ערכות טבעיות לאטופיק דרמטיטיס לילדים

ורחוק

משתמש רשום
שלום רב,
בתי בת ה 7, כמדומני לא ישנה לילה שלם במשך יותר משנה בגלל הגירודים. ואני פשוט חושב שהפעולה שהיא עשתה הכי הרבה בחיים היא - לגרד...

זה כבר ממש קשה, וניסינו מספר טיפולים וכו'. והיינו אצל 2 מומחים . כבר מפחדים מכל המשחות ורואים בחוש שזה משפיע על הילדה [בין אם זה מהסטרואידים של המשחה, ובין אם זה הלילות ללא שינה, והגירודים שמפריעים למנוחת הנפש]........

האם מישהו ניסה "ערכות טבעיות" ?
ראיתי לדוגמא ערכה של חברת mineralmor שנקראת ערכת T.M.ST שכוללת כדורים טבעיים ומשחות למשך 3 חודשים.

האם מישהו ניסה את זה או משהו דומה לזה ? והאם מישהו בכלל הגיע להישגים ולעור נקי למשך כמה זמן מאיזשהו טיפול טבעי ?

כבר כמה חודשים מנסים רק להגיע למצב של עור נקי כמה שיותר, ופשוט כל פעם מתווספים פצעים באיזורים חדשים שלא היו לפני כן...

[כדרך אגב, האם מותר/מומלץ/אסור/כואב ושורף - יהיה לקחת ילדה כזו לים המלח להכנס ממש למים ?]

אשמח להמלצות
תודה מראש

YochiS

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אין לי מדי הרבה מה לחדש כי עם כל מה שניסינו, גם אצלנו הגירודים ממשיכים...
אבל כן ראינו שחום ממש לא טוב לו ולכן כל הקיץ ישן בלילה עם מזגן.

דבר נוסף, פחות קשור - בפצעים, כל הקרמים מאד שורפים.
עכשיו ניסינו בהמלצתם של @גלבוע ו @bat 7 להשתמש בבפנטן ובפנטן פלוס וב"ה היתה הטבה והכי חשוב שתקופה ארוכה לא היתה החמרה. וזה לא שורף אפילו על עור פתוח!

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
[כדרך אגב, האם מותר/מומלץ/אסור/כואב ושורף - יהיה לקחת ילדה כזו לים המלח להכנס ממש למים ?]
ללללללללאאאאאאא!!!!!!!!
אסור באיסור חמור ביותר!!!!!!
ילדים הגיעו מזה לאשפוז.
הטיפול בים המלח הוא רק בשמש בצורה מבוקרת ובזהירות רבה ביותר ממגע במים.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
זה כבר ממש קשה, וניסינו מספר טיפולים וכו'. והיינו אצל 2 מומחים . כבר מפחדים מכל המשחות ורואים בחוש שזה משפיע על הילדה [בין אם זה מהסטרואידים של המשחה, ובין אם זה הלילות ללא שינה, והגירודים שמפריעים למנוחת הנפש]........
לא כל כך הבנתי ממה אתם מפחדים ממשחות.
תסבירי יותר.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
ראיתי לדוגמא ערכה של חברת mineralmor שנקראת ערכת T.M.ST שכוללת כדורים טבעיים ומשחות למשך 3 חודשים.

האם מישהו ניסה את זה או משהו דומה לזה ? והאם מישהו בכלל הגיע להישגים ולעור נקי למשך כמה זמן מאיזשהו טיפול טבעי ?
הרבה הורים בקבוצה של האטופיים ניסו, וזה לא הוכיח את עצמו.

bat 7

משתמש סופר מקצוען
שלום רב,
בתי בת ה 7, כמדומני לא ישנה לילה שלם במשך יותר משנה בגלל הגירודים. ואני פשוט חושב שהפעולה שהיא עשתה הכי הרבה בחיים היא - לגרד...

כבר כמה חודשים מנסים רק להגיע למצב של עור נקי כמה שיותר, ופשוט כל פעם מתווספים פצעים באיזורים חדשים שלא היו לפני כן...

אשמח להמלצות
תודה מראש
בפנטן פלוס! (עם דגש על הפלוס)
עזר לנו פלאים לתינוק במצב נורא ואיום.
משחה מדהימה.
אנחנו היינו פעמיים בים המלח. פעם אחת עזר פלאים, פעם שניה פחות.
לא בטוחה ששווה את הטרטור (שבועיים רצוף כל פעם, בלי לעזוב את המקום).
אבל כמובן לא בתוך המים! זה סבל מטורף עם פצעים על הגוף.
הרעיון הוא חשיפה לשמש ולאוויר הטוב באזור שמרפא בעצמו.

ויש עוד דברים כמובן:
בגדים מאה אחוז כותנה, ולנסות להוריד אלרגנים כבדים כמו: ביצים, דגים, מוצרי חלב.

bat 7

משתמש סופר מקצוען
שלום רב,

אשמח להמלצות
תודה מראש
בפנטן פלוס! (עם דגש על הפלוס)
עזר לנו פלאים לתינוק במצב נורא ואיום.
משחה מדהימה.
אנחנו היינו פעמיים בים המלח. פעם אחת עזר פלאים, פעם שניה פחות.
לא בטוחה ששווה את הטרטור (שבועיים רצוף כל פעם, בלי לעזוב את המקום).
אבל כמובן לא בתוך המים! זה סבל מטורף עם פצעים על הגוף.
הרעיון הוא חשיפה לשמש ולאוויר הטוב באזור שמרפא בעצמו.

ויש עוד דברים כמובן:
בגדים מאה אחוז כותנה, ולנסות להוריד אלרגנים כבדים כמו: ביצים, דגים, מוצרי חלב.

YochiS

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לנסות להוריד אלרגנים כבדים כמו: ביצים, דגים, מוצרי חלב.

לא הייתי מורידה דברים כ"כ בריאים וחשובים בלי לוודא אלרגיה.
אפשר לעשות בדיקת דם לאלרגיה.
(גם היימליך בודק אלרגיות בדרך אחרת והתוצאות לא דומות בכלל. לא יודעת איפה האמת)

נערך לאחרונה ב:

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
(גם ד"ר היימליך בודק אלרגיות בדרך אחרת והתוצאות לא דומות בכלל. לא יודעת איפה האמת)
היימליך לא ד"ר ...

אאאאאב

משתמש פעיל
בני בן השנה סובל מאטופיק וגם הוא לא ישן בלילה מגירודים בגב...
הייתי איתו אצל אחת שבודקת רגישויות בעזרת מטוטלת, היא הביאה לנו רשימה ותוך יומיים נעלמו הפצעים!!!
לאחר תקופה, כשהוא גדל ודרש דברים שאסורים לו הכל חזר בחזרה... השתמשנו במקלחת רק בשמן אמול- הכל נגמר!!!
כשנגמר בקבוק השמן בהמלצת רופאה עברנו לסבון סנסיטיב (לדוג' סבון תינוקות של ד"ר פישר, סבון ללא סבון, דרמפון...)
והכללללללל חזר בחזרה, הילד סבל.
חזרנו לשמן אמול- פלאים!!!! הכל נעלם!!
מאמינה שעם ההפסקה של השימוש בשמן אמול הכל חוזר....

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
בני בן השנה סובל מאטופיק וגם הוא לא ישן בלילה מגירודים בגב...
הייתי איתו אצל אחת שבודקת רגישויות בעזרת מטוטלת, היא הביאה לנו רשימה ותוך יומיים נעלמו הפצעים!!!
לאחר תקופה, כשהוא גדל ודרש דברים שאסורים לו הכל חזר בחזרה... השתמשנו במקלחת רק בשמן אמול- הכל נגמר!!!
כשנגמר בקבוק השמן בהמלצת רופאה עברנו לסבון סנסיטיב (לדוג' סבון תינוקות של ד"ר פישר, סבון ללא סבון, דרמפון...)
והכללללללל חזר בחזרה, הילד סבל.
חזרנו לשמן אמול- פלאים!!!! הכל נעלם!!
מאמינה שעם ההפסקה של השימוש בשמן אמול הכל חוזר....
זה מאד אינדיבידואלי.
אני מאד שמחה בשבילכם שמצאנו משהו טוב ונעים בשבילכם.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען

bat 7

משתמש סופר מקצוען
(גם היימליך בודק אלרגיות בדרך אחרת והתוצאות לא דומות בכלל. לא יודעת איפה האמת)
צודקת.
בכל מקרה אצל התינוק שלנו, ממש ראיתי איך הדברים האלו השפיעו לרעה.
לכן אני מצמצמת כמה שאפשר.
רוצה רק לעורר שאלו הדברים שמומלץ לבדוק.
ולפעמים לא רואים בבדיקת אלרגיה, ולמרות זאת מזהים רגישות.

אאאאאב

משתמש פעיל
ואני מכירה גם לא.
ניסים זו הגדרה מפריזה.
לא אכפת לי שאנשים ינסו, זה מוצר טוב מאד,
אבל חשוב לא לפתח ציפיות מופרזות.
הגיוני מאוד!
אבל תמיד טוב מאוד לכתוב מנסיון ובאמת לנסות,
מי יודע מה יעזור..........
המשיכו לשתף במרץ דברים בין אם הינם אינדוודואלים ובין אם לאו!!!

ורחוק

משתמש רשום
תודה רבה למי שכתב שא-ס-ו-ר להכנס למי ים המלח .

אנחנו משתמשים באמול, ואולי זה עוזר כדי למי שכבר עם עור נקי, וגם למי שלא, זה עוזר לשמור על הלחות ולא להיות גרוע יותר, אבל לגירוד ולפצעים לא.

לגבי בפנטן פלוס -
האם זה עזר לכם גם במריחה על פצעים ? או עזר כשכבר הפצעים היו לקראת הסוף לשמור עליהם שלא יחזרו וכו' ?

YochiS

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
צודקת.
בכל מקרה אצל התינוק שלנו, ממש ראיתי איך הדברים האלו השפיעו לרעה.
לכן אני מצמצמת כמה שאפשר.
רוצה רק לעורר שאלו הדברים שמומלץ לבדוק.
ולפעמים לא רואים בבדיקת אלרגיה, ולמרות זאת מזהים רגישות.

לתינוק אפשר לנסות להוריד. כתבו בהודעה הפותחת שהילדה בת 7..

תודה רבה למי שכתב שא-ס-ו-ר להכנס למי ים המלח .

אנחנו משתמשים באמול, ואולי זה עוזר כדי למי שכבר עם עור נקי, וגם למי שלא, זה עוזר לשמור על הלחות ולא להיות גרוע יותר, אבל לגירוד ולפצעים לא.

לגבי בפנטן פלוס -
האם זה עזר לכם גם במריחה על פצעים ? או עזר כשכבר הפצעים היו לקראת הסוף לשמור עליהם שלא יחזרו וכו' ?

מריחה על פצעים ממש. אמנם לא עזר במהירות של סטרואידים אבל מצד שני עזר לאט והשאיר את המצד רגוע יחסית לאורך תקופה.

bat 7

משתמש סופר מקצוען
לגבי בפנטן פלוס -
כמו שכתבה @YochiS מריחה ישירה על הפצעים. זה לא כואב בכלל.
יש בבפנטן פלוס חומר מחטא שמרפא את ההליך הזיהומי שנוצר בגלל שהפצעים פתוחים, ומכאן התועלת הגדולה שלו.

bat 7

משתמש סופר מקצוען
ואני מכירה גם לא.
ניסים זו הגדרה מפריזה.
לא אכפת לי שאנשים ינסו, זה מוצר טוב מאד,
אבל חשוב לא לפתח ציפיות מופרזות.
באופן כללי נראה לי שמילת המפתח בכל הנוגע לאטופיק זה ניסוי וטעייה (או תהייה...).

אגב, התפרסמה השבוע כתבה על ילד עם פריחה שנראתה כמו אטופיק וזה התגלה כמחסור חמור באבץ.
את יודעת על הקשר הזה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה