עיצוב לאתר

Eצוב

משתמש פעיל
בס"ד
כמ שכבר אמרתי רבות בפורום, אני לא מבינה גדולה בעיצוב אתרים ויש לי שאלה.

ברצוני לפתוח אתר מסוים,ואני רוצה שמישהו יעצב לי אותו. האם המחיר לעיצוב האתר הוא חד פעמי? או שכל זמן שאני משתמשת בעיצוב אני צריכה לשלם כל חודש?

תודה מראש לעונים.

nechama

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב הוא חד פעמי, אלא אם כן יהיו בהמשך שינויים נוספים.
לא הבנתי למה את צריכה שיעצבו לך אתר?? יש טמפלייטים בחינם שעל סמך זה את יכולה לעצב לעצמך אתר. אני למשל לקחתי מישהו שיבנה לי מערכת ניהול, שזה דורש תכנות ואין לי מושג בזה.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י Eצוב;338902:
בס"ד
כמ שכבר אמרתי רבות בפורום, אני לא מבינה גדולה בעיצוב אתרים ויש לי שאלה.

ברצוני לפתוח אתר מסוים,ואני רוצה שמישהו יעצב לי אותו. האם המחיר לעיצוב האתר הוא חד פעמי? או שכל זמן שאני משתמשת בעיצוב אני צריכה לשלם כל חודש?

תודה מראש לעונים.

חד פעמי

drvvv

משתמש פעיל
D I G I T A L
העלות היא תמיד חד פעמית, אבל אם את מעצבת (כשמך) אז את לא מחפשת "מעצבת" אלא "בונה אתרים" שיקח\תיקח את העיצוב שלך ויתאים אותו לדף אינטרנט...

העלות הקבועה שיכולה להיות היא אחסון של האתר עצמו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה