בקשה עצים בינריים במבני נתונים

sac

משתמש חדש
בסוף את לא צריכה לקרוא לprintLeft();
אלא לleft.printLeft();
right.printLeft();
אחרת את קוראת שוב ושוב לפונקציה עם השורש
אבל למה אני צריכה לקרוא לright אם אני רוצה להדפיס רק את הבנים השמאליים?

משתמש רשום
כי גם לRIGHT יש בנים שמאליים
אלא אם כן רוצים להדפיס מסלול של שמאליים ואז זה רק left.printLeft()

שירה:)

משתמש מקצוען
מה זה? איך אני פועלת באתר הזה?
זה אתר שמדגים סריקות על מבני נתונים שונים, תכנסי, תחטטי ותביני.
את בוחרת מבנה נתונים, ונכנסת לעמוד שלו, בצד שמאל למטה יש לך פעולות רלוונטיות על המבנה נתונים, בצד ימין למטה את רואה את הפסודו ובצד שמאל למעלה יש לך אפשרויות שונות לסוג המבנה.

sac

משתמש חדש
זה אתר שמדגים סריקות על מבני נתונים שונים, תכנסי, תחטטי ותביני.
את בוחרת מבנה נתונים, ונכנסת לעמוד שלו, בצד שמאל למטה יש לך פעולות רלוונטיות על המבנה נתונים, בצד ימין למטה את רואה את הפסודו ובצד שמאל למעלה יש לך אפשרויות שונות לסוג המבנה.
ממש תודה

sac

משתמש חדש
אם מבקשים ממני לכתוב פונקציה ראשית שבונה עץ.
הכונה במיין? לא ברוקרסיה?

sac

משתמש חדש
יפה ,אנחנו גם דרך קמטק,יש לכם שבוע הבא מבחן בc?

sac

משתמש חדש
יווווו,את רק בשנה א' ? ואתם כבר לומדות עצים?

מירי .ר.

משתמש צעיר
לא עבדנו עדיין עם עצים אבל רקורסיה סיבוכיות וכו...
לא הייתן אמורות לסיים עם אלגוריתמים כבר שנה שעברה???

sac

משתמש חדש
תלמדו ותעשו את ההשתדלות שלכם בלי קשר,אבל זה באמת מבחן מאד של טריקים ומאד מכשיל אנחנו ספציפית גם לא הגענו מספיק מוכנות. אל תתאכזבו פשוט תדעי שהמבחן לא קשור לאם את יודעת את החומר או לא ,אצלינו בנות מאד חכמות נכשלו ולהפך.

אנונימיתתתת

משתמש צעיר
אגב היינו הסמינר עם ההכנה הכי נחשלת בארץ ורב הקבוצה קבלה 60% שיחסית למה (שלא)למדנו 20% זה גם המון!!,והיתה לי חברה שמתחילת שנה השקיעו בנושא והיא ידעה את החומר אך שמעתי שהיה שם ממש הרבה ציונים נמוכים,כי אצלינו הציונים הגבוהים הבריקו כי הם באמת היו חכמות לא כמו שם שעשו את רב התרגילים שיש ולכן הם ידעו מתרגול לא מחכמה.
רק עצה קטנה אל תפספסי שום אירוע משפחתי על ללמוד למבחן מנסיון ....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה