ערך צבור ברכבת ישראל

זאבי

משתמש פעיל
נסעתי באופן ח"פ ברכבת, ומאחר שלא היה לי ברב קו מספיק לנסיעה, הטענתי בקבלה של תחנת הכרבת ערך צבור, לפני העלייה לרכבת,
אבל אח"כ באוטובוס לא זוהה הערך שנטען
האם יש פתרון לכך, או שהפסדתי את היתרה?

מ.לוינגר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא הפסדת ברכבת תוכל להשתמש בזה, זה עדיין לא סודר שגם ערך צבור של הרכבת הקלה יוכלו להשתמש בו לאוטבוס

גלינג

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י זאבי;n4877175:
נסעתי באופן ח"פ ברכבת, ומאחר שלא היה לי ברב קו מספיק לנסיעה, הטענתי בקבלה של תחנת הכרבת ערך צבור, לפני העלייה לרכבת,
אבל אח"כ באוטובוס לא זוהה הערך שנטען
האם יש פתרון לכך, או שהפסדתי את היתרה?

ערך צבור מתואם בין כל החברות (גם ב'רכבת הקלה' מקור) יתכן שבטעות הטענת כרטיס נסיעה ברכבת.
תמיד ניתן לפנות לעמדת שירות של 'רב-קו'.

Yisrael

משתמש פעיל
נכתב ע"י גלינג;n4878289:
ערך צבור מתואם בין כל החברות (גם ב'רכבת הקלה' מקור) יתכן שבטעות הטענת כרטיס נסיעה ברכבת.
תמיד ניתן לפנות לעמדת שירות של 'רב-קו'.

ברכבת הרגילה זה לא תקף, מהניסיון שלי מלפני שבוע.

גלינג

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י Yisrael;n4878295:
ברכבת הרגילה זה לא תקף, מהניסיון שלי מלפני שבוע.

לא ניסיתי.
במענה הקולי *5770 טוענים בתוקף שאמור לעבוד.

(במקרה של תלונה ממולץ! לפנות לנציגינו בכנסת ולא ל'משרד התחבורה' ישירות)

זאבי

משתמש פעיל
נעשה סדר
ה'רב קו' שהיה בו ערך צבור שהטענתי מראש בחברת קוים, זוהה ברכבת ישראל, והצלחתי להשתמש בו, (אני לא מדבר על רכבת הקלה)
רב קו אחר שהיה ריק, הטענתי בו ערך צבור ברכבת ישראל, ולא זוהה אח"כ באוטובוס של חברת 'קוים'
זאת אומרת שאם אני נוסע ברכבת ישראל בממוצע פעם ב-5 שנים, עשיתי טעות בכך שלא שלמתי נסיעה בודדת....

גלינג

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י זאבי;n4881336:
נעשה סדר
ה'רב קו' שהיה בו ערך צבור שהטענתי מראש בחברת קוים, זוהה ברכבת ישראל, והצלחתי להשתמש בו, (אני לא מדבר על רכבת הקלה)
רב קו אחר שהיה ריק, הטענתי בו ערך צבור ברכבת ישראל, ולא זוהה אח"כ באוטובוס של חברת 'קוים'
זאת אומרת שאם אני נוסע ברכבת ישראל בממוצע פעם ב-5 שנים, עשיתי טעות בכך שלא שלמתי נסיעה בודדת....

כל התשובות לעיל עונות על שאלתך!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה