דרוש מידע עיצוב הערות שוליים בוורד

שאלה

משתמש צעיר
אני כותב בקובץ וורד עם הערות שוליים. מעצב את הפונט בהערות שוליים, אבל העיצוב נשמר רק להערות הקיימות. כשאני פותח הערת שוליים חדשה, היא נכתבת אוטומטית בפונט ברירת המחדל בוורד. מה עושים?

2u2

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אני כותב בקובץ וורד עם הערות שוליים. מעצב את הפונט בהערות שוליים, אבל העיצוב נשמר רק להערות הקיימות. כשאני פותח הערת שוליים חדשה, היא נכתבת אוטומטית בפונט ברירת המחדל בוורד. מה עושים?
צריך למצוא את הסגנון ולשנות שם.

2u2

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עימוד ספרים
בכרטיסיית בית יש תיבת סגנונות (מומלץ להתנסות בשימוש בהם, ולכל הפחות ברגיל לגוף הטקסט וכותרות), לחץ על המשולש הקטן בפינה.
כאשר הסמן עומד בהערת שוליים, גלול את הסגנונות בחלונית שנפתחה, עד שתראה שם את הסגנון המבוקש.

שאלה

משתמש צעיר
בכרטיסיית בית יש תיבת סגנונות (מומלץ להתנסות בשימוש בהם, ולכל הפחות ברגיל לגוף הטקסט וכותרות), לחץ על המשולש הקטן בפינה.
כאשר הסמן עומד בהערת שוליים, גלול את הסגנונות בחלונית שנפתחה, עד שתראה שם את הסגנון המבוקש.
אני מוצא את הסגנון המבוקש, אבל איני רואה כיצד הופכים אותו לברירת מחדל (לפחות במסמך הנוכחי)

2u2

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אני מוצא את הסגנון המבוקש, אבל איני רואה כיצד הופכים אותו לברירת מחדל (לפחות במסמך הנוכחי)
כאשר הסמן על הטקסט שמעוצב כרצונך, לחץ על לחצן ימני בעכבר על הסגנון, ובחר בעדכן.

שאלה

משתמש צעיר
כאשר הסמן על הטקסט שמעוצב כרצונך, לחץ על לחצן ימני בעכבר על הסגנון, ובחר בעדכן.
אני רואה רק 'עדכן את סגנון X כדי שיתאים לקטע הנבחר' (וזה לא הופך את הסגנון המדובר לברירת מחדל)

2u2

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אני רואה רק 'עדכן את סגנון X כדי שיתאים לקטע הנבחר' (וזה לא הופך את הסגנון המדובר לברירת מחדל)
תכנס לשינוי ותגדיר כרצונך, למטה יש אפשרות לסמן להפוך לברירת מחדל.

שאלה

משתמש צעיר
תכנס לשינוי ותגדיר כרצונך, למטה יש אפשרות לסמן להפוך לברירת מחדל.

אני לא מוצא אפשרות כזו

צילום מסך 2021-06-18 171152.png

2u2

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עימוד ספרים
הכוונה לכל המסמכים.
שים לב שאתה לא משנה את סגנון הערות השוליים בעצמו אלא מגדיר סגנון חדש שמבוסס על...

שאלה

משתמש צעיר
הכוונה לכל המסמכים.
שים לב שאתה לא משנה את סגנון הערות השוליים בעצמו אלא מגדיר סגנון חדש שמבוסס על...
וכשאני מגדיר לכל המסמכים, אז לפחות במסמך הנוכחי הסגנון הזה יהיה ברירת המחדל?

שאלה

משתמש צעיר
הסיבה שזה לא נהיה ברירת מחדל כי אתה לא משנה את הסגנון הנכון.

אני משנה את הסגנון הנקרא 'רגיל'
אבל באמת כשאני פותח הערת שוליים חדשה, בחלון ה'סגנונות' לא מסומן שום סגנון כהסגנון הנוכחי שאותו אני אמור לשנות. כך שאיני רואה היכן הוא 'הסגנון הנכון' שהוא ברירת המחדל. מה עושים?

שאלה

משתמש צעיר
תחפש את סגנון הערות שוליים!!!
זו בדיוק הבעיה, שאני לא מוצא את זה
ברשימת הסגנונות אין סגנון כזה. וכשאני מניח את הסמן על הערת שוליים חדשה זה לא מסמן שום סגנון מסוים כ'סגנון נוכחי'

2u2

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עימוד ספרים
ברשימת הסגנונות אין סגנון כזה. וכשאני מניח את הסמן על הערת שוליים חדשה זה לא מסמן שום סגנון מסוים כ'סגנון נוכחי'
בצד שמאל למטה תלחץ על אפשרויות, ותבחר בסגנונות להצגה את כל הסגנונות.
שבוע טוב

טרי

משתמש פעיל
גם לי זה כך ואני מחפשת פתרון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה