עזרה עלו על פרטי האשראי שלי וקנו עם זה בסכום של מעל 1200 ש"ח

בן אדם מיוחד

משתמש צעיר
דבר ראשון לא להיבהל!
להתקשר לחברת אשראי ןלהשהות את הכרטיס(אולי אפשר גם באתר)
וכמובן להכחיש את העיסקה והם יזכו אותכם על כל הסכום בעז"ה(יש להם ביטוח)

גרפיק'ס גרפיק'ס

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
את זה כבר עשיתי, אני פשוט רוצה לדעת איך קורה כזה דבר ומה אני צריך לעשות שזה לא יקרה שוב

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
פעם קרה לי ג"כ משהו כזה והכחשתי כדין וקיבלתי חזרה את הכסף. אולי כדאי לבטל את הכרטיס הזה במקרה כזה.

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
אם האבטחה חשובה אפשר לנסות לברר היכן בוצעה הסליקה ולנסות להתחקות אחר הגנב מאיפה הוא קיבל את זה.
אני לאחר שזה כבר מאוד לא רגוע להעלות את פרטי האשראי שלי לחשבון הגוגל שלי.
ואגב, אפשר להוסיף שלפעמים יש סליקה בטעות, לא תמיד זה בכוונה לגנוב, הכרתי פעם מקרה שמישהו שילם בטעות מאשראי של חבר שלו שהיה רשום לו בחשבון באתר של נותני השירות (כי הוא קנה פעם בשביל חבר שלו משהו משם).

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
את זה כבר עשיתי, אני פשוט רוצה לדעת איך קורה כזה דבר ומה אני צריך לעשות שזה לא יקרה שוב

בעלי אפוטרופוס על אחותו [חנ"מ]
עשינו אתה טיול ולמחרת מישהו השתמש באשראי
ברור שאחד מאלו שהיינו אצלם... נהג מונית/ מסעדה/ חנות פרסים
איך? שברנו את הראש, או שצילם עם הפלאפון, או שיש לו זיכרון צילומי...

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קנית בטמו לאחרונה? יש רינונים שיש גניבות אשראי דרך שם.

כתבתי פה סיפור שלם ששמעתי עליו מקרוב ממש, אבל מחקתי כי אז חשבתי שזה יכול גם לתת רעיונות למעוניינים :rolleyes:

חדוה

משתמש מקצוען
זה לא כ"כ בעיה לברר
תבררי באשראי מי הוריד את הסכום כולל מספר טלפון תתקשרי אליהם ותראי מי הם
קרה לי בעבר וכך הגעתי למעבדה של מכבי ואמרו לי שיש לקוחה שקבוע משלמת 20 ש"ח עם הכרטיס שלי
יכולתי לפנות למשטרה עם תלונה על גניבה אבל אמרו לי שזה בזבוז זמו לטובתי האישית עדיף להכחיש עסקה ולהחליף כרטיס וככה עשיתי
איך המספר הגיע לגברת ממכבי? זה לא בעיה מספיק שקניתי מוצר דרך מספר אשראי והיא היתה המזכירה
או על זו הדרך...
לפעמים זה משהוא שקנית ורק השם לא מוכר לך וגם זה קרה כמה פעמים
אני תמיד מבררת לפני ביטול
בכל אופן עיסקה טלפונית הרבה יותר קל לבטל עיסקה בכרטיס עם חתימה שלך יהיה יותר בעיה

soundwave

משתמש צעיר
יש טיפ שראיתי שאמרו אותו כמה וכמה פעמים.........
כדאי מאוד לעשות כרטיס אשראי נטען (זה עד 1000 שקל כמדומני)
ולשלם איתו את כל הקניות הקטנות(והאתרים המפוקפקים ) ככה שאם יהיה בעיות , קודם כל הם יוכלו להשתמש רק במה שנשאר בכרטיס ולא יותר.
ואת שאר הקניות הגדולות לעשות באשראי הרגיל.

אגב , יש שירות ששולח הודעה לפלאפון על כל הורדה מהכרטיס אשראי....... יש לי אותו מופעל על הכרטיסים שלי והוא גם חינמי.

A052

משתמש סופר מקצוען
פונים לחברת האשראי ומבקשים הודעות SMS על כל חיוב.

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
זה קורה המון ויכול להיות מ1000 מקומות וממליון סיבות
קרה לי יותר מפעם אחת
מבטלים את הכרטיס ומזמינים חדש
לכן חשוב לעקוב אחרי האשראי כל כמה ימים

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
אגב , יש שירות ששולח הודעה לפלאפון על כל הורדה מהכרטיס אשראי....... יש לי אותו מופעל על הכרטיסים שלי והוא גם חינמי.
אפשר פרטים?
פונים לחברת האשראי ומבקשים הודעות SMS על כל חיוב.
זה נותן כמדומני רק על עסקאות אינטרנטיות, וכאמרו רק בהודעות SMS ולא מתאים לבעלי טלפון כשר/מייל.

באמת אני מצפה ומחכה ליום שגם בעלי טלפון כשר יוכלו לקבל הודעה לעסקה שנעשתה בהודעה קולית.

soundwave

משתמש צעיר
זה נותן כמדומני רק על עסקאות אינטרנטיות, וכאמרו רק בהודעות SMS ולא מתאים לבעלי טלפון כשר/מייל.

באמת אני מצפה ומחכה ליום שגם בעלי טלפון כשר יוכלו לקבל הודעה לעסקה שנעשתה בהודעה קולית.
זה אמור להיות שירות בכל הבנקים........ , מבקשים לעשות כרטיס אשראי נטען ודרך המחשב אפשר לעשות העברות של כסף מהחשבון הפרטי אליו , ורק אחרי שהוא טעון קונה חופשי בכל מיני מקומות ללא חשש , וכל חיוב שמתבצע על הכרטיס , אחרי מספר שניות מקבלים הודעה לפלאפון, מה הסכום שירד ואיזה בית עסק חייב אותו , לאו דווקא בעסקאות אינטרנטיות.
@דבורה-

A052

משתמש סופר מקצוען
ויש כמובן עמלות על זה, כל טעינה אמורה לעלות כסף.

דבורה-

משתמש רשום
זה אמור להיות שירות בכל הבנקים........ , מבקשים לעשות כרטיס אשראי נטען ודרך המחשב אפשר לעשות העברות של כסף מהחשבון הפרטי אליו , ורק אחרי שהוא טעון קונה חופשי בכל מיני מקומות ללא חשש , וכל חיוב שמתבצע על הכרטיס , אחרי מספר שניות מקבלים הודעה לפלאפון, מה הסכום שירד ואיזה בית עסק חייב אותו , לאו דווקא בעסקאות אינטרנטיות.
@דבורה-
תודה
ניתן לשימוש בחו"ל בדר"כ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה