דרוש מידע ערערתי על קנס של אגד ולא קבלו את הערעור, איך מערערים על ההחלטה?

משתמש משודרג

משתמש מקצוען
זהו הסיפור במלואו:https://www.prog.co.il/threads/מקומם-ומתסכל-ממש-נקנסתי-על-לא-עוול-בכפי.856659/
העניין הוא שקבלתי תגובה שהערעור שלי לא התקבל כי נמצא תיקוף לאחר עליית מבקר-
המבקר עצמו הוא זה שתיקף לי, רציתי להוכיח לו שתיקפתי ואמרתי לו- תניח את הרב קו ותראה שתיקפתי,
הוא הניח ונהיה תיקוף (כי כשתיקפתי בתחילת הנסיעה המכשירים לא היו מאותחלים לנסיעה...)
פליז,
איך מערערים על ההחלטה?

A052

משתמש סופר מקצוען
ניסתים לבדוק בזמנו הסטורייה של הרב קו, לראות שאכן היה/לא היה תיקוף בשעה שאתם העברתם את הכרטיס במכשיר?

יש לכם עדים נוספים לזה שתיקפו ואח"כ הפקחים לא ראו?

משתמש משודרג

משתמש מקצוען
בדקתי את ההסטוריה של הרב קו והתיקוף שאני תיקפתי (בתחילת הנסיעה) לא מופיע לצערי,
לגבי עדים: יש לי עדות אחת, אולי אפשר לנסות לחפש עדים נוספים, אבל קשה לי לומר שאצליח...,
השאלה היא איך מערערים על ההחלטה?

האיש והקלרינט

משתמש פעיל
תפני ללשכת סגן שר התחבורה במייל מסודר את המקרה עם התגובה
הנה כתובת המייל של הלשכה : <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
צריכים לשים סוף לסאגה של המבקרים בירושלים שמטילים אימה על כולם ועל בחורים צעירים ו נשים חרדיות בפרט בלי שום התחשבות בעגלות הקטנטנים ושאר הילדים שלוקח חצי דקה עד שמתמקמים באוטובוס
ליבי איתכם גם עברתי את הסאגה הזאת.

רק דבר אחד לא להשאיר ככה זה מה שקיבלתי לאחרונה מקנס ששכחתי ממנו לגמרי פתחו לי הוצאה לפועל
image.png

משתמש משודרג

משתמש מקצוען

האיש והקלרינט

משתמש פעיל
רק בלחץ מסיבי עליהם הם יורדים ממך
קשה עד בלתי אפשרי להוריד אותם מהעץ ...הכל אבל הכל בסייעתא דשמייא

האיש והקלרינט

משתמש פעיל
תשלחי ללשכה של הרב מקלב מייל מפורט כולל המכתב שקיבלת ותסבירי בדיוק מה היה הסיפור האמיתי

האיש והקלרינט

משתמש פעיל
בשמחה
כל אחד ואחת שפונה לאישי הציבור בנידון עוזר לכולם עד שהם יבינו שחייבים פה שינוי רציני

משתמש משודרג

משתמש מקצוען
כל אחד ואחת שפונה לאישי הציבור בנידון עוזר לכולם עד שהם יבינו שחייבים פה שינוי רציני
נכון מאוד,
אולי כדאי לפתוח אשכול ולרכז בו את כל הערעורים והסיפורי בלהות של פקחים שקונסים סתם, ומתנהגים בגסות ובאכזריות לציבור. ואז לשלוח הכל ביחד...

ינאי&רועי

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
אני ערערתי ובדיוק אתמול קיבלתי הודעה במייל שדחו לי את הערעור :(

דובילה

משתמש צעיר
צריך ניסים בזה לי קרה הנס אבל צר לי לאכזב כי לא בכל יום איתרחש (קורה) ניסא...

קבצים מצורפים

• 09551721.pdf
    KB 362.8 · צפיות: 60

דובילה

משתמש צעיר
למי שכן קיבל קנס והוא מערער מחזירים את הכסף בשונה מדו’’ח משטרת תנועה שאם שילמת זה נחשב להודאה בעבירה ושוב אי אפשר לערער מה גם שלא מגיעים למצב של הוצאה לפועל ח’’ו.

קבצים מצורפים

• Screenshot_20230426-104619_Gmail.jpg
    Screenshot_20230426-104619_Gmail.jpg
    KB 243.3 · צפיות: 41

רבקהא

משתמש מקצוען
לראשונה- קיבלו לפני שבועיים ערעור שלי-
שלחתי עבור תלמידה שלי שמתגוררת בפנימיה- היא קיבלה קנס על אי תיקוף כמה שניות אחרי שעלתה לאוטובוס-
כתבתי שהארוע אכן קרה אך לנערה אין מהיכן לשלם וכו' וכו'
ביקשו ממני לשלוח אישור מעו"סית שהיא אכן מתגוררת בפנימיה ולהפתעתי- הערעור התקבל!

ינאי&רועי

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
אם ערערתי פעם אחת ודחו לי את הערעור, יש טעם לערער עוד פעם?
ואם הדו"ח הוא בכלל לא על שמי, והכתובת היא ג"כ לא נכונה, רק הת"ז נכונה, אם אני לא אשלם, יש להם דרך להגיע אלי?

דובילה

משתמש צעיר
אם ערערתי פעם אחת ודחו לי את הערעור, יש טעם לערער עוד פעם?
ואם הדו"ח הוא בכלל לא על שמי, והכתובת היא ג"כ לא נכונה, רק הת"ז נכונה, אם אני לא אשלם, יש להם דרך להגיע אלי?
לאיודע
מה שאני כן יודע שעדיף לשלם קנס 100 ש’’ח פעם אחת ולגמור עם הסיפור לנצח
מאשר להיות ’’אויבער חוכם’’ ולהגיע להוצאה לפועל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה