עסק זה מלחמה? קריעת ים סוף? הגיע הזמן להשיב בחזרה > להילחם > וליצור את הפסגות שמגיע לנו!

yehudaad

משתמש מקצוען
D I G I T A L
המשתמש נחסם
אשכול זה מופנה רק לכאלה שבוער להם להתקדם,
שרוצים להרים את העסק הרבה יותר קדימה... הרבה הרבה יותר.
לכאלה עם מיזמים 'במגירה' ומרגישים שהגיע הזמן לפרוץ החוצה,
לכאלה עם דם של שאיפות זורם בעורקים ובוורידים,
לכאלה שרוצים לעשות הרבה כסף,
לכאלה שמבינים שכדי להצליח לא מספיק מאמרים, ייעוץ, מנטור, כסף - אלא להרים רגליים, לקחת קשת, לצאת החוצה ולצוד!
לכאלה שיודעים שעד שלא מגיעים למטרה שהציבו לעצמם >> לא יושנים!
לכאלה שהמילה "לוותר" לא נמצאת בלקסיקון שלהם ואין להם אף פעם את השאלה "האם לוותר?"!

למה 90% מהעסקים נופלים? זה פשוט! רוצים רק כסף ולישון! זהו! זה הכל!

ואז אומרים לי:
הופה הופה.... נספחת... אלה שלא מצליחים דווקא לא ישנים בלילות ועושים ימים כלילות כדי לשמור על העסק.

והתשובה היא:
לחורף צריך להתכונן!
זה לא חכמה להרים עסק ולעבוד עקום כאשר כל הבסיס בנוי על חלומות, הלוואות,
ייעוץ מוטעה, שותפויות הורסות, מוצר כושל, שיווק ופרסום ושירות לקוחות מפחידים
ואז כשנגמר הכסף, השותפים מתחילים להיות עצבניים, הלקוחות נעלמים
מנסים "לשרוד" ונלחמים על כל שקל, נלחמים "להציל" את העסק, נלחמים להביא פרנסה הביתה.
העסק כבר אבוד! המלחמה אבודה! אחרי מלחמה אבודה על מה את/ה נלחם/ת?

לכל אחד ואחת עם אש בעיניים ליצור,
להרים משהו פגזי,
להכפיל מכירות ולהגיע לפסגות שבאמת מגיע לך
אני מציע לכם כזה דבר:

בואו והצטרפו לקבוצת הנטוורקינג הגדולה, החכמה, הטכנולוגית, עם בעלי ונשות עסקים רציניים ביותר.
הדברים שתקבלו בקבוצה:
1. להכפיל מכירות לעסק שלכם.
2. להיות עם נכס עצום ביד שזה חברי/ות הקבוצה איתם תעשו שיתופי פעולה רציניים ביותר.
3. קורס שיווק ומכירות מהפכני שתפקס ותקדם את העסק שלכם.
4. בונוסים מעל 10,000 ש"ח על ידי התחברות למערכות פרסום הממוקדות לציבור החרדי.
5. לבנות יחד מיזמים חדשניים.
6. קיום פגישות פרונטאליות (בהפרדה ובצביון חרדי מובהק) עם חלוקה לקבוצות פנימיות לפי אזור ותחום.
6. להביא את היכולת והכישרונות שלך למקסימום והרבה מעבר.

איך מצטרפים?
1. שולחים שם מלא, עיסוק ומספר ליצירת קשר לאימייל:
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

2. מנהלת הנטוורקינג תתקשר ותדבר אתכם, תסביר לכם, תיתן לכם להבין מה קורה כאן, תוודא שכל מי שרוצה להיכנס לקבוצה הוא/היא אדם איכותי עם שאיפה אמיתית להצליח וגם לעזור לאחרים.
3. לאחר התאמה תהיה לכם שיחה איתי ומשם נמשיך הלאה וניכנס לקבוצה.
4. הקבוצה מתנהלת באינטרנט (האתר עובר את כל הסינונים) עם טכנולוגיות מרשימות לקבוצה, לעסקים ולצרכנים.
5. כל מצטרף יקבל מספר אימיילים עם שלבים ברורים על ההגדרות וההתמצאות במערכת
והבנת כל העניין של הקבוצה ואיך אנחנו באמת מגיעים למקום בו אנחנו מכפילים רווחים לעסק שלנו ומרימים מיזמים רציניים ביותר.

זוהי קבוצה עילית שבעילית של בעלי ונשות עסקים!
הכניסה לנטוורקינג כרגע חינמית עם הבטחה עד ל300 המצטרפים/ות הראשונים.

(למי שמעוניין, נכתב כאן בפרוג אשכול נוסף בעניין זה, לקריאה לחצו כאן)

הגיע הזמן להתקדם!

יהודה צין

yehudaad

משתמש מקצוען
D I G I T A L
המשתמש נחסם
... נערך לבקשת המגיב.
תודה על ההקפצה. מילים כדורבנות. תודה רבה.

אכן יש הרבה אנשים ש'אכלו אותה' בהרבה קורסים ומנטורים וקבוצות והשקעות והצטרפויות.
התרמיות והזיופים תמיד ימשיכו להגיע ובזכות אנשים כמוך אנשים פחות נופלים.

מצד שני תמיד יש את המקומות האמיתיים, האוטנטיים, הכנים והמקוריים.
יש את אלה שקולטים שמדובר במשהו טוב ואמיתי ויעיל ויש כאלה שמחכים לראות מה יולד יום.

הקבוצה הזאת כבר עברה כמה עשרות טלפונים עם אנשים מאוד רציניים שהחליטו להיכנס לקבוצה.
כל אחד ייקח את תשומת ליבו להחליט אם לעשות את הצעד ולהיכנס למשהו טוב או לחשוש ולחשוש [שזה גם טוב].
העולם עובד כפי שהוא עובד וכל אחד יעשה את המקסימום מהצד שלו.

לשאלתך לגבי עלויות על הצטרפות או קורס שיווק וכל מה שכתוב כאן, התשובה היא שזה לא עולה כסף ל300 המצטרפים הראשונים.
מי שרוצה תשובות יותר לעומק יותר ממבורך להשאיר פרטים באימייל כפי שנכתב באשכול ויקבל את מלוא תשומת לבנו.
אנחנו משקיעים בכל אחד ואחת, אין התחייבות בכל שלב שהיא, יש רק להרוויח.
ההצלחה של המערכת נובעת מתוך ההצלחות הגדולות של הקבוצה.

בעזרת השם נעשה ונצליח.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

bekkiback

משתמש מקצוען

אכן יש הרבה אנשים ש'אכלו אותה' בהרבה קורסים ומנטורים וקבוצות והשקעות והצטרפויות.

יש את אלה שקולטים שמדובר במשהו טוב ואמיתי ויעיל ויש כאלה שמחכים לראות מה יולד יום.

הקבוצה הזאת כבר עברה כמה עשרות טלפונים עם אנשים מאוד רציניים שהחליטו להיכנס לקבוצה.
כל אחד ייקח את תשומת ליבו להחליט אם לעשות את הצעד ולהיכנס למשהו טוב או לחשוש ולחשוש [שזה גם טוב].

לשאלתך לגבי עלויות על הצטרפות או קורס שיווק וכל מה שכתוב כאן, התשובה היא שזה לא עולה כסף ל300 המצטרפים הראשונים.
מי שרוצה תשובות יותר לעומק יותר ממבורך להשאיר פרטים באימייל כפי שנכתב באשכול ויקבל את מלוא תשומת לבנו.

בעזרת השם נעשה ונצליח.
ועוד לא אמרת מילה על המשבצת שלך כאן בעסק.

נשמח לשמוע כמו גולן ארט

rachelevanon

משתמש סופר מקצוען

בעזרת השם נעשה ונצליח.

סיסמאות= לא כתוב פה כלום.
לא רק שאתה לא מרוויח מזה שאתה יוצר עמימות ומשתמש במילים סופרלטיביות, אתה מפסיד אנשים רציניים שפרסום כזה לוקח אותם עשרים צעדים אחורה.
אולי יהיו אנשים שיצטרפו לנטוורקינג שלך, אבל אם אתה מעוניין בקבוצה רצינית ובאנשים מפוכחים אתה מוכרח לפרט ולרדת לרזולציות, אחרת זה נשמע מבטיח רק לאנשים שמתקשרים לפרסומים של ****** גלובל, וזה לא סוג האנשים שהייתי רוצה לראות יחד איתי בקבוצת נטוורקינג.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
...

נערך לאחרונה ב:

yehudaad

משתמש מקצוען
D I G I T A L
המשתמש נחסם
איך תתן קורס ל300 איש חינם? איך תתן להם 10000 הטבה לפרסום חינם? ולמה אתה חושף את הפרטים רק במייל? (אני רק מכוון אותך לשאלות שעשויות לעלות...)
תודה על העזרה.
יש הרבה הרבה שאלות שאפשר לשאול. וזה בפרט כשזה נוגע לעסקים, לשיווק ומכירות, להכפלת רווחים וכדומה.
אין ספק שיש שאלות וזה טוב שיש. אבל כל אחד בוחר את הדרך שלו איך לענות.

נשמח לתת לכל אחד את המקסימום.

yehudaad

משתמש מקצוען
D I G I T A L
המשתמש נחסם
סיסמאות= לא כתוב פה כלום.
לא רק שאתה לא מרוויח מזה שאתה יוצר עמימות ומשתמש במילים סופרלטיביות, אתה מפסיד אנשים רציניים שפרסום כזה לוקח אותם עשרים צעדים אחורה.
אולי יהיו אנשים שיצטרפו לנטוורקינג שלך, אבל אם אתה מעוניין בקבוצה רצינית ובאנשים מפוכחים אתה מוכרח לפרט ולרדת לרזולציות, אחרת זה נשמע מבטיח רק לאנשים שמתקשרים לפרסומים של ****** גלובל, וזה לא סוג האנשים שהייתי רוצה לראות יחד איתי בקבוצת נטוורקינג.

וואלה וואלה, אני מבין ממה מפחדים. מפחדים שזה אולי פירמידה או שיווק רשתי וכל מיני הואות כאלה ואחרות.
ממש קשה לי לקרוא שבכלל חוששים כאן מדברים כאלה.
כמו שכתבתי, כל אחד זכותו לחשוש ומי שרוצה יכול להשאיר פרטים ולקבל הכל בטלפון.

אין לי בעיה שאנשים יקחו 40 צעדים אחורה.
איני יוצר עמימות, להיפך, אני בא לתת משהו טוב ומועיל ועושה את זה בדרך שלי. למי שזה לא מתאים או למי שחושב שכשאחרים יראו מה אני כותב זה ייקח אותם 80 צעדים אחורה - שיחשוב.

מי שרוצה ובוער לו להתקדם עם אש בעיניים מוזמן.

יש לי דרך שקבעתי לעצמי איך אני עונה לשאלות, מה אני כותב ומה באימייל ומה באתר ומה בטלפון.
ההצעה כאן היא הדבר הכי טוב שיכולה להיות לכל בעל עסק.
מי שחושש על ההתחלה שזה חס וחלילה שזה איזשהי תרמית או פירמידה (שזה משהו שאני פשוט נגעל ממנו) או שיש כאן דברים מוסתרים ומפחידים - שימשיך לחשוש.

אני יעשה את המקסימום מהצד שלי וכל אחד יעשה את המקסימום שלו.

תודה על התגובה.

yehudaad

משתמש מקצוען
D I G I T A L
המשתמש נחסם
איך תתן קורס ל300 איש חינם? איך תתן להם 10000 הטבה לפרסום חינם? ולמה אתה חושף את הפרטים רק במייל? (אני רק מכוון אותך לשאלות שעשויות לעלות...)
אינטרנט, טכנולוגיות, מערכות מתקדמות בנויות מאפס - זה איך.

rachelevanon

משתמש סופר מקצוען
וואלה וואלה, אני מבין ממה מפחדים. מפחדים שזה אולי פירמידה או שיווק רשתי וכל מיני הואות כאלה ואחרות.

יש פה אנשי מקצוע שפשוט לא משועממים להתחיל להתקשר לאנשים שכותבים סיסמאות בפורום ולהקשיב לכל מה שיש להם להגיד. אינני יודעת מי אתה ואין שום סיכוי שאתקשר לקבל פרטים מאדם שאינו מזדהה. זו עלולה להיות מנוכלות ועד דברים גרועים מכך.

השפה העסקית המקובלת היא שפה בהירה ומי שמשתמש בשפה אחרת משדר חוסר אמינות מובהק. כשאתה נכנס לחנות ושואל את המוכר "כמה עולה המגף הזה?" והוא אומר לך בתגובה "קודם מדוד אותו והגד לי אם אתה מעוניין, ואז אנקוב במחיר" אתה מבין שמדובר במוכר רמאי ולא הוגן. חוסר שקיפות הוא מדד ראשי לחוסר הגינות. כשמישהו מפרסם בעיתון מודעה שמתיימרת להציע עבודה קלה בתשלום גבוה, זה חשוד, כשאותו אדם לא מספק לך פרטים בטלפון אלא מזמין אותך לשמוע הרצאה, זו כבר ללא ספק קל - הונאה.

לך יש מה להרוויח או להפסיד כשאתה משתמש בעמימות, אתה גורם רתיעה ללקוחות. ללקוח אין מה להפסיד כשהוא לא מתקשר.

אם יש לך מוצר שאתה גאה בו, אין שום סיבה שתקבע לעצמך דרכים מה ואיך להגיד, וגם אם יש אחת כזאת, קח בחשבון שכרגע, ובשפה שמקובלת על בעלי עסקים, זה פשוט לא נשמע טוב.

yehudaad

משתמש מקצוען
D I G I T A L
המשתמש נחסם
יש פה אנשי מקצוע שפשוט לא משועממים להתחיל להתקשר לאנשים שכותבים סיסמאות בפורום ולהקשיב לכל מה שיש להם להגיד. אינני יודעת מי אתה ואין שום סיכוי שאתקשר לקבל פרטים מאדם שאינו מזדהה. זו עלולה להיות מנוכלות ועד דברים גרועים מכך.

השפה העסקית המקובלת היא שפה בהירה ומי שמשתמש בשפה אחרת משדר חוסר אמינות מובהק. כשאתה נכנס לחנות ושואל את המוכר "כמה עולה המגף הזה?" והוא אומר לך בתגובה "קודם מדוד אותו והגד לי אם אתה מעוניין, ואז אנקוב במחיר" אתה מבין שמדובר במוכר רמאי ולא הוגן. חוסר שקיפות הוא מדד ראשי לחוסר הגינות. כשמישהו מפרסם בעיתון מודעה שמתיימרת להציע עבודה קלה בתשלום גבוה, זה חשוד, כשאותו אדם לא מספק לך פרטים בטלפון אלא מזמין אותך לשמוע הרצאה, זו כבר ללא ספק קל - הונאה.

לך יש מה להרוויח או להפסיד כשאתה משתמש בעמימות, אתה גורם רתיעה ללקוחות. ללקוח אין מה להפסיד כשהוא לא מתקשר.

אם יש לך מוצר שאתה גאה בו, אין שום סיבה שתקבע לעצמך דרכים מה ואיך להגיד, וגם אם יש אחת כזאת, קח בחשבון שכרגע, ובשפה שמקובלת על בעלי עסקים, זה פשוט לא נשמע טוב.

אין כאן סיסמאות, אין כאן שום דברים מוסתרים.
מדובר כאן בנטוורקינג עם מעלות ויתרונות למצטרפים.
אשמח להבין איפה בדיוק זה נתקע?
זה די פשוט.

אני יודע שמה שאני עושה הוא טוב ויעשה הרבה טוב להרבה אנשים.
ואת הטוב הזה אני יעביר בדרך שנראית לי הכי נכון.

הבאת את הדוגמה של "כמה עולה מגף? והמוכר אומר קודם תמדוד", אבל אמרתי בהתחלה דברים די ברורים! זה לא עולה כסף, הקורס לא עולה כסף, זהו קבוצת נטוורקינג לשיתופי פעולה רציניים ביותר, הקמת מיזמים ביחד ועוד.
הכל בנוי במערכת משוכללת שנבנתה כמה שנים עם מערכות חכמות ומתקדמות לעסקים ולצרכנים.
את הדברים הפשוטים והבסיסיים ביותר כתבתי כאן בצורה ברורה.
מי שרוצה לדעת "מעבר", מי שרוצה להבין בדיוק איך עובדים המערכות, איך אפשר להעביר קורס ל300 אנשים, איך אפשר להכפיל מכירות, איך אפשר לתת לכל אחד בונוסים גדולים ועוד ועוד - בשביל זה צריך להיות בפנים! כן! בפנים!
שהחושש - ימשיך לחשוש.
שהנרתע - ימשיך להירתע.
שרוצה להתקדם - יתקדם.

דעתך ודעת כל אחד הוא חשוב. כך נבנה העולם.

בהצלחה.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
...

נערך לאחרונה ב:

yehudaad

משתמש מקצוען
D I G I T A L
המשתמש נחסם
מה זה נטוורקינג? (תסביר למי שלא מבין...)

תשכנע אותנו...

נשמע לא טוב...

הכל לשם שמים?

למה אתה קורא מערכת? תסביר קצת....

קודם תמדוד, אח"כ נדבר על מחיר...

יהודה ידידי, סלח לנו על החפרנות, אבל אם אתה מכיר קצת את פרוג, כל שני וחמישי יש כאן אשכול בסגנון של תגידו זה אמיתי??... אנשים שמקבלים מייל נדוש שבנדושים על ירושה של 8 מיליארד דולר שמחכה רק להם, אשכרה מאמינים, ועוד פותחים על זה אשכול, ולכן אני חושב שנכון לפתוח כאן את שאילות הנגד האלו רק בשבילם, כי באמת איך שאתה מגיב אתה מחשיד את העסק עוד יותר והלואי שאני טועה ואתה איש יקר ויש לך הרבה מה להציע, אדרבה, הלוואי שתצליח לגרום לאחרים להצליח, רק משהו כאן לא מצלצל כ"כ טוב כמו שאתה מבין מהתגובות...

אני מוכן לענות על כל שאלה ותודה שאת שואלת.

בואי נעשה כזה דבר:
תתמקדי בשאלה אחת, תני לי לענות, נמצה את העניין - ואז תעברי לשאלה השניה.
אענה על כל השאלות. אני כאן עד הסוף ;)
מקובל?

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
...

נערך לאחרונה ב:

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
גולן קשוח, כך זה בדרך כלל.

אני אעלה דוגמא, נניח שסופר כתב ספר, איך אתם עוזרים לו לקדם את הוצאתו לאור?

yehudaad

משתמש מקצוען
D I G I T A L
המשתמש נחסם
השאלות מוצגות בתגובה שלי...
(תקרא אותה שוב, תגלה שאני גבר אגב...)
התשובות שלי גם כתובות בפוסט הזה בשלל התשובות.
תקרא שוב בבקשה מהתחלה ועד הסוף. ואל תחפש איפה אפשר "לשאול" אלא נסה לראות מה באמת לא מובן לך ממה שכתוב כאן ואשמח לענות לך.

בבקשה אל תשאל שאלות שנראה לך "שאחרים" היו רוצים לדעת, אלא שאל מה "שאתה" לא מבין ושאתה רוצה עליהם תשובות באמת ובתמים.

לפני זה יש לי שאלה אליך ידידי היקר (שאת שמך איני יודע אבל 'גולן ארט' זה גם טוב):
האם יש לך עסק מצליח ואתה רוצה להתקדם בו וללמוד עוד על שיווק ומכירות ולהיות עם קבוצה רצינית ביותר של בעלי עסקים ולעשות איתם שיתופי פעולה?

אם התשובה היא "כן" אז יופי - זהו קבוצת הנטוורקינג. זה הבסיס.
זה לא עולה כסף להצטרף (וזה כמו הרבה קבוצות נטוורקינג שאנשים פותחים למען עזרה לבעלי עסקים, זה כיף גדול מאין כמותו לעזור לבעלי עסקים כשיש לך את היכולת לכך).

אין כאן מה לשכנע, לקדם עסק למקום יותר גבוה, לפסגה חדשה, להכפיל מכירות, אלו דברים שדורשים עבודה מטורפת.
כל מה שאני עושה זה לתת את המקום לעשות את זה בצורה יעילה, כיפית עם אפשרות להצטרף למיזמים נוספים לפתח סטארטאפים ביחד בקבוצה הזאת, להיפגש גם איתי אם תרצה ולדבר על קידום העסק שלך ועוד הרבה דברים טובים שיהיה לנו בקבוצת הנטוורקינג. (נטוורקינג פירושו "רשת אינטרנטית, רשת עסקית, רשת עובדים. משתמשים בשם הזה כדי לבטא 'קבוצה לעניינים עסקיים').

אז מה מוצע כאן?
נטוורקינג - סביבת עבודה בשיטה ייחודית ויעילה שתרים את כל בעלי העסקים.

אם תשאל "מה אני מרוויח מזה?"
התשובה היא שבדיוק כמו ששיתופי פעולה עם 20 בעלי עסקים בתחום שלך היא מכרה זהב שיכולה להביא אותך למקומות גבוהים, כך תאר לעצמך כמה זה טוב בשבילי לעשות שיתופי פעולה עם מאות ואלפי עסקים שנמצאים כאן במערכת.

זה הדבר הכי אמיתי ויעיל שעסק צריך אני מזמין אותך להשאיר פרטים כי אשמח למישהו כמוך בקבוצה. אתה בדיוק סוג האנשים שקבוצה צריכה. אתה חזק, אתה רציני ואנשים כמוך יודעים להרים דברים רציניים אם רק מתבייתים על הדבר הנכון.

אולי לא עניתי על הכל? יש עוד שאלות?

קדימה...

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
...

נערך לאחרונה ב:

yehudaad

משתמש מקצוען
D I G I T A L
המשתמש נחסם
גולן קשוח, כך זה בדרך כלל.

אני אעלה דוגמא, נניח שסופר כתב ספר, איך אתם עוזרים לו לקדם את הוצאתו לאור?
אני מאוד שמח על השאלה הזאת, כי זה כבר מוכיח שאין כאן שאלה שאולי מדובר כאן "בתרמית" אלא מדברים תכלס על איך להתקדם בעסקים.
ולכן התשובה על שאלה כזאת לא קשורה לכאן אלא באמת בשיטה שבה נעבוד בתוך הנטוורקינג.

אבל... אני כן אתן תשובה חלקית על השאלה:

כשמישהו מוציא ספר לאור, כמו רבים - נכשלים.
הרוב מוציאים לאור כדי להתפרסם ומתוך זה להגיע ליעדים אחרים.
ולכן צריך לדעת מה המטרה של ההוצאה לאור. זה ספר ראשון מתוך סט שהולך לצאת? יש כאן אסטרטגיה? מה קהל היעד? מה השיטה? מה מיוחד? מה הבידול? מה אנשים אוהבים לקנות בחנות ספרים?
כל תשובה על כל שאלה תפקס אותי תמקום אחר לגמרי שמשם ממשיכים הלאה.
את התשובות האלה מספקים לנטוורקינג בשיטה מיוחדת ומעניינת ובכך באמת מורידה ב60% את ההפסדים שהמוציא לאור היה מקבל.

כמו כן בקבוצה עילית (אבל רק עילית) אפשר להגיע לדברים כמו:
פרסום עסקים בתוך הספר,
חסויות,
פרסומות סמויות,
הוצאה לאור יחד עם עוד מישהו שמוציא לאור ובכך חוסכים כסף רב,
ועוד ועוד הרבה דברים שאפשר לעשות בקבוצה חזרה ואיכותית.

זהו תשובה חלקית ויש הרבה מה לדעת.

שמח שהשאלה עלתה כאן כי זה הכיוון.
בקבוצת הנטוורקינג תקבלו חתיכת קורס שיווק ומכירות עם שיטות ודרכים ומיזמים וסטארטאפים - כל אחד שייכנס יברך את השם על היום שהגיע לכאן.

יאללה
בהצלחה

yehudaad

משתמש מקצוען
D I G I T A L
המשתמש נחסם
אני חושב שלפחות על חלק ענית, התקדמת...

יש לי את הקבוצה שלי, אבל בכ"א תודה על ההצעה :)

הרבה הצלחה.
שמח שקיבלת בערך את האישור שלך.

אני רוצה שתהיה איפה שנוח לך! רק איפה שנוח לך.
תהנה איפה שאתה ומברך אותך בהצלחה מסחררת.
יום טוב ידידי.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
יהודה, קיבלתי הודעה בפרטי שיתכן שלא הגבתי לך כראוי, ואני בהחלט שומע.
אז אם אתה חושב שהתגובות שלי לא ראויות, תודיע לי ואדאג לבקש ממנהל שימחק הכל.

yehudaad

משתמש מקצוען
D I G I T A L
המשתמש נחסם
יהודה, קיבלתי הודעה בפרטי שיתכן שלא הגבתי לך כראוי, ואני בהחלט שומע.
אז אם אתה חושב שהתגובות שלי לא ראויות, תודיע לי ואדאג לבקש ממנהל שימחק הכל.

אתה גיבור. כל הכבוד.
תעשה מה שנראה לך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה