עיצוב אתר-מכירות מישהי שיש לה חוש בעיצוב, לומדת גרפיקה ורוצה לצבור נסיון ולהשתפשף בעיצוב אתרים?

שירה שרה

משתמש צעיר
אני בונה אתר במסגרת הפרויקט שלי-פרויקט גמר של משרד החינוך. אני מחפשת מישהי שיש לה חושב בעיצוב, ויודעת ומכירה שילובי צבעים יפים, איך למנף את האתר כי כרגע אני מעצבת ב mdb וזה די נטרלי. אם אתן מכירות מישהי שלמדה גרפיקה ושיש לה קצת זמן לעזור ולהשתפשף.. או אם יש מישהי שכבר עשתה אתר במסגרת הפרויקט עם עיצוב מרשים ויכולה לתת לי אותו - אני צריכה באנגולר..

חגית קרמר

בניית אתרים ברמה בינלאומית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אני בונה אתר במסגרת הפרויקט שלי-פרויקט גמר של משרד החינוך. אני מחפשת מישהי שיש לה חושב בעיצוב, ויודעת ומכירה שילובי צבעים יפים, איך למנף את האתר כי כרגע אני מעצבת ב mdb וזה די נטרלי. אם אתן מכירות מישהי שלמדה גרפיקה ושיש לה קצת זמן לעזור ולהשתפשף.. או אם יש מישהי שכבר עשתה אתר במסגרת הפרויקט עם עיצוב מרשים ויכולה לתת לי אותו - אני צריכה באנגולר..
בתשלום?
מכירה כמה ג'ונריות בעיצוב אתרים שישמחו לשתף פעולה.

RTst

משתמש חדש
באיזה מסכים מדובר?? יש לי כמה מסכים בסיסיים (login, navbar, homepage) מפרויקט באנגולר, שמעוצבים מדהים. מעוניינת?

Lv

משתמש פעיל
צילום מקצועי
סליחה שאני נדחפת..
אבל גם אני באמצע פרויקט גמר אז...
אני מעוניינת...
תודהה
באיזה מסכים מדובר?? יש לי כמה מסכים בסיסיים (login, navbar, homepage) מפרויקט באנגולר, שמעוצבים מדהים. מעוניינת?

שירה שרה

משתמש צעיר
ווואו!!
מעוניינת ועוד איך!!
אני מממממשש אשמח אם תוכלי לשלוח לי או להעביר לי ... אני ממש זקוקה לזה!!-אשמח אם תעדכני אותי בפרטי או כאן אם יותר נוח לך..

נערך לאחרונה ב:

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
ווואו!!
מעוניינת ועוד איך!!
אני מממממשש אשמח אם תוכלי לשלוח לי או להעביר לי ... אני ממש זקוקה לזה!!
המייל שלי:-------------------------------------------אשמח אם תעדכני אותי שם או כאן אם יותר נוח לך..
את חדשה
אבל מומלץ לא לשים פה מיילים אם את לא רוצה הטרדות למניהם

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
טוב שאת אומרת לי על זה..
אני אשים לב להבא.
זהו שלא!
מחר יהיה מאוחר
יש אפשרות לערוך את ההודעה
שימי לב
מתחת להודעה עם המייל שלך
ותמחקי את המייל

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים

הדר מוריה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
רלוונטי?
אני כאן.
hadarvc @ גימייל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה