עזרה קטנה וחסד גדול

כחול לבן

משתמש פעיל
אודה מראש למי שיעזור לי.
מישהו כתב לי הוראות קצרות על מה ללחוץ במחשב, ואבני בבורותי איני יודע לאיזה לחצנים הוא מתכוון,
וזה תוכן הדברים:
"תכניס את התקיה הזאת תפתח בCARD SD תבחר LOAD ואז תבחר את התקייה הזו ותלחץ בSTS על הכיתוב OPEN (-לפתוח) ותבחר קובץ אחד מתוך התקייה ותלחץ LOAD ואז הוא שואל אותך באיזה יוזר לשמור את זה (USER1 או USER2 וכו') תבחר, ואז תלחץ LOAD ותמתין דקה"
כך הוא כתב לי.
מישהו יכול להדריך אותי מה בפועל לעשות??
תודה

• תודה
Reactions: YDB

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
זה לגבי הכרטיס?
על מה מדובר?
אני יכול לנסות עכשיו בשליטה מרחוק לאחר שאבין במה מדובר.
בהצלחה.

נערך לאחרונה ב:

YDB

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
אודה מראש למי שיעזור לי.
מישהו כתב לי הוראות קצרות על מה ללחוץ במחשב, ואבני בבורותי איני יודע לאיזה לחצנים הוא מתכוון,
וזה תוכן הדברים:
"תכניס את התקיה הזאת תפתח בCARD SD תבחר LOAD ואז תבחר את התקייה הזו ותלחץ בSTS על הכיתוב OPEN (-לפתוח) ותבחר קובץ אחד מתוך התקייה ותלחץ LOAD ואז הוא שואל אותך באיזה יוזר לשמור את זה (USER1 או USER2 וכו') תבחר, ואז תלחץ LOAD ותמתין דקה"
כך הוא כתב לי.
מישהו יכול להדריך אותי מה בפועל לעשות??
תודה
לעשות את זה באורגן קורג!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה