דרוש מידע ערכת קפה לטיולים

נחמי ווייס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
היי
אשמח לקבל מידע על ערכת קפה לטיולים
מה מומלץ?
מה צריך לשים לב לפני שקונים?
ואיפה מומלץ לקנות?

אשמח עם כל מידע
תודה רבה מראש
נחמי

המטבח של סימא

משתמש מקצוען
אנחנו קיבלנו לפני הרבה שנים מתנה מהעבודה נראה לי של אמישראגז
זה בסדר עושה את העבודה אבל אנחנו לא מטילים גדולים ולא צרכני קפה כבדים

גולנים

משתמש חדש
אתם צריכים את זה רק לקפה וחביתה בקטנה? או לבישול? וכן אם אתם מטילים מנוסים?
ובערך כמה תקציב? וכן חשוב, אם יש רכב שאפשר להעמיס איך שרוצים או שניסחבים עם דברים כמה שיותר קטנים?
זה בערך מה שצריך לדעת לפני שקונים....
מקווה שעזרתי.

שימי הכבאי

משתמש מקצוען
היי
אשמח לקבל מידע על ערכת קפה לטיולים
מה מומלץ?
מה צריך לשים לב לפני שקונים?
ואיפה מומלץ לקנות?

אשמח עם כל מידע
תודה רבה מראש
נחמי
ישנם שני סוגים, יש את הקומפקטי שהוא בעיקר לקפה ויש משהו שנראה בגודל של כירה חשמלית אחת שאז גם אפשר לבשל בו אוכל
תלוי למה אתם צריכים...

יעקב ארץ-צבי

משתמש מקצוען
חשוב להקפיד על חברה טובה שבה הסיר איכותי והאמגזית איכותית

לדוגמא - בפשוטים יש סיכוי גדול שרוח חזקה תכבה את הלהבה ורוח חלשה תבריח את החום, ויקח למים הרבה יותר זמן להתחמם, לעומת זאת באיכותיים הלהבה מוגנת בתוך החצובה שנראית קצת כמו קערה, וככה זה גם לא נכבה וגם מתחמם הרבה יותר מהר.
ועוד דבר - המחט שחודרת לתוך הבלון גז אם היא איכותית היא לא תישבר לעומת זאת בסיניים הפשוטים המחט לא בהכרח תחזיק מעמד לאורך זמן.
כמו כן, כמו שכבר הזכירו - לקפה יש ערכות קפה, לבישול יש ערכות בישול.
בהצלחה ובהנאה

יוסיK

משתמש פעיל
יש כמה סוגים
ההבדלים ביניהם הם גם בצורת ונוחות השימוש וגם בסוג מיכל הגז
יש גזיה עם מיכל נקירה שזו גזיה עומדת, שהמיכל לא ניתן לפירוק והרכבה היות וכשמחברים אותו פעם ראשונה לגזיה היא מנקבת בו חור ליציאת הגז וברגע שנפרק אותו כל הגז יברח.
מצד אחד, מחיר מיכל המילוי נמוך יחסית, מצד שני פחות נח לשימוש בגלל הגובה וגם לא מתפרק [יכול להיות משמעותי לאכסון.
גזיה עם מיכל הברגה, מבחינת הגובה זה גם פחות נח, מחיר המיכל, יקר יחסית, ניתן לפרק ולהרכיב מחדש את המיכל כך שהוא נח לאכסון.
כירה ניידת, תופסת יותר מקום אכסון ויותר כבידה אבל הרבה יותר נוחה לשימוש, יותר יציבה וניתן לשלוט יותר על זרימת הגז, מגיעה הרבה פעמים עם הצתה פנימית כך שלא צריך להילחם עם גפרורים ברוח.... בד"כ עם מיכל צילינדר כמו של ספריי שהוא יותר זול ממיכל הברגה וגם מתפרק.
בעיני, מי שצריך את זה לרכב הכירה עדיפה, אם זה צריך להיכנס לתרמיל צריך לשקול את המעלות של הכירה על פני חסרון הגודל והמשקל.
גם למי שלא מתכנן לבשל בשטח, תכלס אם עושים את זה נכון, זה יכול להיות ממכר.

גולנים

משתמש חדש
פעם קיבלתי ערכת קפה פשוטה והמכל עלה בלהבות...
עדיף להשקיע קצת יותר ולקנות חברה טובה...
אני אישית פחות התחברתי לכירה שזה גם הרבה יותר גדול (ויש לי רכב עם הרבה מקום בכל זאת לטיול צריך קומפקטי) וגם בדרך כלל פחות איכותיות....
ממליץ ממש על גזיה עם הברגה של מיכל גז יש גם כאלה שהרגלים מתקפלות ואם זה חברה טובה אז לא יתכבה גם ברוח חזקה ואפי’ אפשר לבשל עליה.. לא חייב כירה כדי לבשל מניסיון אני לכל טיול לוקח גזיה...

יוסיK

משתמש פעיל
פעם קיבלתי ערכת קפה פשוטה והמכל עלה בלהבות...
עדיף להשקיע קצת יותר ולקנות חברה טובה...
אני אישית פחות התחברתי לכירה שזה גם הרבה יותר גדול (ויש לי רכב עם הרבה מקום בכל זאת לטיול צריך קומפקטי) וגם בדרך כלל פחות איכותיות....
ממליץ ממש על גזיה עם הברגה של מיכל גז יש גם כאלה שהרגלים מתקפלות ואם זה חברה טובה אז לא יתכבה גם ברוח חזקה ואפי’ אפשר לבשל עליה.. לא חייב כירה כדי לבשל מניסיון אני לכל טיול לוקח גזיה...
היתה לי גזיה עם מיכל נקירה, נשארה במדבר יהודה, בטח היום איזה בדואי הכין על זה קפה בצהרי הרמאדן....
היתה לי כירה, ז"ל, נהניתי ממנה מאוד, פירגנתי גם לחבר שיהנה ממנה אבל הוא שכח אותה בחוף אכזיב. [בסוף אפילו קפה הוא לא הכין שם]
עכשיו יש לי מיכל הברגה שקניתי בנקודות של האשראי, משום מה אם זה עובד הרבה זמן על להבה חזקה מאוד, החלק שבין המיכל לכירה קופא והלהבה נכבית, מה שכן שבד"כ או שלא דולק הרבה זמן או שהלהבה נמוכה, כך שזה לא נורא.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה