עזרה על איזה זמר חתונות אתם ממליצים?

ל.ק.י

משתמש פעיל
זה לא הרבה כל כך, לזמר, לא? מי לוקח כל כך הרבה פחות?
זה לא הרבה אבל לפני כמה חודשים לא הסתכלו עלו בציבור החסידי הלכו כמה ישיבות ויתחלו לקחת אתו וזה הרים אתו והוא חושב עכשו שכול עולם מגיעה לו כשהוא שר 8 שנים אצל ליטאים הוא פחד לעלות את מחיר ב50 שח עכשו אצל חסידים עושה מה שרוצה חצוף

מוייייישה

משתמש פעיל
הוא מוצלח ויש עוד מוצלחים וזה לא סיבה שצריך לAלם לו כזה מחיר
אתה יכול גם לצעוק על מוטי ויזל אהרלה סמט וכו'
אני מפחד לדרג אותו פה ברשימה שלהם אבל כמו שהם יכולים לקחת סכום ענק אז אם הוא פצצה הוא יכול לקחת יותר
ואגב אני לא רואה שהוא לוקח כ"כ הרבה 3500-3800 זה לא סוף עולם
אם אתה רוצה לשלם זול אתה יכול להמר על זמר מתחיל

ל.ק.י

משתמש פעיל
אתה יכול גם לצעוק על מוטי ויזל אהרלה סמט וכו'
אני מפחד לדרג אותו פה ברשימה שלהם אבל כמו שהם יכולים לקחת סכום ענק אז אם הוא פצצה הוא יכול לקחת יותר
ואגב אני לא רואה שהוא לוקח כ"כ הרבה 3500-3800 זה לא סוף עולם
אם אתה רוצה לשלם זול אתה יכול להמר על זמר מתחיל
נכון מאוד אבל בנתיים עושי פרוש הגדול הוא לא מוטי ויזל ולא ארלה סמט וגם להם ערך הרבה שנים עד שעלו את המחיר ואגב עושי פרוש עלה 3000 ולא 3500 הוא עלה ב800 שח [ואני לא מצדיק את המחיר]
בנושא זמרים חדשים יש מספיק חדשים מוצלחים יותר מימנו הוא לא היחיד המוצלח איין שום המור תברר טוב אתה גם יכול לדבר איתי יש מספיק טובים

מוייייישה

משתמש פעיל
נכון מאוד אבל בנתיים עושי פרוש הגדול הוא לא מוטי ויזל ולא ארלה סמט וגם להם ערך הרבה שנים עד שעלו את המחיר ואגב עושי פרוש עלה 3000 ולא 3500 הוא עלה ב800 שח [ואני לא מצדיק את המחיר]
בנושא זמרים חדשים יש מספיק חדשים מוצלחים יותר מימנו הוא לא היחיד המוצלח איין שום המור תברר טוב אתה גם יכול לדבר איתי יש
לכן מוטי ויזל ואהרלה סמט לוקחים יותר מכפול
וחוץ מזה זה שהוא לא העלה כל השנים מגיע לו צל"ש אבל לא הפוך
לשם דוגמא מה המחיר של חיים פולק? פיני פולק? ועוד ועוד

ל.ק.י

משתמש פעיל
לכן מוטי ויזל ואהרלה סמט לוקחים יותר מכפול
וחוץ מזה זה שהוא לא העלה כל השנים מגיע לו צל"ש אבל לא הפוך
לשם דוגמא מה המחיר של חיים פולק? פיני פולק? ועוד ועוד
הם עבדו שנים בציבור החסדי הם לא אחרי חצי שנה שעבדו בציבור החסדי עלו את המחיר

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

גרפטריק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
משלמים היום לפי יח"צ ולאמרגנים ולמכערים שגוזרים קופה [חומסים בלשה"ק] ולא לזמר ולאופי וטיב השירה.
אם הייתם יודעים כמה מהכסף שמסתובב בשוק הזה באמת מגיע לזמרים לא הייתם שותקים לעושק הזה ולא הייתם מזמינים שום זמר דרך אמרגן או מאכער.
זה עובד כמו דמי פרוטקשן בשכונות הכי אפילות.
וזמר שמנסה להרים את הראש ולדרוש עוד כמה שקלים [חוץ מדמי המאכערים שהוא יצטרך להוריד] על הדם והיזע שהוא משקיע בעבודה. או שיחטוף מעל כל במה אפשרית כמו למשל כאן בפורום שהוא לא שווה את זה. או שהאמרגנים ידאגו להחליף אותו מהר בזמר התורן הבא שאין לו עדיין את האומץ לדרוש מה שמגיע לו.
זה הגיע למצב שבחורצי'ק בן 17 מאיים על זמרים מוכרים וישנים על ה500 ש"ח שלו שהוא רוצה להרויח על חשבון הזמרים.
מנסיון כואב עצתי. אל תזמינו דרך מאכערים ומפיקים ולא דרך תתניקים וכל השמות הנרדפים תרימו טלפון לזמר עצמו לאורגניסט לנשפן ומה שאתם משלמים יגיעו לכיס של מי שאתם באמת מעריכים ואוהבים את העבודה שלו ועל הדרך אני בטוח גם תרויחו קצת כסף.

מוטי זילבר

משתמש צעיר
משלמים היום לפי יח"צ ולאמרגנים ולמכערים שגוזרים קופה [חומסים בלשה"ק] ולא לזמר ולאופי וטיב השירה.
אם הייתם יודעים כמה מהכסף שמסתובב בשוק הזה באמת מגיע לזמרים לא הייתם שותקים לעושק הזה ולא הייתם מזמינים שום זמר דרך אמרגן או מאכער.
זה עובד כמו דמי פרוטקשן בשכונות הכי אפילות.
וזמר שמנסה להרים את הראש ולדרוש עוד כמה שקלים [חוץ מדמי המאכערים שהוא יצטרך להוריד] על הדם והיזע שהוא משקיע בעבודה. או שיחטוף מעל כל במה אפשרית כמו למשל כאן בפורום שהוא לא שווה את זה. או שהאמרגנים ידאגו להחליף אותו מהר בזמר התורן הבא שאין לו עדיין את האומץ לדרוש מה שמגיע לו.
זה הגיע למצב שבחורצי'ק בן 17 מאיים על זמרים מוכרים וישנים על ה500 ש"ח שלו שהוא רוצה להרויח על חשבון הזמרים.
מנסיון כואב עצתי. אל תזמינו דרך מאכערים ומפיקים ולא דרך תתניקים וכל השמות הנרדפים תרימו טלפון לזמר עצמו לאורגניסט לנשפן ומה שאתם משלמים יגיעו לכיס של מי שאתם באמת מעריכים ואוהבים את העבודה שלו ועל הדרך אני בטוח גם תרויחו קצת כסף.
מסכים איתך לגמרי
רק שיש זמרים ואורגניסטים שאם לא יהיה להם מארגן אף אחד לא יקח אותם
ורוב הזמרים מתחילים עם מארגן כדי למנף את עצמם ואח''כ הם חותכים ממנו באיזה שהוא דרך כמו רפי שטיין, אושי לנדסמן, וכו'

גרפטריק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
מסכים איתך לגמרי
רק שיש זמרים ואורגניסטים שאם לא יהיה להם מארגן אף אחד לא יקח אותם
ורוב הזמרים מתחילים עם מארגן כדי למנף את עצמם ואח''כ הם חותכים ממנו באיזה שהוא דרך כמו רפי שטיין, אושי לנדסמן, וכו'
כשזמר או אורגניסט עושה א"ז כדי למנף הוא מוכן להקריב כדי שיכירו אותו
כשמפסיקים לקחת זמר מוכר ומוצלח באיזשהו ישיבה רק בגלל שלא שילם דמי כופר לאמרגן ששולט בישיבה זה הבעיה
ולפעמים אתה שומע כ"כ הרבה שקרים שמוכרים למחותנים וחתנים שרצו זמר מסויים רק בגלל שהוא לא מסתדר עם האמרגן.
תמיד עדיף כשרוצים מישהו לדבר עם הבנאדם עצמו ולא דרך מאכערים.

gadka

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
משיח אביבי - אלוף!
עושה את כל הסגנונות גם חסידית גם מזרחית (ולמעוניינים - גם תימנית)

שוקי פלד

משתמש פעיל
@ל.ק.י ממה שאני מבין אתה מארגן או משהו בסגנון הזה ולכן לא מתאים לך המחיר של אושי פרוש
1 אושי לא עובד עם מארגנים ועם כל זה הוא מבוקש בשיא
2. עד לפני חצי שנה היה באידיאולוגיה להישאר במחיר נמוך ואז הרבה זמרים ומארגנים חייבו אותו לעלות את המחיר כי הוא שובר את השוק {בידיעה (אני מארגן בישיבה חסידית) } ואי לכך החליט להעלות במחיר זעיר יחסית. הם אמרו לו להעלות ל4500 והוא החליט לעלות רק ל3800 ומגיע לו כל הכבוד על זה.
והלוואי שכל הזמרים היו נוהגים ברגישות כלפי המחותנים שגם ככה עולה להם המון כסף ליל החתונה

טברינית מקורית

משתמש פעיל
זה לא הרבה אבל לפני כמה חודשים לא הסתכלו עלו בציבור החסידי הלכו כמה ישיבות ויתחלו לקחת אתו וזה הרים אתו והוא חושב עכשו שכול עולם מגיעה לו כשהוא שר 8 שנים אצל ליטאים הוא פחד לעלות את מחיר ב50 שח עכשו אצל חסידים עושה מה שרוצה חצוף
אני לא מכירה אותו אישית רק שמעתי את אושי בכמה חתונות אני רק רוצה להבין למה הוא חצוף
הוא צריך לבקש ממך רשות לעלות במחיר ??
לא נראה לי מתאים בפורם כזה ללכלך על זמרים כי זה לא המטרה שפתחו כאן את האשכול !!
פה באשכול כותבים רק חיובי !!
העיקר שיהיה רק שמחות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה