עזרה עידוד וסיוע לנשים שקנו בגדים שחור-לבן לפסח למרות שידעו שזה מתכון לצרות, ועכשיו...

מצב
הנושא נעול.

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לפי כל התגובות זה נראה שאין כאן אף אחת שיודעת מה זה קידס מוד, דולי בול, קיוטי פאי ושות' (ושטייפ, מיוראל, בובלי כנראה הס מלהזכיר)
כנראה שהמגזר שמכיר את המילים האלה לא קיים כאן...

הן חוזרות בסופשבוע מחופשת פסח באוסטריה;)

אגב דוליבול, אוהבת לקנות שם בסופי עונה ובמבצעים. דגמים שונים ויפים שהשוק לא מוצף בהם ואפשר להלך עימם בשנה הבאה בלי תוית השנה על הבגד. ובמחיר זול. (דוגמא לסופעונת החורף: אפודה שבתית חורפית מיוחדת מאוד!! לנערה ב49 שקלים)

נערך לאחרונה ב:

אמא יש רק אחת

משתמש מקצוען
לפי כל התגובות זה נראה שאין כאן אף אחת שיודעת מה זה קידס מוד, דולי בול, קיוטי פאי ושות' (ושטייפ, מיוראל, בובלי כנראה הס מלהזכיר)
או שהם יודעות ומתבישות לצייץ אפילו..

imac100

משתמש מקצוען
סוף עונה זאת התשובה בשבילך.
זה אופציה שממש לא מתאימה לכולן. הן מפאת קצב הגדילה.
והן מפאת יכולות אנושיים.
"אין לי כח" זאת מציאות ממשית. יש נשים שהן רואות המון אדם הן מרגישות רע פיזית.
שלא לדבר על כך שכמעט כבר אין מידות.

את צודקת בהכל רק הערה קטנה.
בערב חג קידי שיק עמוס פי כמה וכמה מאשר בסוף עונה וכן הצוות נחמד ועוזר הרבה יותר בזמן הזה.

מ. פלד

משתמש פעיל
צילום מקצועי
הן מרגישות טיפשות. מאד.

המוכרות הבטיחו שהכל יהיה בסדר.
בחנות די יקרה, בגאולה.

הנשים הטיפשות השתכנעו וקנו. שלוש שמלות יפות בשחור-לבן.
כיבסו את הבגדים ב-0 מעלות, בנוזל כביסה עדין. רק הם לבד במכונה, עם כמה דפים למניעת העברת צבע, של שתי חברות שונות. פינוק מלכותי ממש.
השמלות יצאו מהמכונה אפרפרות ודהויות בחלק הלבן שלהן.

הנשים הטיפשות עצובות מאד.
(הן מכירות את עצת ההשריה בחומץ, אך חשבו שאם המוכרות הבטיחו שהצבע לא יורד, הוא אכן לא יירד, ודי בכל הזהירויות שלעיל^).

הנשים הטיפשות ישמחו עם כל עידוד. הן באשר לתבונתן המוטלת בספק כרגע (איך האמנת למוכרת?! איך?!).
הן באשר להון תועפות (כמעט 1000 ש"ח) שעלול לרדת לטמיון.
והכי טוב - עצות יעילות, רצוי מנסיון, מה עושים עכשיו עם ערימות הבגדים המאפירים. (חוץ מללכת איתם מחר לחנות, לנופף בהם בזעם ולנהום בעצבים: 'אמרתם שהצבע לא יעבור!!!').

גם לי קרה קנית שמלה יקרה +הייתי צריכה להוסיף לה בד שחור באורך
ווווווווווו..... כיבסתי ווווווו.... הצבעים התערבבו
שמתי את השימלה במלבין על פי ההוראות
השמלה חזרה לצבעה המקורי (שחור לבן)
וליהודים היתה אורה

גיטיgiti

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
זה ממש לא רק ענין של למידה
גדילת ילדים אינה מדע הניתן לחיזוי. שאלי את כל מומחי האנדוקרינולוגיה. לא הקצב ולא היעד.

יש ילד ששנה שעברה עלה מידה וגם השנה ואחיו שפותח את השנה השלישית ועדיין צריך את אותה מידה במכנס... ופתאום בשנה אחר כך עולה ב-2 מידות...

אחרי גיל 3-4 זה מתחיל להיות הימור מוחלט
לא שאני לא מהמרת לפעמים - אבל לא תמיד זה שווה כלכלית. הגם שזה היה יותר זול כי בסוף גם אוכלים את הדגים המלוחים (שילמו 50 אחוז על בגד ששוכב בארון סתם) וגם מגורשים מהעיר (חייבים לקנות בלחץ בגד ברגע האחרון כי תכננו מראש שיש ובמחיר מלא )

אני אוהבת לקנות את המינימום הנדרש בתחילת העונה ולמשוך קצת בגדים משנה שעברה ולהשתגע קצת יותר בכביסות - ואז לחכות למבצעים הראשונים (סביבות חנוכה / סוף סיון) ולהשלים במחירים נמוכים יותר את היתרה ,,,,
צודקת,
הבן שלי עלה מקיץ שעבר ב4 מידות!

mwp

משתמש מקצוען
גם לי קרה קנית שמלה יקרה +הייתי צריכה להוסיף לה בד שחור באורך
ווווווווווו..... כיבסתי ווווווו.... הצבעים התערבבו
שמתי את השימלה במלבין על פי ההוראות
השמלה חזרה לצבעה המקורי (שחור לבן)
וליהודים היתה אורה
איזה מלבין?

בחן ובחסד

משתמש מקצוען

או שהם יודעות ומתבישות לצייץ אפילו..

כשקניתי שמלה חמודה בחנות (ב-50 ש"ח) המוכרת טרחה להסביר לי שזו שמלה של מיוראל. אז הנה- יש כאלה שמכירות...

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
יש מוצר שקוראים לו דפים למכונת כביסה
יש בו דפים כמו חתיכות אלבד שגורמות שלא יתערבבו הצבעים
להבא להכניס למכונה דף אחד והכל יהיה טוב

שמתי בכל מכונה שלושה דפים כאלו, משתי חברות שונות. הם יצאו אפורים. וגם השמלה.

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
מוחה.
אנשים שילמו במיטב כספם על בגד לחג וחפצים להשתמש בו גם לשבתות הקיץ. ואת באה במחי יד ומציגה זאת כתחרות שטחית?!
ולא. אני לא קניתי לבתי בגד שחור לבן. העדפתי צבעים אביבייים.
אבל בהחלט מבינה את התסכול של מי שקנתה וגם לקתה.
זה היה בחצי קריצה
גם אני משתתפת בתחרויות סמויות בלי כוונה לפעמים
חוץ מזה שהאשכול הזה עשה לי חשק לקנות בגד כזה שחור לבן בוהק, זה באמת מדליק
לא ראיתי ולא שמעתי על המודה הזו עד שקראתי את האשכול..
לא שאקנה, כי אני מבינה שהמאמץ מסביבו לא שווה את היופי
:rolleyes:

גיטרה

משתמש מקצוען
.
היי, אני כאן.
בעיקר מקבלת ומעט גם קונה מדולי בול, בדגש על מיוראל.
בהחלט אני יכולה לומר שהבגדים שלהם עולים הון, אבל חורשים עליהם עונה מלאה, והם עוברים לילד הבא כשהבגד חדש לחלוטין. אבל ממש.
(והניסיון שלי הוא על הגיל הקטן, הגדולות שלי עוד לא בנות 3, וכל הבגדים שהם פלטו ולכלכו והשפריצו וחזרו איתם מסריחות מהמעון - התכבסו בקלילות ועברו קדנציה נוספת זהה אצל הקטנה, ומוכנים בארון לקדנציה שלישית ג"כ).

א. איזראעל

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
גם אני אוהבת לקנות בדוליבול ויורו קידס. אנחנו לא מליונרים וגם לא מתקרבים לשם אבל אני מעדיפה לקנות בסוף עונה במחיר טוב ולהלביש שנה אח"כ, ולהלביש בגדי איכות. הבגדים האלו עוברים אצלי שלוש ילדים לפחות ועוברים במצב חדש לבני דודים שמשתמשים איתם לשלושה ילדים נוספים...
מה שכן, החולצות המכופתרות של יורו קידס ממש לא הוכיחו את עצמם, הם האפירו מהר מאד וגם הצווארון שלהם לא עמד מי-יודע-מה-יפה.
סגנון המקומות האלו מתאים לאנשים שלא חשים חובה כל עונה לשדרג בדיוק לפי צבעי העונה ואוהבים ביגוד קלאסי, לתשומת לב החדשניות והמתחדשות.

לייקית

משתמש מקצוען
אולי מישהי קנתה בליוולו את הסט חצאית וחולצה, כשהחולצה מורכבת מבד לבן+ בד בצבע עז,
וכיבסה כמובן? אני רוצה לדעת להערך...

ששונית

משתמש מקצוען
אוי.
מה קרה לכותרת החמודה של האשכול?
איך נזהה עכשיו את האשכול בלי השורה הארוכה הזו?
לדעתי זה עוול לקחת את כל עוגמות הנפש והזמן והכוחות והכסף והחלב והחומץ ולכווץ אותן למשפט אפרורי ובנאלי "השחור ירד על הלבן מה עושים"

כבי800

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני, לדוגמא,
אוהבת לקנות הרבה בגדי יומחול באייץ' אנד אם וזארה
ומוציאה על בגד יקר אחד בחנות יוקרתית - לשבת.
ככה, בשביל הפינה שלי בנשמה שתמיד גורמת לי להרים את התכשיט הכי יקר בחנות, עם היהלומים, ואת השמלה של חברה איקס שעולה 1,000 ש"ח יותר מהשאר שתולות מסביב.

זה כיף לי מאד לראות את הילד שלי לבוש בשבת בבגד שהוא בד-יוק הטעם שלי,
וכרגע העניין מתאפשר לי, ב"ה, במתכונת הזו- אז למה לא?

רק מראה זווית נוספת שלא צויינה כאן באשכול,
איך כל אחד עושה מה שמתאים לו וטוב לו,
לא רואה סיבה למה לרדת לחיי האחר, לדקדוקי ההוצאות שלו ולהשמצת חנויות יוקרה שמוכרות חברות אירופאיות יקרות מאד בבסיס. מי שנכנס לחנות הזו ומשלם את הסכומים - נכנס לשם מרצון ומבחירה.

ולסיפור תשבחות על חנות יוקרתית מאד, אבל מקסימה עם שירות מעולה:

הייתי עם אמא שלי בחנות בסגנון 'דוליבול' ושות'. היא החליטה, מסיבותיה שלה, להעניק לי מתנה ולתת לי לבחור בגד לתינוק מהמבחר שבחנות.
קניתי סרבל סרוג יפהפה ב--- 230 ש"ח.... לבגד לתינוקי בן חצי שנה...
הערכתי מאד את המתנה, ידעתי שלא הייתי קונה אותה לעצמי, והשתמשתי בה בששון ובשמחה, להנאת הסבתא המתמוגגת.
לא עברו שתי לבישות, והבגד התחיל להיפרם בתפרים. לא סתם פרימה, אלא הסריגה פשוט התחילה להתפרק, משהו בלתי הפיך לתיקון גם אצל התופרת הטובה ביותר.
חזרתי לחנות, שהבטיחה לדבר עם החברה, ובינתיים נתנה לי סכום כסף לתופרת, שתבדוק אם אפשר להציל.
כשלאחר התיקון מהתופרת הבגד המשיך להיפרם, קיבלתי החזר על מחצית מהסכום שהבגד עלה (העונה כבר התקרבה לסופה) והבגד נשאר אצלי, הוא נלבש למרות הפגמים הקלים עד לסיום העונה וקיבל הרבה מחמאות.
חייבת לומר שחזרתי לשם בתחילת העונה הבאה עם הזיכוי ורכשתי לי בגד נהדר לשבת במחיר שפוי לחלוטין (כי חצי כוסה על ידי הזיכוי).
כל כך נהניתי מהשירות, כל כך היה נח להסתמך על היחס והגב וכל כך היה כיף להמליץ הלאה.
(עריכה: לזקוקות להמלצות על חנות בסגנון כזה עם שירות יוצא דופן, אשמח למסור את שם החנות בפרטי)

עד כאן בינתיים,
רק בשביל להפר הכללות והשמצות שהיו כאן באשכול:eek:

נערך לאחרונה ב:

zahav1

משתמש מקצוען
קונה בקידס מוד שמתחילות ההנחות,אז המחירים שפויים יותר,
הילדים שלי חורשים על הבגדים, ומספיקים ללבוש אותם רק שזה נהיה קטן עליהם.
ניסתי מספר פעמים חנויות אחרות, אבל האיכות ממש לא אותה איכות.

אמא יש רק אחת

משתמש מקצוען
קונה בקידס מוד שמתחילות ההנחות,אז המחירים שפויים יותר,
הילדים שלי חורשים על הבגדים, ומספיקים ללבוש אותם רק שזה נהיה קטן עליהם.
ניסתי מספר פעמים חנויות אחרות, אבל האיכות ממש לא אותה איכות.
כתבת מספיקים במקום מפסיקים, זה נשמע כאילו שהם לא מספיקים ללבוש את זה.

• תודה
Reactions: bbr

תילי5565

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הוא קיים,רק שכנראה כמות האכזבות נמוכה..
שם באמת את משלמת מחיר גבוה על איכות מצויינת!!
למי שלא אכפת ביגוד מסוף עונה, משתלם מאוד מאוד לקנות שם בסוף עונה!!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  24  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה