ערכות טבעיות לאטופיק דרמטיטיס לילדים

STBW

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
האם מישהו ניסה "ערכות טבעיות" ?
ראיתי לדוגמא ערכה של חברת mineralmor שנקראת ערכת T.M.ST שכוללת כדורים טבעיים ומשחות למשך 3 חודשים.

האם מישהו ניסה את זה או משהו דומה לזה ? והאם מישהו בכלל הגיע להישגים ולעור נקי למשך כמה זמן מאיזשהו טיפול טבעי ?

לבן שלי. מינרל מור עוזר בצורה לא רגילה מרגיע מאוד
אגב, לכל אחד מתאים משהו אחר
לא בהכרח שמחה שעזרה למישהו אחד תעזור גם לך

chh

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
שלום רב,
בתי בת ה 7, כמדומני לא ישנה לילה שלם במשך יותר משנה בגלל הגירודים. ואני פשוט חושב שהפעולה שהיא עשתה הכי הרבה בחיים היא - לגרד...

זה כבר ממש קשה, וניסינו מספר טיפולים וכו'. והיינו אצל 2 מומחים . כבר מפחדים מכל המשחות ורואים בחוש שזה משפיע על הילדה [בין אם זה מהסטרואידים של המשחה, ובין אם זה הלילות ללא שינה, והגירודים שמפריעים למנוחת הנפש]........

האם מישהו ניסה "ערכות טבעיות" ?
ראיתי לדוגמא ערכה של חברת mineralmor שנקראת ערכת T.M.ST שכוללת כדורים טבעיים ומשחות למשך 3 חודשים.

האם מישהו ניסה את זה או משהו דומה לזה ? והאם מישהו בכלל הגיע להישגים ולעור נקי למשך כמה זמן מאיזשהו טיפול טבעי ?

כבר כמה חודשים מנסים רק להגיע למצב של עור נקי כמה שיותר, ופשוט כל פעם מתווספים פצעים באיזורים חדשים שלא היו לפני כן...

[כדרך אגב, האם מותר/מומלץ/אסור/כואב ושורף - יהיה לקחת ילדה כזו לים המלח להכנס ממש למים ?]

אשמח להמלצות
תודה מראש
לא קראתי את כל האשכול אבל מנסיון ארוך אפשר להגיע לעור נקי ללא גירודים כששומרים מאד מאלרגנים, אך חשוב לדעת שלא תמיד מה שמפריע לילד זה האלרגנים הנפוצים, אלא הדבר הספציפי שהילד רגיש לו.
אצלנו הלכנו עם הילדה לרפלקסולוגית מסויימת בשביל נוזלים באוזניים ודלקות חוזרות והיא אבחנה למה הילדה רגישה. ולהפתעתנו מאז ששמרנו הפסיקו הדלקות אוזניים והעור התנקה לגמרי. (אחרי שהייתה במצב של עור פצוע, גירודים נוראים, אשפוז ארוך) זה כבר מעל שנה שאנחנו שומרים והתוצאות ברורות. כל פעם שהילדה בטעות אוכלת קצת זה מתפרץ (ואז משתמשת בבפנטן פלוס או אלוקום כשיותר קשה) , אך היום היא יודעת מאד להזהר כי הבינה שזה לא טוב לה

בת צלפחד

משתמש מקצוען
ניסינו עם הפניה מרופא עור את המכשיר שמדמה את השמש בים המלח ואצל בנינו זה החמיר מאד את המצב, הרופא אמר להפסיק.
לגבי תרופות של רופאי עור לסוגיהן - שמנו לב שאחרי גמר השימוש הכול חוזר ביתר עוצמה.
לגבי אבץ - שמעתי ממישהי שהיה לה יובש בעיניים ולא יכלה פתאום לשים עדשות שאמרו לה ליטל אבץ וזה מאד עזר כנראה זה מנע יובש... בכל אופן זה גם זול וזמין.

בת צלפחד

משתמש מקצוען
לנו רופא עור אמר להימנע מאכילה מקופסאות שימורים.
ושיש עונות שגם בים התיכון מועיל לבקר.

050

משתמש פעיל
פרסום וקופי
מה עדיף "בפנטן פלוס" או "בפנטן סנסידרם"
איזה מהם טוב יותר לגירודים שכבר נהיו פצעים??

אוהבת לדעת

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תכל'ס שווה ללכת לרופא עור מומחה,
בשביל תינוק קטן שרק יונק?

בת צלפחד

משתמש מקצוען
לפעמים הפצעים מאלרגיות מכירה תינוק ששמרים גרמו לו לפצעים וטופל בנטרול אלרגיות בשיטת אייפק והכל נעלם.

אם יהודיה

משתמש רשום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
כן, ראיתי בדיקת מעבדה של משרד הבריאות, שחור על גבי לבן, שהמשחה מכילה 1% סטרואידים.
לא נשמע הרבה?
ובכן, בבטא קורטן יש 0.01.
1% זה פי מאה.
באלוקום יש 0.1% (אבל החומר עצמו חלש יותר מזה של בטאקורטן, וכן נפתח פתח להסבר חדש ;) )
1% זה פי עשר.
לתועלת המעיינים הבאים:
0.01 = 1% בדיוק!!!
לתשומת הלב.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
לתועלת המעיינים הבאים:
0.01 = 1% בדיוק!!!
לתשומת הלב.
גרמת לי לבדוק שוב את העלון של בטאקורטן.
אכן, יש לי טעות.
בטאקורטן מכילה אותו אחוז קורטיזון כמו אלוקום:
0.1%
שהם 0.001.
(בדקתי פעמיים שאני זוכרת נכון איך מעבירים נקודה עשרונית בחילוק למאה :) )
1608461140795.png

נערך לאחרונה ב:

אם יהודיה

משתמש רשום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
גרמת לי לבדוק שוב את העלון של בטאקורטן.
אכן, יש לי טעות.
בטאקורטן מכילה אותו אחוז קורטיזון כמו אלוקום:
0.1%
שהם 0.001.
(בדקתי פעמיים שאני זוכרת נכון איך מעבירים נקודה עשרונית בחילוק למאה :) )
צודקת
0.01 זו הצורה העשרונית לכתוב 1%
אבל 0.01% זה בדיוק מאית מ1%

מצקת

משתמש פעיל
אז תכלס,
איזה משחה עם קורטיזון הכי מומלצת למריחה?

אם יהודיה

משתמש רשום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
משחת הרכבה של ד"ר טוביה אליאל.(מורכבת מ-2 משחות שונות +פרפין). נראה לי שלא הוא המציא, אבל אני מכירה אותה ממנו. פרטים בפורומים אחרים.

מסכה

משתמש רשום
ומה מהמשחות הרגילות שקונים בכל בית מרקחת?
בטאקרוטאן, אלקום, אפלומיצין, פוסיקורט וכו'

23

משתמש מקצוען
חבל לי עליכם יש כתובת עם פתרון אמיתי מנסיון טבעי!!!
אבל עם מאמץ לא קטן
נראה לי שווה את איכות החיים אם תרצו פרטים תתנו לי כתובת מייל!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה