שיתוף בתהליך עמוד קומיקס תהליך מהתחלה עד הסוף

שולם

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עמוד 5 מתוך סיפור קומיקס שכתבתי ואיירתי עבור מגזין ׳ילדודס׳ של קופת חולים כללית לחנוכה (משרד פרסום דץ עמיחי)

אחרי שהיו מרוצים מהקומיקס של סוכות ב״ה, חזרו אלי בבקשה לאייר קומיקס לחנוכה, ועכשיו סיימתי חוברת שלישית של דפי עבודה לילדים, למתחמי החיסונים.
בתחילת תהליך העבודה בינינו, נתנו לי הנחיות על כל צעד ושעל, כעבור זמן קצר כנראה קלטו שאני לא 100% ומאז הרגישו בטוחים להשאיר בידי גם את יצירת הרעיונות.

אהבתם את התהליך?
לימד אתכם משהו?
אם יש לכם שאלות, אשמח לענות!

סטורי בורד, לא מתכנן עדיין את גודל הפריים, אלא רק את ההתרחשות בתוכו (כולל טקסט):
סטוריבורד 5.png

אחרי כמה סקיצות, סיימתי את האינק:

5 אינק.png

בשלב הצביעה אני מוריד את בועות הקומיקס, בשביל לצבוע את הכל, ע״מ שאוכל להזיז אותן אח״כ במידת הצורך:
5.png

שלב אחרון של תאורות והצללות, משאיר למשרד פרסום למלא את הטקסט, (אחרי הכל אני מאייר ולא גרפיקאי):
צפה בקובץ המצורף 826857

בהצלחה ביצירות שלכם!

קבצים מצורפים

• 5.png
    5.png
    3 MB · צפיות: 108

אלישבע גוהר

מאיירת דיגיטלית (לשעבר 'אילוסטרייטורית אחת')
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אוהבת את הסגנון בכללי,
ובמיוחד את איך שאתה מצייר את העיניים.

מנחם חוטר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
ממש יפה ...מזכיר את הסגנון של מנחם תעיזי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה