התייעצות עשיתם בדיקה סרולוגית במאוחדת ויצא לכם חיובי? כנסו!

• פותח הנושא SMN
  • פורסם בתאריך

מקורי!

משתמש פעיל
עשינו לפני שבועיים בדיקה סורולוגית במאוחדת כל המשפחה (7 נפשות) יצאנו כולם חיוביים!

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
ומה היה קודם? אם יצאתי חיובית ולא הייתי חולה מאומתת זה אומר שיש לי מעל 151 או שלפני זה זה היה אחרת? מישהו יודע מה פעם היה הרף לקבל חיובי בסרולוגי של מאוחדת??
לא
שיטת הבדיקה השתנתה
ומה שהיום מספר גבוה ל בהכרח היה גבוה לפי שיטת הבדיקה הקודמת.
היום יש במאוחדת גם תוצאות של מעל 1000 [לא מדברת על מתחסנים], בקרב אנשים שחלו [עם או בלי לדעת שחלו].
לפני כמה ימים, לפני שהשתנתה צורת הבדיקה גם אנשים עם הרבה מאוד נוגדנים לא קבלו תוצאות כאלו.
משהו בשיטת המספור השתנה.

מאוד מסקרן אותי לדעת איך פרמטר המספרים שהיו לפני שינוי שיטת הבדיקה מול השיטה היום.
כלומר, מי שהיה לו נניח 130 בשיטה הקודמת, כמה היה יוצא היום?
או מי שמקבל היום תוצאה של 1000, כמה היה מקבל לפני שינוי שיטת הבדיקה.
בינתיים לא הצלחתי להגיע לתשובה ברורה.

שירה כ

משתמש פעיל
לא
שיטת הבדיקה השתנתה
ומה שהיום מספר גבוה ל בהכרח היה גבוה לפי שיטת הבדיקה הקודמת.
היום יש במאוחדת גם תוצאות של מעל 1000 [לא מדברת על מתחסנים], בקרב אנשים שחלו [עם או בלי לדעת שחלו].
לפני כמה ימים, לפני שהשתנתה צורת הבדיקה גם אנשים עם הרבה מאוד נוגדנים לא קבלו תוצאות כאלו.
משהו בשיטת המספור השתנה.

מאוד מסקרן אותי לדעת איך פרמטר המספרים שהיו לפני שינוי שיטת הבדיקה מול השיטה היום.
כלומר, מי שהיה לו נניח 130 בשיטה הקודמת, כמה היה יוצא היום?
או מי שמקבל היום תוצאה של 1000, כמה היה מקבל לפני שינוי שיטת הבדיקה.
בינתיים לא הצלחתי להגיע לתשובה ברורה.
אין לי מושג לגבי זה, אני עשיתי בדיקה סירולוגית אתמול יצא לי 197.5 והיה כתוב חיובי
וגם אחותי קיבלה 214 ויצאה חיובית
לא באלפים...
שתינו היינו חולות בקורונה...

ayys

משתמש מקצוען
אין לי מושג לגבי זה, אני עשיתי בדיקה סירולוגית אתמול יצא לי 197.5 והיה כתוב חיובי
לא באלפים...
מעניין
היחידות למדידה שרשומות ליד המספרים הם AU/ML ?

שירה כ

משתמש פעיל
ככה זה נראה: לדעתי זו השיטה החדשה, והישנה הייתה באלפים
סירולוגית.jpg

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
לא באלפים...
זה לא אומר כלום
אם מ 150 זה חיובי אז קיבלתן חיובי עם מספרים כמו שלכן
וככל הנראה בצורת הבדיקה הקודמת הייתן מקבלות מספר נמוך יותר, דיין בגדר החיובי. השאלה כמה.
לא כל מי שחולה מפתח רמה גבוהה של נוגדנים. עודה שהמון קיבלו שלילי מקופות החולים למרות שחלו וחלקם מצאו נוגדנים בכמות נמוכה יחסית בבדיקות פרטיות

השאלה שלי היתה איך השוואה המספרים האלו למה שהיה קודם
מי שקיבל למשל 130 קודם ברור לגמרי שבבדיקות כפי שמבוצעות עכשיו היה מקבל מספר הרבה יתר גבוה.
השאלה היא מה המדד זה מול זה

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
לא היו מקבלים מספרים בשיטה הקודמת במאוחדת. רק חיובי \ שלילי
נכון
אבל הם קבעו חיובי מרף מסויים
ואם אני קיבלתי למשל במאוחדת חיובי ובדקתי גם פרטי בהדסה אז אני יודעת מה המספר שלי. ומעניין אותי מה היה יוצא לי במדד של היום
ברור ללא ספק שהיה יוצא גבוה פי כמה וכמה השאלה כמה.

חשבת מלי

משתמש פעיל
נכון
אבל הם קבעו חיובי מרף מסויים
ואם אני קיבלתי למשל במאוחדת חיובי ובדקתי גם פרטי בהדסה אז אני יודעת מה המספר שלי. ומעניין אותי מה היה יוצא לי במדד של היום
ברור ללא ספק שהיה יוצא גבוה פי כמה וכמה השאלה כמה.
גם אותי הנושא הזה "תופס" לי נראה שמדובר במכשיר או מדד שונה לגמרי מכיוון שכל הזמן טענו שבמאוחדת הם נותנים תשובה שלילית למי שיש לו פחות מ-90 או -100,
כעת קרו 2 דברים : המינימום עומד על 50 (במעבדות הפרטיות 15) ואילו מצד שני מתקבלות תשובות של עשרות אלפים!! כלומר זו לא רק מכפלה של פי 3 או 4 או אפילו 10 אלא פשוט דיגום שונה ,
שאלה נוספת האם גם מחלימים קיבלו תוצאות של אלפי יחידות או רק מתחסנים?
אשמח אם תוכלי להגיע למקור מהימן שיסביר את כל התמיהות והשאלות,

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
גם אותי הנושא הזה "תופס" לי נראה שמדובר במכשיר או מדד שונה לגמרי מכיוון שכל הזמן טענו שבמאוחדת הם נותנים תשובה שלילית למי שיש לו פחות מ-90 או -100,
כעת קרו 2 דברים : המינימום עומד על 50 (במעבדות הפרטיות 15) ואילו מצד שני מתקבלות תשובות של עשרות אלפים!! כלומר זו לא רק מכפלה של פי 3 או 4 או אפילו 10 אלא פשוט דיגום שונה ,
שאלה נוספת האם גם מחלימים קיבלו תוצאות של אלפי יחידות או רק מתחסנים?
אשמח אם תוכלי להגיע למקור מהימן שיסביר את כל התמיהות והשאלות,
במאוחדת לא נתנו שלילי לפחות מ 90 או 100
בעלי קיבל מהם חיובי
ועשה גם פרטי וקיבל 57....
כך שזה מפחות. אולי מ 50. לא יודעת

יש לי חברה שבעלה היה חולה. היא למיטב ידיעתה לא. וקיבל 1290 או משהו כזה..כך שזה לא רק מחלימים.
ממה מעניין אותי
אם היתה אפשרות הייתי עושה עוד בדיקה בקופה עכשיו

tuty

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
מכירה מישהי שקיבלה 6500 נוגדנים אמרו לה שזה מאדדדד נדיר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  27  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה