עיצוב ושיפוץ מטבח

tadmit

המרכז לשידורים חיים, חתונות, כנסים, לוויות
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י לאה וינברג;2094434:
את יכולה בבקשה להעלות תמונות?
תודה מראש

לנו יש פח מתחת לכיור, לא שימושי בעליל. לא השתמשנו בו כפח זבל אפילו יום אחד.

רעיון נחמד שראיתי שמישהו עשה לפח זבל, יחידה שלמה על גלגלים שנכנסת מימין או משמאל לכיור, נראית כחלק מהארונות אבל בפועל אפשר להזיז אותה לאן שצריך.
תחשבו על מגירה בגובה של 90 ס"מ על גלגלים. כמובן שהפנל בהדבקה סוגר על זה מלמטה כך שזה ממש נראה כחלק משאר הארונות.
אין לי מושג מה קורה עם הריח בפח כזה.

agas

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י hbecker;n2921249:
לא יכולה לענות לך על כל השאלות.
אבל- אני עשיתי מטבח צפני 7 שנים, כבר לא כל כך חדש אבל נראה חדש.
מה כן? אל תתפתי לקחת משהו שהוא בשיא הסטייל והאופנה היום כי בעוד שנה או שנתיים זה כבר פסה וחבל.
אני עשיתי משהו קלאסי, צבעים שתמיד ילכו.
לעומתי- חברה עשתה משהו בשחור לבן עם שילובים של כל מיני אלמנטים וצבעים והיום המטבח שלה ממש לא אופנתי.
שלי נשאר באופנה תמיד כי הקלאסי צמיד נשאר באופנה.

במטבח המקורי שלי הבשרי והחלבי היו צמודים זה לזה עם הגבהה של שיש כהפרדה.
כשעשיתי מטבח הפרדתי לחלוטין בין הבשרי לחלבי- העברתי ל-2 צדדים-
כך הרווחתי גם הפרדה מלאה וגם עוד שיש בצד הבשרי [שזה אצלי הצד העיקרי]

מה עוד?
נקודות חשמל הוספתי גם בצד החלבי החדש כי יש לי קומקום חלבי וקומקום בשרי וכך גם אפשר לחבר טוסט/מצנם או כל דבר אחר.

יש לי ארון פינתי ובמקום מתקן מסתובב שהוא בזבוז של שטח עשיתי מדפים בשתי וערב כך שהגישה נוחה לכל חלקי הפינה מצד אחד ואידך אין בזבוז של מקום.
מגירות גדולות לסירים. רצוי עם הפרדה או מגירה בתוך המגירה למכסים [תובנה של אחרי שלא עשיתי כזה...]

אם יש לך שאלות ספציפיות אשמח לענות.

מה זה נקרא מדפים שתי וערב
יש לך אולי תמונה של זה?

מוישי 1

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י ישראלית;n2942360:
כן, יש חור בגובה של הפל אמא שלי בהתחלה עשתה עד הרצפה עם פנל וזה לא היה מוצלח, זה היה מדי כבד לדלת.

מה הבעיה לעשות בדלת של ארון הפח הדבקת פאנל בכאילו מבפנים ככה שיפתח עם הדלת ומבחוץ זה יראה כפאנל רגיל לכל דבר?!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה