עזרה עם קובצי pdf

גוטליבי

משתמש רשום
עריכה תורנית
האם יש אפשרות לחבר כמה קובצי pdf, לקובץ pdf אחד גדול,

פסקאות

עימוד ועיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
ע"י אקרובט או תוכנות אחרות אחרות חינמיות מסתמא חיפוש בפורום יניב תוצאות..

גוטליבי

משתמש רשום
עריכה תורנית
עוד לא אם אתם יכולים לעזור לי הייתי מאוד שמח
תודה

benny779

משתמש רשום
ע"י תוכנת פרימו PDF. מומלץ.
אחרי ההתקנה, פשוט מדפיסים את הקובץ לתוכנה, כלומר, לוחצים הדפס ובוחרים במדפסות "פרימו PDF" ומדפיסים. נפתח חלון, שם בוחרים את איכות ההדפסה, הרגיל זה PRINT, מאשרים וזהו.
אם רוצים לצרף שני קבצים, כנ"ל ובשמירה לבחור את הקובץ הראשון ובחלון שיפתח להקיש APPEND.

גוטליבי

משתמש רשום
עריכה תורנית
נכתב ע"י benny779;1584247:
ע"י תוכנת פרימו PDF. מומלץ.
אחרי ההתקנה, פשוט מדפיסים את הקובץ לתוכנה, כלומר, לוחצים הדפס ובוחרים במדפסות "פרימו PDF" ומדפיסים. נפתח חלון, שם בוחרים את איכות ההדפסה, הרגיל זה PRINT, מאשרים וזהו.
אם רוצים לצרף שני קבצים, כנ"ל ובשמירה לבחור את הקובץ הראשון ובחלון שיפתח להקיש APPEND.

לא הבנתי בדיוק, אני צריך את זה בתור קובץ אחד בתוך המחשב, לא מודפס בקובץ אחד,

פרסומון

משתמש סופר מקצוען

גוטליבי

משתמש רשום
עריכה תורנית
נכתב ע"י פרסומון;1585232:
תתקין את pdf creator.
הוא יוצר לך תוכנה קטנה על שולחן העבודה (מעבר למדפסת שהוא מוסיף), דרכו ניתן למזג מסמכים בקלות, פשוט גוררים לתוך החלון מסמך אחרי מסמך ולוחצים על 'מזג מסמכים'.
להלן הורדה:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/86124881/תוכנות/מדפסת PDF/1/PDFCreator-1_7_3_setup.exe
התוכנה בעברית.

תודה רבה לכל העוזרים, אין מילים !!!

אולי מעניין אותך גם...