דרוש מידע עסקה גרועה שאישרתי ואני רוצה לבטל

I L♥ve Israel

משתמש צעיר
אישרתי עיסקה כלשהי, אני הייתי בטוחה שהמחיר שאני צריכה לשלם הוא מחיר מסויים, ועכשיו שלחו לי דרישת תשלום על סכום פי 4 ממה שאני חשבתי, מתברר שפיספסתי כמה מילים בטופס של העיסקה שאישרתי.
אני יכולה לבטל את העיסקה? מבחינה מעשית, אני יכולה לומר להם שטעיתי ושאני רוצה לבטל?

תודה

יענקל בעל עגלה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
אישרתי עיסקה כלשהי, אני הייתי בטוחה שהמחיר שאני צריכה לשלם הוא מחיר מסויים, ועכשיו שלחו לי דרישת תשלום על סכום פי 4 ממה שאני חשבתי, מתברר שפיספסתי כמה מילים בטופס של העיסקה שאישרתי.
אני יכולה לבטל את העיסקה? מבחינה מעשית, אני יכולה לומר להם שטעיתי ושאני רוצה לבטל?

תודה
תמיד כדאי קודם לבטל, אם פונים אלייך מהחברה שזה לא חוקי והם יתבעו, אז כדאי לברר על הסיכונים וכ'ו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה