עזרה עם git

byby

משתמש מקצוען
D I G I T A L
היי,
אני באמצע להוסיף פרויקט חדש לגיט פתחתי תקיה וכשאני מעדכנת שם קובץ אחד זה מעלה שינוים והכל בסדר.
כשאני מנסה להוסיף את התקיה של הפרויקט (זה פרויקט באנגולר) הוא עושה לי שגיאות שאני לא מבינה מה הבעיה,
אשמח לעזרה מהמבינים בנושא.
1637742089060.png

fullstack developer

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
זה לא נראה שעשה לך שגיאות,
תסתכלי בגיט אם את רואה את התיקיה

byby

משתמש מקצוען
D I G I T A L
תודה על העזרה!!
אני רואה את התקיה אבל ריקה.
ולמה כשאני עושה git status (השלב האחרון בתמונה המצורפת למעלה) עדין התקיה מופיע לי באדום? זה לא אומר בעיה?

fullstack developer

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
את רוצה להעלות דווקא תיקיה מסוימת?
אם את רוצה את כל הפרויקט תעשי git add .
נראה שהבעיה קשורה למיקום של התיקיה בתוך הפרויקט

fullstack developer

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
מחיפוש באינטרנט נראה שיצרת git repo בתוך git repo, כלומר יש לך 2 קבצי .git בפרויקט
ואם תיכנסי לגיט תוכלי לראות שיש תיקיה שמופיעה עם מין חץ כזה,
כדי לבטל את זה יש צורך למחוק את הקובץ .git שמופיע בתיקיה הפנימית וכן להסיר אותו מגיט
ואז תעלי שוב.

byby

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אבל הנתונים שבתוך התקיה הזו לא מופיעים בכלל בגיט אז גם אם אני מוחקת זה לא משפיע על הגיט.

נסיון9876

משתמש פעיל
לכאורה הבעיה היא כפי שרשמו מעלי.
שהתיקיה styles מוגדרת כפרויקט גיט נפרד. (כנראה הריצו בטעות git init בתוך התיקיה...)
צריך למחוק את הקבצים שקשורים לגיט שנמצאים בתוך התיקיה styles. (יכול להיות שמופיע בצורה מוסתרת...)

byby

משתמש מקצוען
D I G I T A L
תודה על העזרה,
בסוף העדפתי להעלות לגיט מחדש ופתחתי פרויקט אנגולר חדש גם כן, הייתי עדין ממש בהתחלה כך שזה היה עדיף לי.
שלאלה נוספת, איך אני משתפת את הפרויקט?
אני רוצה שתהיה לי אפשרות לעבוד על זה מהחשב של הבית גם וכל פעם אני רק אצטרך למשוך ולהעלות שינויים, איך אני עושה את זה?
ושוב תודה ענקית!!

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
צריך להעלות את הפרוייקט לאחסון מסוים של גיט (גיטהאב, גיטלאב וכו')
יוצרים שם פרויקט חדש וקובעים אותו בתור הremote החדש של הפרויקט.
git add remote origin https://github.com/myUserName/myProjectName

אחרי זה ניתן לעשות במחשב אחר
git clone https://github.com/myUserName/myProjectName
והפרוייקט יהיה קיים בתיקייה myProjectName

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה