רשתות עזרה לצפיה מרחוק ב NVR

יוסף הקטן

משתמש חדש
אחרי שהתקנתי NVR וחיברתי את המצלמות אני מנסה לגשת מרחוק לNVR
אז IP קבוע יש לי
הNVR פתוח לצפיה מרחוק
הצלחתי להיכנס ממחשב אחר המחובר לאותה הרשת שאליה מחובר ה NVR
דיברתי עם בזק שיפתחו לי את הפורטים לכתובת של הNVR
מה הלאה אייך אני נגש בפועל מה אני כותב בדפדפן
אולי את הIP הקבוע סלאש פורט?? (לא עובד לי)
תודה מראש לעונים

בני2

משתמש מקצוען
כיום הכל עובד דרך האפליקציה והרבה יותר קל גם אם אין IP קבוע וגם אם אין פתיחת פורטים (סוג של DDNS), אם אתה עדיין רוצה לעשות את זה בדרך הזו (על הצד שזה עדיין עובד..)
זה אמור להיות כך, קובעים את הIP של הNVR מחוץ לDHCP של הראוטר או לפחות בסוף שלו, כמובן בודקים שזה באותו הטווח של הראוטר. בודקים את הפורטים של הNVR (שזה לא 80) ובראוטר עושים הפניית פורטים (אני לא בטוח שפתיחת פורטים מספיק) לIP של הNVR.
אם הכל מוגדר נכון הגישה היא הIP החיצוני נקודותיים והפורט. לדוגמה 56.58.16.242:8080
אם הפורטים מופנים הוא מיד יופנה לIP של הNVR.

יוסף הקטן

משתמש חדש
זה באמת פורט 80
יש בזה בעייה??
באמת לא מצליח להבין למה זה לא הולך
ממחשב אחר באותו רשת ני מצליח לגשת על ידי הIP של הNVR
אבל בחיפוש הIP הקבוע נקודיים 80 לא עולה לי כלום
וממש ממש תודה על העזרה תותח!

בני2

משתמש מקצוען
זה באמת פורט 80
יש בזה בעייה??
כן, כי פורט 80 הוא גם הפורט של הדפדפן ואי אפשר לעשות הפנייה לכל הפורטים האלו לNVR זה ינתק את האינטרנט במחשבים ברשת, לכן צריך לשנות אותו (8080 זה מקובל לעשות אבל אפשר לבחור גם מס' אחר) ואז לעשות הפניית פורטים לIP של הNVR.

בני2

משתמש מקצוען
אבל בחיפוש הIP הקבוע נקודיים 80 לא עולה לי כלום
וממש ממש תודה על העזרה תותח!
כי איך הוא יידע שהוא צריך לפנות ל NVR- לIP של המצלמה, זה קורה ע"י הפניית פורטים וכנראה לא עשו לך הפנייה של פורט 80. תבדוק עם בזק מה עשו לך בדיוק או שתנסה לעשות בעצמך, אחרי שתגדיר נכון בNVR כמו שכתבתי למעלה.

יוסף הקטן

משתמש חדש
ממש תודה על העזרה והמיהרות
בזק עשו הפניה של פורט 80
וזה לא עובד
זה באמת בגלל ה-80

יוסף הקטן

משתמש חדש
זה נעשה כבר קודם השאלה ששאלתי פה
כבר אתמול דיברתי עם בזק לעשות הפניה פורט 80
וזה לא עובד
לא ממש מתאפשר לי להעלות תמונה אני יכתוב את כל הפרטים שכתוב לי
כתובת IP : 10.0.0.35
מסכת רשת משנה : 255.255.255.0
שער 10.0.0.138 (בזק כנראה הראוטר)
DNS ראשוני 10.0.0.138
DNS משני 0.0.0.0

פורט TCP ף 34567
פורט HTTP ף 80
פורט סלולרי : 5800
MTU; 1400

זה כל הפרטים של ה DVR
ושוב תודה

בני2

משתמש מקצוען
אז שוב תבדוק שהפרטים נכונים תתחיל מלבדוק שזה באמת על אותו טווח של הרשת שלך, אתה יכול לבדוק את זה עם הפקודה ipconfig אתה צריך לראות שם שזה באמת הכתובת של הראוטר שלך.

דבר שני תשנה את הdns ל
8.8.8.8
8.8.4.4
לאחמכ תשנה את הפורט מ80 ל 8080
ואתה צריך לעשות הפנייה גם לפורט הtcp לגבי הפורט סלולרי אני לא בטוח אבל לא תפסיד אם תעשה לו גם הפנייה אל תשכח לשמור את כל ההגדרות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה