חוו"ד עלות פתיחת API 100 שח בחודש

מרדכי קאר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
אני עושה פרויקט ללקוח אחת המערכות שהוא עובד איתם דורשת 100 שח חודשי כדי לפתוח API.

זה מקובל?

שמים חדשים

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

מרדכי קאר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים

השועל

משתמש צעיר
אוטומציה עסקית
כמו שענו, אם זה ישראלי, יש כאלו שבשביל להסכים להתעטש לכיוונך יגבו ממך כסף

CONNECTIONS

עסק חכם ואוטומטי מרוויח יותר ועובד פחות!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
להתחבר לapi של פריוריטי עולה k15 אז סך הכל זה הגיוני...

השועל

משתמש צעיר
אוטומציה עסקית
אתמהה. תוכיח את טענתך. אני נתקלתי רק במערכות ישראליות, שמבקשות כסף על api. כל שאר המערכות, שמבינות משהו מהחיים שלהן, מתהדרות שיש להן api, וברור שהוא כלול במחיר (יש כאלו, שבחשבון חינמי לא מאפשרות, ובחשבון בתשלום כן, אבל הapi הוא חלק ממכלול תכונות שמתקבלות בחשבון בתשלום, ולא שכבר יש לך חשבון בתשלום דורשים ממך עוד כסף על api)

מרדכי קאר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
אתמהה. תוכיח את טענתך. אני נתקלתי רק במערכות ישראליות, שמבקשות כסף על api. כל שאר המערכות, שמבינות משהו מהחיים שלהן, מתהדרות שיש להן api, וברור שהוא כלול במחיר (יש כאלו, שבחשבון חינמי לא מאפשרות, ובחשבון בתשלום כן, אבל הapi הוא חלק ממכלול תכונות שמתקבלות בחשבון בתשלום, ולא שכבר יש לך חשבון בתשלום דורשים ממך עוד כסף על api)
לא טענתי כלום
רק הבאתי כתבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה