - אגב אם יש למישהי נסיון עם הדגם הזה אשמח לשמוע)צפה בקובץ המצורף 1360657
הכיור של בלנקו צבע טרטופו
צפה בקובץ המצורף 1360658
ברזים צבע זהב מוברש (לאו דווקא הדגם הזה אבל בצבע הזה )
צפה בקובץ המצורף 1360668
וידיות בצבע של הברז
עכשיו לשאלתי

לגבי החיפוי האם לקחת את החיפוי הראשון בתמונה שהוא יותר עדין או את החיפוי השלישי שבתמונה שהוא יותר עם נוכחות צפה בקובץ המצורף 1360674

האם אתם חושבות שהצבעים הולכים ביחד ?
עכשיו אני חוששת שזה יותר מידי צבעים בעין אך מצד שני לא כל כך רציתי לבן למטה בגלל שזה פחות פרקטי
האם לוותר על הצבע עץ ?

אשמח מאוד לשמוע את חוות דעתכן
הגוונים למטבח יפים ודי קלאסיים.
לגבי החיפוי קיר - אני ממליצה חיפוי לבן חלק.
הטקסטורה של השיש לא זהה בכלל לטקסטורה של החיפוי, וזה לא יראה טוב יחד
(חוץ מזה שלרוב 3 טקסטורות שונות במטבח אחד - יצרו מראה עמוס מידי)

אסתי פעמון

משתמש מקצוען
זאת אומרת שהמסלול שלו כאילו מסתובב?
המסלול לא מסתובב
הדלת מחוברת בצד הקרוב לקיר האחורי וגם הפינה העליונה הקדמית מחוברת למסילה שנמצאת לכל האורך למעלה
כשפותחים את הדלת- החלק הקדמי שבמסילה נשאר על המסילה וזז אחורה- כמה שהוא זז יותר אחורה הדלת מתקפלת יותר ונדחפת יותר לכיוון הקיר האחורי.
לא יודעת איך להסביר את זה (מקווה שקצת יותר ברור)

שקדי

משתמש מקצוען
המסלול לא מסתובב
הדלת מחוברת בצד הקרוב לקיר האחורי וגם הפינה העליונה הקדמית מחוברת למסילה שנמצאת לכל האורך למעלה
כשפותחים את הדלת- החלק הקדמי שבמסילה נשאר על המסילה וזז אחורה- כמה שהוא זז יותר אחורה הדלת מתקפלת יותר ונדחפת יותר לכיוון הקיר האחורי.
לא יודעת איך להסביר את זה (מקווה שקצת יותר ברור)
יש לך תמונה או שרטוט של זה? פשוט אני צריכה להחליט וממש הייתי רוצה הרמוניקה בלי שיתפוס מקום בפתיחה.
ממש תודה

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לך תמונה או שרטוט של זה? פשוט אני צריכה להחליט וממש הייתי רוצה הרמוניקה בלי שיתפוס מקום בפתיחה.
ממש תודה
במקרה הזה אין קיר צמוד לשיש, אבל אפשר לראות איך ההרמוניקה נראית כשהיא פתוחה..

1682537097481.png

dassi1234

משתמש רשום
מבחינת אבק - לא קריטי, צריך תחזוקה כמו כל ידית. ניגוב קליל פעם בשבוע מספיק לגמרי.
לגבי השטח שזה לוקח - לדעתי משמעותי מאד, בפרט במטבח שהוא לא ענק.
זה מוריד כ7-8 ס"מ לדעתי, ולרוב יהיה 2 פסים כאלה.
15 ס"מ אחסון מתוך כ-80 ס"מ גובה ארונות עליונים זה המון, כמעט 20 אחוז מהשטח..
מבחינת מראה - זה יפהפה, מראה נקי.

מה שענית לגבי האבק - השאלה שלי אם גם המגרה עצמה מתמלאת באבק או רק בשטח מבחוץ?

שקדי

משתמש מקצוען
תני כתובת מייל ואני אשלח לך
בעיה
לא רוצה לכתוב פה מייל
במקרה הזה אין קיר צמוד לשיש, אבל אפשר לראות איך ההרמוניקה נראית כשהיא פתוחה..

צפה בקובץ המצורף 1361415
ממש תודה על התמונה!
יש לך מושג למה אמרו לי שההרמוניקה תיקח לי 45 ס"מ מהשיש כשהיא פתוחה? (כשסגורה- 90 ס"מ)
יכול להיות שיש עוד סוג של דלת הרמוניקה?

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מה שענית לגבי האבק - השאלה שלי אם גם המגרה עצמה מתמלאת באבק או רק בשטח מבחוץ?
לא שמעתי תלונות על אבק שנכנס, לא נשמע לי סביר. אבל לא אומרת בוודאות כי אין לי נסיון אישי עם זה
בעיה
לא רוצה לכתוב פה מייל

ממש תודה על התמונה!
יש לך מושג למה אמרו לי שההרמוניקה תיקח לי 45 ס"מ מהשיש כשהיא פתוחה? (כשסגורה- 90 ס"מ)
לא יודעת לומר לך, הרמוניקה אמורה להתקפל לחצי, ואז על הציר להיות מקבילה לקיר, אין סיבה שהיא תיקח מהשיש יותר מהעובי של הדלת המקופלת בעצמה.

Chanae

משתמש מקצוען
בעיה
לא רוצה לכתוב פה מייל

ממש תודה על התמונה!
אמרו לך נכון חלקית, באורך היא תקח באמת חצי (אגב 90 ס"מ זה המון להרמוניקה, בד"כ עושים את זה ברוחב של השיש שזה 60 ס"מ)
אבל ברוחב זה כמה ס"מ וזה בד"כ בסוף השיש אז זה לא מורגש

dassi1234

משתמש רשום
תודה על כל העזרה, נראה לי שארד מהידיות במה באמת בגלל החסרון של הגובה שזה מוריד.
יותר אהבתי את הבמה מאינטגרלי אבל עכשיו שירדתי מהבמה אני מתלבטת בין אינטגרלי(שזה שהחומר ממש אותו צבע כמו הפורמייקה) או לקחת את הרוכבותנראה לי אינטגרלי יותא מראה נקי, רוכבות יותר הולך עכשיו.
מה אומרות?

רפ

משתמש סופר מקצוען
תודה על כל העזרה, נראה לי שארד מהידיות במה באמת בגלל החסרון של הגובה שזה מוריד.
יותר אהבתי את הבמה מאינטגרלי אבל עכשיו שירדתי מהבמה אני מתלבטת בין אינטגרלי(שזה שהחומר ממש אותו צבע כמו הפורמייקה) או לקחת את הרוכבותנראה לי אינטגרלי יותא מראה נקי, רוכבות יותר הולך עכשיו.
מה אומרות?
שרוכבות זול משמעותית מאינטגרלי ויכול להגיע לפער של אלפי שקלים, תלוי במספר הידיות.

dassi1234

משתמש רשום
אני גם חשבתי כך בתחילה, אבל גם האדריכלית שלי וגם המעצבת בחנות אומרות לי שיותר יפה רוכבות אבל הם גם אמרו שאולי בגלל שזה חדש והם רגילות אז זה קצת ערער אותי מה עדיף. במיוחד בגלל שזה הפרש במחיר.

תודה גדולה

משתמש רשום
אני עשיתי מטבח לפני חודשיים והתלבטתי מאד האם לעשות ידיות אינטגרליות או רוכבות , בסוף בגלל הפער במחיר החלטתי לעשות רוכבות והיום אני ממש שמחה שעשיתי רוכבות כי המטבח לבן והידיות זהב וזה מוסיף המון יופי
היום אפילו אם היה אותו מחיר הייתי בוחרת רוכבות כי זה לטעמי יותר יפה וגם נוח מאד ומוסיף יופי למטבח

עשיתי את המטבח אצל אמבט פלוס - הרמוניקה מטבחים שעזרו לי מאד בעיצוב ובבחירת כל המטבח לאורך כל התהליך והייתי מאד מאד מרוצה.
בהצלחה רבה בכל ההחלטות

ששל

משתמש מקצוען
אני עשיתי ידיות רגילות.
בצבע ועיצוב שמתאים למטבח.
לדעתי מתאימות וממש מוסיפות לעיצוב במטבח שלי.
(הטרנדים נחמדים אבל מציעה לא לפסול רעיונות אחרים)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה