דרוש מידע עצות ותובנות לחינוך הילדים בתקופה זו

בוקסה

משתמש פעיל
ברור, שהפכנו כהורים להיות בעלי ההשפעה והחינוך הרבה יותר מבעבר. תמיד החינוך הוא מהבית. אבל היום הוא רק ורק שם.
התפילות, הברכות, חשיבות המזון הבריא, הקביעות שבלימוד תורה, החשיבות בבית מסודר ונעים,
והתקשורת האמיתית הפכה להיות רק בבית. כי רק פה אנחנו בלי מסכות,, רק פה אנחנו קורצים, או מחייכים, או מעקמים את האף- ורואים אתזה. רק פה אני מחמיאה ורק פה אני יכולה להרגיש הכי את הילד/ה שלי ולהיות איתו כשקשה לו כל התקופה הזו.
אף אחד לא איתם חוץ מאיתנו.
הם לומדים מאיתנו תקשורת אמיתית, דרך החברה ומעגלים האחרים זה לא קיים.
ויותר מהכל ריגש אותי ההכנה הרוחנית המשותפת לחגים, כשאת כל המנהגים והתפילות- אני זו שתוך כדי עבודה הסברתי ותמללתי והראתי, מה שבשנים קודמות רק "בחנתי" על הספה אחרי הדלקת נרות- אם הקשיבו יפה בגן/ בכתה או שלא....

בשעות הקטנות

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם
ברור, שהפכנו כהורים להיות בעלי ההשפעה והחינוך הרבה יותר מבעבר. תמיד החינוך הוא מהבית. אבל היום הוא רק ורק שם.
התפילות, הברכות, חשיבות המזון הבריא, הקביעות שבלימוד תורה, החשיבות בבית מסודר ונעים,
והתקשורת האמיתית הפכה להיות רק בבית. כי רק פה אנחנו בלי מסכות,, רק פה אנחנו קורצים, או מחייכים, או מעקמים את האף- ורואים אתזה. רק פה אני מחמיאה ורק פה אני יכולה להרגיש הכי את הילד/ה שלי ולהיות איתו כשקשה לו כל התקופה הזו.
אף אחד לא איתם חוץ מאיתנו.
הם לומדים מאיתנו תקשורת אמיתית, דרך החברה ומעגלים האחרים זה לא קיים.
ויותר מהכל ריגש אותי ההכנה הרוחנית המשותפת לחגים, כשאת כל המנהגים והתפילות- אני זו שתוך כדי עבודה הסברתי ותמללתי והראתי, מה שבשנים קודמות רק "בחנתי" על הספה אחרי הדלקת נרות- אם הקשיבו יפה בגן/ בכתה או שלא....
נכון מאוד!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה