דרוש מידע ערעור על טסט (מבחן נהיגה מעשי)

חוה ש

משתמש מקצוען
האם למישהו יש נסיון?
מתי מקבלים ערעור?
כדאי לנסות?

הערות הבוחן:
במעבר נתיב אי שמירת רווח התערבתי למנוע פגיעה ברכב התקרבות מהירה לצומת כאשר משאית באה מצד ימין.

לדברי התלמיד: המורה אמר ימינה ועמד רכב ולא התקדם, הוא חיכה שניה והמורה אמר שמאלה, הוא לא הבין ימינה או שמאלה. המורה תפס את ההגה ועשה סיבוב ע"מ לעקוף את הרכב החונה.
בצומת שהתקרבה משאית, התלמיד עצר. אולי היה עדיף לעצור שניה קודם, אך התלמיד עצב והמשאית עברה.

אודה לכל מידע.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
האם למישהו יש נסיון?
מתי מקבלים ערעור?
כדאי לנסות?

הערות הבוחן:
במעבר נתיב אי שמירת רווח התערבתי למנוע פגיעה ברכב התקרבות מהירה לצומת כאשר משאית באה מצד ימין.

לדברי התלמיד: המורה אמר ימינה ועמד רכב ולא התקדם, הוא חיכה שניה והמורה אמר שמאלה, הוא לא הבין ימינה או שמאלה. המורה תפס את ההגה ועשה סיבוב ע"מ לעקוף את הרכב החונה.
בצומת שהתקרבה משאית, התלמיד עצר. אולי היה עדיף לעצור שניה קודם, אך התלמיד עצב והמשאית עברה.

אודה לכל מידע.
גם אם התלמיד היה צודק זה ברכה לבטלה...
בכל מקרה לפי התיאור שלך נראה שהטסטר צודק

אליז

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
האם למישהו יש נסיון?
מתי מקבלים ערעור?
כדאי לנסות?

הערות הבוחן:

אודה לכל מידע.
במקרים כאלה, סיכויי הערעור להתקבל נמוכים ביותר.

אלע

משתמש רשום
הגשתי פעם ערעור.
זה לא שווה את המאמץ רק במקרים חריגים כגון שהבוחן אומר הערה גזענית וכדומה
אבל בשביל דבר אחר זה לא שווה - והם עושים שהביוקרטיה של הערעור תהיה סיוט.
וגם אם הערעור מתקבל ב99% מהמקרים זה רק החזר כספי של התשלום למשרד התחבורה שזה144 שח ועיכוב במשך כל הזמן הזה מלעשות טסט נוסף.
הם גם לא מסבירים מדוע הערעור לא התקבל.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
וגם אם הערעור מתקבל ב99% מהמקרים זה רק החזר כספי של התשלום למשרד התחבורה שזה144 שח ועיכוב במשך כל הזמן הזה מלעשות טסט נוסף.
הם גם לא מסבירים מדוע הערעור לא התקבל.
זה לא נכון, מאז הרפורמה ערעור שמתקבל - עברת.
אין דבר כזה החזר אגרה
הגשתי פעם ערעור.
זה לא שווה את המאמץ רק במקרים חריגים כגון שהבוחן אומר הערה גזענית וכדומה
הערה גזענית שאמר, לא תעזור לך כלום אם אין לך טענה עניינית ורואים שנתן ברקס או משהו אחר שניכר מהתיעוד המצולם

CPA 7

משתמש צעיר
למשהו יש ניסיון עם ערעור שהתקבל?
אני ממילא לא יכולה לעשות טסט נוסף בתקופת החגים
וברפורמה החדשה יש מועדים מדויקים למתן מענה על הערעור
השאלה אם יש עניין לנסות.
תודה מראש על כל מידע בנושא

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
למשהו יש ניסיון עם ערעור שהתקבל?
אני ממילא לא יכולה לעשות טסט נוסף בתקופת החגים
וברפורמה החדשה יש מועדים מדויקים למתן מענה על הערעור
השאלה אם יש עניין לנסות.
תודה מראש על כל מידע בנושא
בלי להיכנס לגופו של ערעור

ברור שאם תזמינו טסט עכשיו תקבלו תאריך מוקדם מאשר שתזמינו אחרי סוכות... כך ששיקול עם החגים הוא לא מדוייק.

CPA 7

משתמש צעיר
בלי להיכנס לגופו של ערעור

ברור שאם תזמינו טסט עכשיו תקבלו תאריך מוקדם מאשר שתזמינו אחרי סוכות... כך ששיקול עם החגים הוא לא מדוייק.
תודה על התגובה
אבל זה שאני לא יכולה לגשת בחודש הקרוב זה לא בגלל החגים אלא בגלל שילדתי ביום של הטסט...

מרים:)

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
דבר ראשון במקרה ואת בהריון ואת מגישה הירור שהברס היה בגלל משהו שקשור להריון יש לו סיכוי להתקבל,
סתם ככה זה מאוד תלוי מה היה אם היה התערבות של הערה שעל זה הפילו אין כמעט סיכוי שזה יתקבל, כי זה תלוי במה שהבוחן יאנו ראה בזמן הנהיגה,
אבל אם זה ברקס או נגיעה בהגה יש לזה יותר סיכוי להתקבל, כי אפשר לראות ברור בסרטון מה היה

avi++

משתמש מקצוען
דבר ראשון במקרה ואת בהריון ואת מגישה הירור שהברס היה בגלל משהו שקשור להריון יש לו סיכוי להתקבל,
סתם ככה זה מאוד תלוי מה היה אם היה התערבות של הערה שעל זה הפילו אין כמעט סיכוי שזה יתקבל, כי זה תלוי במה שהבוחן יאנו ראה בזמן הנהיגה,
אבל אם זה ברקס או נגיעה בהגה יש לזה יותר סיכוי להתקבל, כי אפשר לראות ברור בסרטון מה היה
שימו לב לתאריך

CPA 7

משתמש צעיר
תודה לכל המגיבים
הגשתי ערעור שנדחה על הסף
ניגשתי לטסט שני ועברתי....

תודה לכל המגיבים
הגשתי ערעור שנדחה על הסף
ניגשתי לטסט שני ועברתי....
ברוך השם!

אצלי בטסט הוא התערב ללא צורך - זה בוודאות, כי הוא גם לא עשה שום דבר אחר ממה שאני עשיתי אלא סתם החזיק את ההגה. (כנראה שסימן אותי מראש לפסילה).
המורה אמר לי לערער, שאלתי אותו מה יהיה לי מזה, ואמר לי (40 שנה בתחום) שאת האמת מעולם לא היה לו תלמיד שערער וקיבל תשובה חיובית או אפילו תגובה חיובית...........

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה