דרוש מידע עריסה מתחברת

לילי 1

משתמש מקצוען
אני משתמשת במיטחברת כבר 12 שנה.
בקונסטלציות שונות, כל ילד ומה שהביא עימו...
זה הדבר הנכון מכל כל הרבה בחינות שאחרי שמשתמשים פעם אחת זה פשוט הופך למובן מאליו (מבחינות רבות כמו ביות).

משתמשת עד שהתינוק מתחיל לאותת שיודע להתמודד עם מדרגה בזחילה, אז יש סיכון שיעלה למיטה שלי. אצלי סביבות שבעה חודשים.

לילי 1

משתמש מקצוען
לשאלת המיטה הגבוהה - מלכתחילה עדיף לשים את המיזרון של התינוק כמה ס"מ פחות משל ההורה- יותר בטוח והנוחות לא נפגעת. כך שפער של 5 ס"מ לגמרי יעבוד

שפירנצה

משתמש חדש
שלום חברות
מתענינת לגבי עריסה מתחברת של מיטת תינוק מתקפלת OASSIS משולבת 4 ב 1 מבית בייבי סייף 4
משהי מכירה את המוצר? ממליצה?
או לחילופין ממליצה על מוצר אחר שהיא מרוצה

כהן גדול123

משתמש צעיר
לעריסה מתחברת יש מעלות ברורות, זה נח וכיף אבל צריך לשים לב לחסרונות בולטים:
א. אם יש ילד גדול יותר בבית, יש לו גישה מהירה לתינוק. ילד בן שנתיים עולה בקלות על מיטת ההורים ומשם לתינוק - סכנת נפשות.
ב. ברגע שילד מתחיל קצת לזוז, עוד לפני הזחילה, הוא יכול להתגלגל ולזוז למיטת ההורים ומשם סכנת נפילה.
ג. אין אפשרות כלל לנדנוד, למי שרגיל, לא שייך בלי.

אחת צפונית

משתמש מקצוען
א. אם יש ילד גדול יותר בבית, יש לו גישה מהירה לתינוק. ילד בן שנתיים עולה בקלות על מיטת ההורים ומשם לתינוק - סכנת נפשות.
ב. ברגע שילד מתחיל קצת לזוז, עוד לפני הזחילה, הוא יכול להתגלגל ולזוז למיטת ההורים ומשם סכנת נפילה.
ילד קטן מגיע בקלות גם לעריסה סגורה....
כמוכ עריסה מתחברת מיועדת רשמית עד גיל 3 חודשים

יראת גאולה

משתמש מקצוען
שלום חברות
מתענינת לגבי עריסה מתחברת של מיטת תינוק מתקפלת OASSIS משולבת 4 ב 1 מבית בייבי סייף 4
משהי מכירה את המוצר? ממליצה?
או לחילופין ממליצה על מוצר אחר שהיא מרוצה
היא נראית לי מושלמת! כנראה שהיא חדשה ולא תמצאי חוות דעת.
לדעתי אין כמו לראות בעצמך בעיניים,
אבל אם הייתי רואה אותה לפני שקניתי את שלי, הייתי מעדיפה.
שלי כזו, ואני מרוצה ממנה מאוד

קנגה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לכן לדעתי כדרי לקנות עריסה עם ריצ'רץ' שאפשר לסגור כשישנים או כשלא נמצאים באזור. ולפתוח כשרוצים לקחת את התינוק או לטפל בו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  37  פעמים

לוח מודעות

למעלה