עזרה לנערות בסיכון

מצב
הנושא נעול.

סמינר דוד

משתמש מקצוען
פניה חמה לבקשת עזרה לנערות שנשרו, הונשרו ממערכת הלימודים החרדית. אספנו תלמידות שאין להן מסגרת לימודים, וזה צורך הרבה משאבים. בבקשה, מי שיכול לעזור, ולהשתתף במצוה הגדולה. להחזיק נערות שלא יפלו חלילה, יבורך מפי עליון. לפרטים - 0523443442 תודה רבה לכל המוכנים לעזור.

סמינר דוד

משתמש מקצוען
תודה רבה על ההתייחסות המיידית.
אני מכירה את ידידות טורונטו, אלא שזה נעשה רק עכשיו, אספתי תלמידות שאינן לומדות, ואנחנו מתכוננים למבחני בגרות. זו כיתה מחוץ למסגרת הכללית של בית הספר. כך שבית הספר מממן את הלימודים, אבל את הפעילות החברתית, לקחתי על עצמי, ואני מתחייבת לדברים שלא אוכל לעמוד בהם לבדי. ועד שאקבל מידידות טורונטו עזרה, תסתיים לי השנה. ואני רוצה עכשיו להוציא את התלמידות למחנה חורף. ולצורך זה, אני צריכה עזרה מיידית.

עימוד ספרים

משתמש פעיל
נכתב ע"י סמינר דוד;1925871:
פניה חמה לבקשת עזרה לנערות שנשרו, הונשרו ממערכת הלימודים החרדית. אספנו תלמידות שאין להן מסגרת לימודים, וזה צורך הרבה משאבים. בבקשה, מי שיכול לעזור, ולהשתתף במצוה הגדולה. להחזיק נערות שלא יפלו חלילה, יבורך מפי עליון. לפרטים - 0523443442 תודה רבה לכל המוכנים לעזור.

מי אתה?
תציג את עצמך בצורה מסודרת!

סמינר דוד

משתמש מקצוען
חשבתי שהצגתי את עצמי ברור.

אני מחזיקה תלמידות בית יעקוביות, בירושלים (התלמידות חציין לא ירושלמיות) שאינן בדיוק בתלם, אבל בהחלט ילדות טובות, רציניות, מכובדות. בקבוצה קטנה, שלומדת למבחני בגרות באופן מושלם, ומבצעת פעילות חברתית רגילה.
מה לא מובן?
אשמח לענות על כל שאלה.

בלון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים

עימוד ספרים

משתמש פעיל
נכתב ע"י סמינר דוד;1925911:
חשבתי שהצגתי את עצמי ברור.

אני מחזיקה תלמידות בית יעקוביות, בירושלים (התלמידות חציין לא ירושלמיות) שאינן בדיוק בתלם, אבל בהחלט ילדות טובות, רציניות, מכובדות. בקבוצה קטנה, שלומדת למבחני בגרות באופן מושלם, ומבצעת פעילות חברתית רגילה.
מה לא מובן?
אשמח לענות על כל שאלה.

איך קוראים לך?
יש לך מוסד? היכן הוא?
המוסד מוכר?
המוסד חרדי?

עקיבא1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
לטובת הענין, כדאי להגיד מי אתם כולל שמות? איפה אתם? האם יש רבנים מוכרים לציבור שעומדים מאחרי המוסד? יש לכם בנין? פנימיה? כמה זמן כבר מחזיקים מעמד? וכו' וכו'

בקיצור, כמו שאמרו צריך להציג את המוסד, כי עד שלא מכירים בו, נורא קשה להוציא מאנשים כסף (כי יש מספיק מוסדות טובות שאכן מוכרים לכולם)

לילי 1

משתמש מקצוען
בירושלים יש את הסמינר "תלמים" שעונה בדיוק על הצורך הזה. באופן מאוד מאוד מקצועי וממוסד. מערכת חרדית טיפולית ותומכת ובגרויות ברמה גבוהה. טל: 02 6331555

ויזואלית

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
בלי אישור מרבנים מוכרים יהיה לאנשים מאוד קשה להוציא כסף.
זה א' ב' של כל מוסד.

סמינר דוד

משתמש מקצוען
לטובת הענין, אני לא יכולה לפרסם את שם המקום בפורום. תחשוב על הבנות וההורים שלהם, אם יקראו את ההודעה הזאת, על כל המורכבות שלה. לפרטי, מי שפנה אלי עניתי לו, והסברתי הכל.

יש לי רבנים מוכרים שסמכו את ידיהם. ואספר לך רק על אחד ההורים, שהלך להתיעץ עם רב מאוד מוכר ומכובד, האם לשלוח את הבת שלה לכיתה כזאת, או לחייב את הבת להשאר בסמינר שהיא לומדת בו. הוא דיבר עם הבת שלה, ואמר לאמא שתשלח רק לכאן.

ובכן, לגבי השאלה אם יש לי פנימיה ? אין לי. אני לקחתי קבוצת בנות לכיתה אחת. ורק לשמוע ולראות בנות כבויות שמחייכות, ושמחות, מבחינתי זה מספיק.

זו לי פעם ראשונה שאני נכנסת דרך האינטרנט וזה בגלל שאני רוצה להוציא את הבנות למחנה חורף, ולזה ביקשתי עזרה. אני בכל מקרה מוציאה את הבנות, ואחפש מימון.

סמינר דוד

משתמש מקצוען
בירושלים יש 2 מוסדות תלמים ועולמות, ושניהם עושים עבודת קודש. וזה לא סותר.

שבל

משתמש סופר מקצוען
ניסיתי ליצור קשר בפרטי ולא הצלחתי לקבל פרטים ברורים על המוסד באופן שקוף ואמין.
התנהלות מאד מוזרה...
חבל, דווקא רציתי לעזור אבל ההסתתרות הזאת, גם בפרטי, נשמעת לא אמינה.

סמינר דוד

משתמש מקצוען
אני לא יודעת איפה ניסית ליצור קשר בפרטי.
אתמול, יצרו אתי כמה קשר. ופירטתי להם את כל השתלשלות המוסד. אמנם הם לא הגיבו. אבל כתבתי הכל. ואשלח גם לך. אין שום הסתתרות. זו לי פעם ראשונה שאני כותבת באינטרנט. אני לא רגילה בכלל לחשיפה אישית. במשרד החינוך, בעיריה מכירים אותי. ואולי בהמשך ארגיש יותר טוב לכתוב ולהחשף. אבל העיקר הוא המשפחות של התלמידות שלי.

המייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
שלום, סמינר דוד :)
ניכר מאד שאת פועלת מתוך אידיאל והמון רצון טוב, וגם בתור משתמשת מאד ירוקה וטרייה באינטרנט ;)
מה דעתך להעזר בליווי מקצועי על איך עושים את זה?
יש כמה כללי יסוד שהיו יכולים מאד לקדם אותך, כבר מהרגע הראשון.

סמינר דוד

משתמש מקצוען
אשמח לקבל עזרה.

ואשמח יותר אם משהו אחר יעשה את העבודה בשבילי, מוכנה לדבר עם כל מי שחושב שיוכל לעזור לי. אני מורה, שעוזרת הרבה לתלמידות, מעבר לזמן ולאפשרויות. מתיחסת לכל תלמידה כאילו היתה ביתי שלי. ומקוה להצלחתן בהווה ובעתיד. וכדי ליצור הרגשה של תלמידות לכל דבר, יש צורך בהרבה דברים, שקבוצה קטנה לא מתוקצבת בהם. ניסיתי לעניין פורום. ואם יש מי שיודע לעשות את זה טוב, אעזוב את המקלדת והמקשים.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
עושה רושם שאת באמת צריכה מישהו לצידך שייקח את המושכות בחלק הפחות חביב עלייך...

כדאי לדעת שכמעט בכל ארגון יש את המייסד, שקם ופועל מתוך שליחות, ואחר כך איזה ביצועיסט שמקבל לידיים שלו את תפקיד המנכ"ל.
כי המאפיינים שהולמים מנכ"ל טוב, אינם בהכרח הולמים אידיאליסט טוב, ולהיפך :)

ויש בסביבתך מישהו כזה?
במעגל הקרובים שלך, או שאולי תשאלי אותם אם הם מכירים?
(אני מניחה שבשלב הראשון תרצי מתנדב 'משוגע לדבר' שיסכים לעשות את זה בלי תגמול, או אם תגמול מינימלי.)

סמינר דוד

משתמש מקצוען
לכל מוסד יש אבא, שלוקח את האחריות על כל הצד הכספי.

אבל במקרה שלי. אני פתחתי כיתה מחוץ למוסד המוכר. היוזמה כולה שלי, ולקחתי בזה את האחריות עלי. אמנם את המורות הבעלות מממנת, אבל אם אני רוצה מעבר, הוא לא יוכל לממן. וחשוב לי מאוד לתת להן את ההרגשה הטובה באופן מושלם. למרות שהן מרגישות כל כך טוב שהן במקום שמכיל אותן, מה שלא קרה להן עד עכשיו.

ובחברה הקרובה לי, אני לא מכירה אף אחד שרגיל באינטרנט, ובכלל בגיוס כספים. אנחנו אנשים מאוד סטנדרטיים. לפני שפניתי לפורום הזה, דיברתי עם אנשים שנראו לי מבינים, ולא מצאתי. אשמח לשמוע על משהו כזה. למרות שאני לא רגילה לדברים אלה, על התלמידות שלי לא אוותר. אעשה מאמץ, ובס"ד אצליח. אני מאמינה שהאבא של כל הבנות האלו, ימצא לי את הדרך הנכונה. ומי שיסייע יבורך!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה