מידע שימושי עזרה מהמומחים לתוכנה טובה להקלטת קורס וידיאו

נעמי בת עמי

משתמש פעיל
מחפשת תוכנה עם ממשק הדומה לזום, שיש אפשרות לראות חלק מהמזמן את המרצה וחלק מהזמן את המצגת , אבל ללא צורך בשידור חי. נתבקשתי להפיק קורס וידאו מוקלט. מכירים תוכנה כזו?
במידה ולא אלך על זום ופשוט אקליט את ההרצאות. רק זה מסובך יותר כי זה תלוי בחסדי האנטרנט..
תודה מאד לעוזרים.
וכל טיפ בנוגע להקלטת שעורי וידיאו יתקבל בברכה, אני ממש חסרת נסיון בזה

#מולטי#

מיתוג בעזרת AI
מנוי פרימיום
מחפשת תוכנה עם ממשק הדומה לזום, שיש אפשרות לראות חלק מהמזמן את המרצה וחלק מהזמן את המצגת , אבל ללא צורך בשידור חי. נתבקשתי להפיק קורס וידאו מוקלט. מכירים תוכנה כזו?
במידה ולא אלך על זום ופשוט אקליט את ההרצאות. רק זה מסובך יותר כי זה תלוי בחסדי האנטרנט..
תודה מאד לעוזרים.
וכל טיפ בנוגע להקלטת שעורי וידיאו יתקבל בברכה, אני ממש חסרת נסיון בזה
את יכולה לפתוח לעצמך בלבד פגישה בזום ולהקליט את ההרצאה (בלי שידור ובלי לשתף אף אחד בקוד שלך)

נעמי בת עמי

משתמש פעיל
את יכולה לפתוח לעצמך בלבד פגישה בזום ולהקליט את ההרצאה (בלי שידור ובלי לשתף אף אחד בקוד שלך)
תודה!
חשבתי לעשות כך באין ברירה. החיסרון הוא שזה יושב על אנטרנט ואז זה נתון להפרעות. או שאולי אם זה רק לעצמי ומוקלט אז לא יראו את ההפרעות?

האם יש כללים או טיפים לאיכות טובה יותר של ההסרטה וההקלטה?

אופקורס

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
עריכה והפקת סרטים
זאת תוכנה מעולה להקלטת וידאו, איכותית ונוחה מאוד!
גרסת הניסיון נותנת להקליט ברצף עד 10 דק' כל פעם מחדש. גרסה מקורית שעולה 40$ ללא הגבלת זמן
אני משתמשת עם מקורית מאווד נוחה לתפעול, לא יכולה היום להשתמש בתוכנות אחרות...אחרי שהכרתי והתרגלתי

נעמי בת עמי

משתמש פעיל
זאת תוכנה מעולה להקלטת וידאו, איכותית ונוחה מאוד!
גרסת הניסיון נותנת להקליט ברצף עד 10 דק' כל פעם מחדש. גרסה מקורית שעולה 40$ ללא הגבלת זמן
אני משתמשת עם מקורית מאווד נוחה לתפעול, לא יכולה היום להשתמש בתוכנות אחרות...אחרי שהכרתי והתרגלתי
מה זה נותן עוד? והאם יש אפשרות לשחק בין הסרטה שלי למצגת כמו בזום? אפשר לערוך אחכ הקלטות? נגיד למחוק חלק וכדומה

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
מה זה נותן עוד? והאם יש אפשרות לשחק בין הסרטה שלי למצגת כמו בזום? אפשר לערוך אחכ הקלטות? נגיד למחוק חלק וכדומה
לא, זה מקליט מה שרואים במסך ושומעים ברמקולים.
אבל אתם יכולים לפתוח פגישת זום ולהקליט אותה ע"י הקלטת מסך (עם תוכנה זו או דרך תוכנות דומות חינמיות), וכך זה מוקלט במחשב המקומי ולא תלוי בחסדי רשת האינטרנט.
כמובן לא לשכוח להפעיל גם הקלטת מיקרופון מקומי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  10  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה