עזרה לפרויקט

שלוות נפש

משתמש פעיל
היי אני צריכה להתחיל פרויקט גמר ואני קצת לא יודעת מאיפה להתחיל
מישהי/ו יכול/ה להסביר לי איך לחלק את השכבות ומאיזה שכבה מתחילים??
תודה רבה -- זה ממש דחוף!!!!

עילום

משתמש מקצוען
D I G I T A L
כמובן תגדירו לעצמכם מאיזה שפות וטכנולוגית אתם מעוניינים לשלב /להציג

בדרך כלל מחולק
front end
back end
database

בהצלחה רבה

עיטורים פלוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
עימוד ספרים
היי אני צריכה להתחיל פרויקט גמר ואני קצת לא יודעת מאיפה להתחיל
מישהי/ו יכול/ה להסביר לי איך לחלק את השכבות ומאיזה שכבה מתחילים??
תודה רבה -- זה ממש דחוף!!!!
הצורה שלדעתי נכון לעבוד בה:
1. אפיון - להכין מסמך אפיון הכולל פרסונות (יכול להיות שאפשר לדלג), לשפוך במסמך את כל מה שהולך להיות בפרויקט, לציין על יד כל חלק את רמת החשיבות שלו האם הוא חלק חובה/רשות, כלומר האם הוא פיתוח בסיס, או פיתוח פיצ'ר שנחמד שיהיה, אבל קודם אולי חשוב להתקדם ולראות פרויקט עומד ורק אחר כך להוסיף אותו, כלומר ניתן לעבוד עם הפיתוח בצורה מושלמת וחווייתית גם בלעדיו, אך הוא ימקסם את חווית המשתמש וניתן להשלים אותו כפיתוח שדרוג.
2. הגדרת ואפיון בסיס הנתונים בהתאם לצורך שאופיין במסמך, יצירת תרשים טבלאות וקשרים ותרשים erd.
3. הקמת הDB.
4. הגדרת מסכים במערכת, איזה מסכים הולכים להיות, מה הולך להיות בכל מסמך וקשרים בין המסכים במידה וקיימים תתי מסכים.
5. אפיון המסכים - אפיון ועיצוב המסכים.
6. פיתוח ובניית המסכים - front end.
7. טיפול ב-back end הפעלת הפונקציונליות במסכים, התקשרות והפעלתם עם צד ה -server.

לפעמים בכל שלב שמתקדמים, יכולים לשים לב שיש דברים שהיה צריך להוסיף בשלב הקודם - ומוסיפים.

בהצלחה רבה!!!

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נייר, עפרון ולהתחיל לסרטט ולקשקש
אפשר גם להעלות לכאן לשם התייעצות :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה