עזרה

קטגוריה

משתמש צעיר
אחותי לומדת במגמת תכנות, היא בכיתה י"א.
היא חרקה שיניים שנתיים למרות הקושי והעומס, עכשיו לקראת הבגרות היא קיבלה רגליים קרות, והיא נחושה לעזוב את העניין .... היא יותר הומנית מאשר ריאלית ויותר חזק אצלה נושא התקשורת הבין אישית מאשר ישיבה מול מחשב...בנוסף לכך שהיא לא כ"כ מתחברת למקצוע (למרות שיכול להיות שזה מטבע היותה תלמידה...) ואני חושבת שחבל שהשקיעה שנתיים לריק ,יכול להיות שבסופו של דבר כן תתחבר כי בכל אופן היא רק בת 16 והעתיד לפניה... וחבל להוריד מקצוע רלוונטי בגלל שהיה לה קשה בכתה י"א.
איך אפשר להראות לה את הנקודות הטובות שבעניין ולשכנע אותה שלפחות תנסה לעשות את הבגרות כי בכל אופן נשאר לה רק שנה (היא קלה יותר?) עד סיום המגמות...

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
ואם היא תעזוב עכשיו לשנה, ותלמד מדעי המחשב אחרי התיכון?
(היו אצלינו בנות שהצטרפו בסמינר עם בגרות במדמ״ח, ולטווח הרחוק לא היה להן יתרון על אחרות)
בכל מקרה,
כמה שזה קשה לראות את אחותך עושה שטוית, זה החיים שלה וההחלטות שלה... :(

ש.ב.ש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אחותי לומדת במגמת תכנות, היא בכיתה י"א.
היא חרקה שיניים שנתיים למרות הקושי והעומס, עכשיו לקראת הבגרות היא קיבלה רגליים קרות, והיא נחושה לעזוב את העניין .... היא יותר הומנית מאשר ריאלית ויותר חזק אצלה נושא התקשורת הבין אישית מאשר ישיבה מול מחשב...בנוסף לכך שהיא לא כ"כ מתחברת למקצוע (למרות שיכול להיות שזה מטבע היותה תלמידה...) ואני חושבת שחבל שהשקיעה שנתיים לריק ,יכול להיות שבסופו של דבר כן תתחבר כי בכל אופן היא רק בת 16 והעתיד לפניה... וחבל להוריד מקצוע רלוונטי בגלל שהיה לה קשה בכתה י"א.
איך אפשר להראות לה את הנקודות הטובות שבעניין ולשכנע אותה שלפחות תנסה לעשות את הבגרות כי בכל אופן נשאר לה רק שנה (היא קלה יותר?) עד סיום המגמות...
תקשיבי, ריגשת אותי בטירוף!
איזו אחות מסורה את!
איך אכפת לך מאחותך.... הלואי על אחיות שלי;)
שירבו כמותך!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה