התייעצות עזרתכם לאפיון דמותג חדש :)

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
שלום לכולם!
האמת שהודעה זו מרגשת אותי מאוד, ב"ה אני בעומק תהליך מרגש
של הוצאת מותג אישי לאור, ורוצה שתקחו בו חלק :)
באיזה אופן- אתם שואלים?
לפני שאענה איך, אספר לכם שהמותג צריך להיות בסופו של דבר מזוהה עם סגנון העבודה שאני יוצרת,
אבל ובעיקר למוצרים שאני רוצה בע"ה להוציא לאור, שווה לכם לעקוב!

אז אשמח שתקחו בו חלק בזה שתחוו את דעתכם על הנקודות הבאות:

1. האם כדאי להתמקד בדמות אחת, או בשתי דמויות ויותר? (בדומה לניקי/ הלו קיטי - דמות בודדת, לעומת פו הדוב וחבריו/ מיקי מאוס וחבריו- מרובה דמויות)
2. כיוון שבסוף הדמותגית שאני יוצרת היא מיועדת לילדות בגילאי כיתות א'- ה' , אשמח שתראו גם לילדות שלכן ושהן תשתפנה מה הן אוהבות יותר.
3. אשמח שתעזרו לי לבחור שם מיוחד ומקורי וקליט לדמותגית שתבחר.

טוב, לא נשאיר אתכם יותר מדיי במתח, קבלו כבר הצצה למה שכבר בישלתי :giggle:

מוקאפ מארז טורכיז ורוד+ סימן מים.jpg

סימן מים+מוקאפ מארז ירוק ורוד.jpg

מוקאפ מחברת + סימן מים.jpg

*המוקאפים בהם השתמשתי לעצב מתוך האתר Freepik.com

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
יש פה מישו?

רבקהנ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
קודם כל את מציירת מתוק וכובש! תצליחי ובענק בעז"ה!
לדעתי הדמויות שצוברות תאוצה הן דמויות מאוד מאופיינות.
לדוגמה:
(התמונה הראשונה חסומה לי)
2 החברות בתמונה השניה מתוקות מתוקות אבל לדעתי כדאי לאפיין אותן יותר. אחת יכולה להיות כוכבית (עם כוכבים בעיניים, שמלת כוכבים, קישוט שיער מתאים וכו') והשניה סולמית (שזה קצת מוזר אז אולי) או לבבית והכל אצלה יהיה לבבות. משהו כמו ברעיון של תותית.
הילדונת המתוקה נראית לי בסגנון כפרי כזה, אחת שמתעסקת בפרחים. אז הייתי מוסיפה לה עוד אלמנטים של פרחים בשיער ובלבוש, ולדעתי פפיון הולך עם פרחים. אז לעטר לה את העציץ בפפיון, ולהדגיש בסרט שקושר לה את הכובע צורת פפיון וכן הלאה. איך יקראו לילדת הפרחים? אפשר שושני, ורדית, אילנית, וכן הלאה.
הרקעים של המכתביות מהממים!

חוח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לדעתי ברור דמות אחת בתור התחלה,
אחרי שהדמות תיכנס חזק בעז"ה תמיד אפשר להוסיף דמויות ליוי חברים וכו'
מצטרפת, דמות אחת, כשהיא מתבססת, ל'חברות' שלה יש מקום של כבוד.

כשאני הייתי ילדה, לפני כמעט עשרים שנה, היו מכתביות מודפסות יפות ממש, נראה לי כמו בובת חרסינה כזאת, בתחילה היא היתה סולו, אחר כך ה'ביוקר' היה שהיא עם חברות...

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
לדעתי דמות אחת יותר נחקק בזיכרון..
נכון
קודם כל את מציירת מתוק וכובש! תצליחי ובענק בעז"ה!
לדעתי הדמויות שצוברות תאוצה הן דמויות מאוד מאופיינות.
לדוגמה:
(התמונה הראשונה חסומה לי)
2 החברות בתמונה השניה מתוקות מתוקות אבל לדעתי כדאי לאפיין אותן יותר. אחת יכולה להיות כוכבית (עם כוכבים בעיניים, שמלת כוכבים, קישוט שיער מתאים וכו') והשניה סולמית (שזה קצת מוזר אז אולי) או לבבית והכל אצלה יהיה לבבות. משהו כמו ברעיון של תותית.
הילדונת המתוקה נראית לי בסגנון כפרי כזה, אחת שמתעסקת בפרחים. אז הייתי מוסיפה לה עוד אלמנטים של פרחים בשיער ובלבוש, ולדעתי פפיון הולך עם פרחים. אז לעטר לה את העציץ בפפיון, ולהדגיש בסרט שקושר לה את הכובע צורת פפיון וכן הלאה. איך יקראו לילדת הפרחים? אפשר שושני, ורדית, אילנית, וכן הלאה.
הרקעים של המכתביות מהממים!
וואו! תודה רבה על ההודעה המפורטת, נתת פה ממש כיווני חשיבה.
מעריכה מאוד!
לדעתי ברור דמות אחת בתור התחלה,
אחרי שהדמות תיכנס חזק בעז"ה תמיד אפשר להוסיף דמויות ליוי חברים וכו'
WOW ממש מותק!!!!
גם לדעתי דמות אחת יותר נקלטת בראש
ולא נהיה בלבול.
מצטרפת, דמות אחת, כשהיא מתבססת, ל'חברות' שלה יש מקום של כבוד.

כשאני הייתי ילדה, לפני כמעט עשרים שנה, היו מכתביות מודפסות יפות ממש, נראה לי כמו בובת חרסינה כזאת, בתחילה היא היתה סולו, אחר כך ה'ביוקר' היה שהיא עם חברות...
תודה לכולכם על המשוב!
לוקחת לתשומת ליבי, זה מעולה
אנא, תמשיכו!

נחמה הברפלד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
וואוו מתוק מדבש...
ממש אהבתי!
את בכיוון של מדבקות לילדות?פשוט ראיתי אצל הבת שלי שהתחברה מאוד מאד לבובה מסוימת (דמות אחת)דרך מדבקות שמחליפים עם שכנים\ חברות זה ממש נהיה אליל השכונה וזה ממש צובר כאן תאוצה
עוד שיתוף מה שהיה בעיר שלי כאן עשו שת"פ עם עלון פרסום לקחו דמותגית אחת וכל שבוע היא הייתה בצורת קלפים בתוך המגזין הפרסומי עם 4\5 לוגואים של חנויות שמפרסמות שם והבנות היו צריכות לגזור את הקלפים באלבום ייעודי ממותג כך כמה חודשים עד שבסוף מי שהייתה לה אלבום שלם נכנסה להגרלות ממש שוות מהפיראט האדום (שבעצם הרוויח המון פרסומת כל הזמן)כל הזמן הבנות היו עסוקות עם הבובה הזאת לא הייתה כאן ילדה אחת שלא השתוקקה לזה...
זה בדיוק מה שהזכיר לי כשראיתי את הדמויות שלך-קליל,זורם,חייכני מושך לילדות.
בהצלחה!!

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
וואוו מתוק מדבש...
ממש אהבתי!
את בכיוון של מדבקות לילדות?פשוט ראיתי אצל הבת שלי שהתחברה מאוד מאד לבובה מסוימת (דמות אחת)דרך מדבקות שמחליפים עם שכנים\ חברות זה ממש נהיה אליל השכונה וזה ממש צובר כאן תאוצה
עוד שיתוף מה שהיה בעיר שלי כאן עשו שת"פ עם עלון פרסום לקחו דמותגית אחת וכל שבוע היא הייתה בצורת קלפים בתוך המגזין הפרסומי עם 4\5 לוגואים של חנויות שמפרסמות שם והבנות היו צריכות לגזור את הקלפים באלבום ייעודי ממותג כך כמה חודשים עד שבסוף מי שהייתה לה אלבום שלם נכנסה להגרלות ממש שוות מהפיראט האדום (שבעצם הרוויח המון פרסומת כל הזמן)כל הזמן הבנות היו עסוקות עם הבובה הזאת לא הייתה כאן ילדה אחת שלא השתוקקה לזה...
זה בדיוק מה שהזכיר לי כשראיתי את הדמויות שלך-קליל,זורם,חייכני מושך לילדות.
בהצלחה!!
תודה רבה נחמי יקרה!
בין היתר כן- אני מתכננת מדבקות

שלום לכולם!
האמת שהודעה זו מרגשת אותי מאוד, ב"ה אני בעומק תהליך מרגש
של הוצאת מותג אישי לאור, ורוצה שתקחו בו חלק :)
באיזה אופן- אתם שואלים?
לפני שאענה איך, אספר לכם שהמותג צריך להיות בסופו של דבר מזוהה עם סגנון העבודה שאני יוצרת,
אבל ובעיקר למוצרים שאני רוצה בע"ה להוציא לאור, שווה לכם לעקוב!

אז אשמח שתקחו בו חלק בזה שתחוו את דעתכם על הנקודות הבאות:

1. האם כדאי להתמקד בדמות אחת, או בשתי דמויות ויותר? (בדומה לניקי/ הלו קיטי - דמות בודדת, לעומת פו הדוב וחבריו/ מיקי מאוס וחבריו- מרובה דמויות)
2. כיוון שבסוף הדמותגית שאני יוצרת היא מיועדת לילדות בגילאי כיתות א'- ה' , אשמח שתראו גם לילדות שלכן ושהן תשתפנה מה הן אוהבות יותר.
3. אשמח שתעזרו לי לבחור שם מיוחד ומקורי וקליט לדמותגית שתבחר.

טוב, לא נשאיר אתכם יותר מדיי במתח, קבלו כבר הצצה למה שכבר בישלתי :giggle:

צפה בקובץ המצורף 1615872
צפה בקובץ המצורף 1615825
צפה בקובץ המצורף 1615833

*המוקאפים בהם השתמשתי לעצב מתוך האתר Freepik.com
מהמםםםםם
ממש מזמין❤️

הפולניה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
שימי לב שגם מיקי מאוס התחיל בתור דמות בודדת ורק שהתבסס בתור מותג הצטרפו אליו השאר, ופו הדוב התחיל בכלל בתור ספר ילדים ישן, ולכן יש שם הרבה דמויות,
לדעתי צריך דמות אחת מרכזית שאליה הילדים בעקר מתחברים (הדמות הראשונה מהממת בעיני)ולצרף לה כמה דמויות משנה (חברות, אחים ואחיות קטנים, חיה כלשהי...) שיצטרפו אליה מידי פעם בשביל הגיוון,
בהצלחה!

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
שימי לב שגם מיקי מאוס התחיל בתור דמות בודדת ורק שהתבסס בתור מותג הצטרפו אליו השאר, ופו הדוב התחיל בכלל בתור ספר ילדים ישן, ולכן יש שם הרבה דמויות,
לדעתי צריך דמות אחת מרכזית שאליה הילדים בעקר מתחברים (הדמות הראשונה מהממת בעיני)ולצרף לה כמה דמויות משנה (חברות, אחים ואחיות קטנים, חיה כלשהי...) שיצטרפו אליה מידי פעם בשביל הגיוון,
בהצלחה!
נכון, אבל אני חשבתי יותר כמו בכיוון של "אנה ואלזה" שהן אחיות ושתיהן הדמויות העיקריות, אז לעשות משהו דומה של שתי חברות או אחיות.

משב

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מהמם אנאל!
איך אהבתי!
אני חושבת שאין לי הרבה מה להוסיף לאחר כל התגובות החכמות כאן!
בהצלחה!

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מהמם אנאל!
איך אהבתי!
אני חושבת שאין לי הרבה מה להוסיף לאחר כל התגובות החכמות כאן!
בהצלחה!
בטח שיש לך! חח
אשמח לשמוע גם ממך (ומכולם)
עוד רעיונות לשמות.

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מציעה לך "אנני"
קיצור של אנאל...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה