עינית

שושניתוש

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
בעינית בב"ב כבר לא נותנים בדיקת אופטימטריסט לילדים אצל "נורמן" (רק למבוגרים, או בדיקת מקוד - בתשלום) ותמיד הייתי רגילה לבדוק אצלו את הילדים.

אולי משהו יכול לתת לי המלצה מניסיון על אחת מהאפשרויות הבאות שהם נותנים -

בת שבע זינגר, מוסי צנציפר , נועם פרידמן או עדינה וירסקי

אודה מאוד לכל תשובה.

חכם עתיק

משתמש רשום
מבדיקה מקיפה בתחום: אין כיום שום הבדל בין האופטיקות השונות חוץ מבמחיר!

האופטיקות היקרות בונים על הסכמות המיושנות "שבעיניים לא משחקים" ושרק "מומחי העיניים" של X/Y/Z יכולים להתאים את המשקפיים הנכונות, ואם ילכו חלילה לאופטיקה "פשוטה" בוודאי יגיעו לעיוורון רח"ל, בתוך כמה חודשים...

המציאות כיום הפוכה לחלוטין - 95% מהבדיקות - בכל האופטיקות - נעשות בכלל ע"י מכשיר ממוחשב (כן, זה שרואים בו שדה פרחים עם בית ברקע) כאשר המחשב קובע את המספר והכל, ללא שום התערבות של האופטימטריסט - לאחמ"כ האופטימטריסט רק מאשר את זה בבדיקה ידנית מיושנת - והתוצאות ב-99.9% זהות. מבחינה עקרונית יכלו לעשות כיום משקפיים בשירות עצמי ללא אופטימטריסט.. מלבד זאת סיפר לי חבר, שהוא ראה את אותו אופטימטריסט עובד באופטיקה היקרה ביותר והזולה ביותר בירושלים (בשעות שונות).

לעומת זאת במחיר יש לעיתים הבדלים של 1000%!! על אותם משקפיים בדיוק תוצרת סין או טייוואן - עם אותם עדשות וציפויים, ואותו שירות - ולעיתים אף מכינים את המשקפיים באותה מעבדה עצמה - ולוקחים על זה פי עשר! סתם, בשביל לנצל את התמימות של התמימים.

התורה חסה על ממונם של ישראל - אין שום סיבה בעולם לשלם 1200 ש"ח בעינית, על משקפיים שיכולים לקבל ב 40-90 ב-150 ש"ח! אלא א"כ לא מוצאים מה לעשות עם הכסף, (אם כן יש לי כמה רעיונות מעניינים, אבל זה נושא לשרשור נפרד).

שושניתוש

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אבל בכל זאת יש יותר דיוקים ופחות, דיוק ברבעי מספר, צילינדרים וכו'.
הרבה פעמים רואים הבדלים בין אופטימטריס אחד לשני למרות המכשירים שקובעים.

יש למשהו המלצה על אחד מהאופטימטריסטים של עינית בבני ברק?

אילנית I

משתמש חדש
אני הייתי לאחרונה בבדיקה לאחד הילדים אצל עדינה,
נראית בסדר גמור.
אבל אין לי מספיק ניסיון בתחום.

mimisher

משתמש רשום
עינית היא רשת מקצועית שמעסיקה אופטומטריסטים מומחים ומורשים בלבד.
אם לא מדובר על מקרה מיוחד שמצריך מישהו שהתמחה בנושא ספציפי- כמו מיקוד ראיה, פזילה וכד' את יכולה לסמוך על הצוות שם ולא כ"כ משנה מי מהם.

חכם עתיק

משתמש רשום
נכתב ע"י mimisher;2467271:
עינית היא רשת מקצועית שמעסיקה אופטומטריסטים מומחים ומורשים בלבד.
אם לא מדובר על מקרה מיוחד שמצריך מישהו שהתמחה בנושא ספציפי- כמו מיקוד ראיה, פזילה וכד' את יכולה לסמוך על הצוות שם ולא כ"כ משנה מי מהם.

בדיוק כמו כל אופטיקה אחרת! (ורק המחיר הוא פי כמה).

אין לי שום דבר נגד עינית - אולי זה אופטיקה נפלאה - אבל שאני רואה אנשים שאין הפרוטה מצויה בכיסם קונים משקפיים לילד ב-1000 ש"ח ויותר, אני ממש מתפלץ - בשביל מה? אתם מחפשים מה לעשות עם הכסף? כיום (מלבד מקרים מיוחדים המצריכים רופא עיניים) כל האופטיקות, שיטות האבחון, המסגרות, הציפויים והכל הם אותו הדבר בדיוק!

חוצמזה - גם אם 'חלילה וחס' יש איזה טעות ברבע מספר לכאן או לכאן אין לזה שום השלכה על בריאות העיניים, זה בובקעס!

התורה חסה על ממונם של ישראל.

mimisher

משתמש רשום
נכתב ע"י חכם עתיק;2467310:
בדיוק כמו כל אופטיקה אחרת! (ורק המחיר הוא פי כמה).

אין לי שום דבר נגד עינית - אולי זה אופטיקה נפלאה - אבל שאני רואה אנשים שאין הפרוטה מצויה בכיסם קונים משקפיים לילד ב-1000 ש"ח ויותר, אני ממש מתפלץ - בשביל מה? אתם מחפשים מה לעשות עם הכסף? כיום (מלבד מקרים מיוחדים המצריכים רופא עיניים) כל האופטיקות, שיטות האבחון, המסגרות, הציפויים והכל הם אותו הדבר בדיוק!

חוצמזה - גם אם 'חלילה וחס' יש איזה טעות ברבע מספר לכאן או לכאן אין לזה שום השלכה על בריאות העיניים, זה בובקעס!

התורה חסה על ממונם של ישראל.

1. היא שאלה בצורה ממוקדת ועניינית על האופטומטריסטים של עינית, ולא ביקשה להשוות בין כל האופטיקות.

2. כדאי להפריד בין הבדיקות וחשיבותן,לבין המחירים באופטיקות השונות, יש הבדל בין שני הנושאים והבדל גדול אפילו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  37  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה