על סף יאוש! מחפשת חומר פיסול שמתקשה ולא נשבר בקלות??

• פותח הנושא bbr
  • פורסם בתאריך

תהילה חזקיאן

משתמש סופר מקצוען
יש בטמבור "פלסטלינה" שמיועדת לסתימות וחיבורים וכד'. מתקשה לפלדה לא שבירה ועמידה בחום גבוה מאד. (מתאים לרכב ולבריכות, למשל).
אני לא יודעת אם זה זול אבל זה בטוח לא שביר וקל לעבודה.
לשם הדוגמא: נשבר לי המדף במקרר, ובעלי חיבר אותו עם הנ"ל, החזיק מעמד כמה חודשים של סחיבת סירים, קופסאות ושאר ירקות...

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
נכתב ע"י תהילה חזקיאן;2185586:
יש בטמבור "פלסטלינה" שמיועדת לסתימות וחיבורים וכד'. מתקשה לפלדה לא שבירה ועמידה בחום גבוה מאד. (מתאים לרכב ולבריכות, למשל).
אני לא יודעת אם זה זול אבל זה בטוח לא שביר וקל לעבודה.
לשם הדוגמא: נשבר לי המדף במקרר, ובעלי חיבר אותו עם הנ"ל, החזיק מעמד כמה חודשים של סחיבת סירים, קופסאות ושאר ירקות...

איפוקסי.

יש אותו בשני צורות. כמו הפלסטלינה ונוזלי

זה חומר הדבקה ולא פיסולי.

אבל זה אפשרי ורעיון לפיסול.
יש לו חיסרון אחד שהוא בצבע אפור.

תפנית בעלילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
החומר שאת מתכוונת-זה שמתיבש ומקבל מרקם ספוגי זה חימר קל,חומר מדהים! אחרי שהוא מתיבש גם אם הוא נופל על הרצפה לא קורה לו כלום.יש כמה חברות שמביאות אותו תחת שמות דומים - I clay/My clay של פלדע,גורי ואולי גם לסופרקיט יש אבל לא בטוחה.החיסרון הוא המחיר.

דבורה לרר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ממליצה לך לפנות לחגי סקיבה, יש להם אפוקסי שקוף בA וB את מערבבת ויוצקת לתבנית...
לצבע מוסיפים פיגמנטים בערבוב

דבורה לרר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש עוד חומרים רבים,
אם תסבירי יותר נוכל לעזור לך יותר...
לא מובן כרגע מה את מנסה לעשות...

אגב, יציקת חומר נוזלי לתבנית תיתן לך מענה מוצלח יותר מאשר דאס ודומייו...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה