עזרה: לימוד עצמי של בניית אתרים

ראש_יהודי

משתמש פעיל
שלום לכולם
אני מעוניינת ללמוד באופן עצמאי בניית אתרים מחומר שנמצא ברשת ומספרים.

אז שאלה ראשונה, זה מומלץ? מישהו מכם למד לבד והוא בונה עכשיו אתרים חופשי?

בכל אופן אם אפשר בבקשה לבקש עזרה מהנמצאים פה,
מה ללמוד ובאיזה סדר ללמוד? (חומר כבר יש לי)

אני ממש מתחילה מ-0

ואני הולכת ללמוד בשלב ראשון
html
מה עוד צריך ללמוד? באיזה סדר?
מה צריך ללמוד בשביל תכנות או שאת זה כדאי להשאיר למתכנת חיצוני?

אני אודה מאד אם תוכלו בבקשה לעשות לי סדר בנושא.

תודה לעונים ושבוע טוב!

drvvv

משתמש פעיל
D I G I T A L
היי,

רבים בתחום למדו הכל בכוחות עצמם (אוטודידקט) ולדעתי רמת הידיעות שלהם גבוהה בהרבה מהידיעות של הלומדים בקורסים.

יש במדריכים אשכול בנושא חומרי לימוד.

בשביל בניית אתרים צריך ללמוד html/css.
ובשביל תכנות צריך לדעת גם שפת תכנות והתעסקות עם מסדי נתונים.

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אני למדתי לבד...

טיפ אחד שאני ממליץ למי שרוצה ללמוד לבד, זה למצוא מישהו, מקצוען אמיתי, שיכול לשמש עבורו כ"חונך" או איך שלא נקרא לזה...
זה יכול לעזור המון!

לי עזר מישהו, מעצב וותיק עם כ20 שנה נסיון... שבנה אתרים בימים הראשונים של האינטרנט .

פה שיעור של שעה, שם שיחת טלפון, פה טיפ, שם ביקורת, וכך הרבה יותר קל לעלות על המסלול...

פרסום דובדבן

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תיזהר שלא יאמצו אותך בתור חונך... אתה מעצב אתרים ברמת על. (במיוחד האתר שלך)

גם אני התחלתי ללמוד לבד, למדתי קצת html וזה משעמם רצח.. :)

האם מומלץ ללמוד יחד עם דרימוור?

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
בנושא של בניית אתרים חייב חונך כמו שאמר שעיה
כי כמה שלמדתי את הנושא לבד עד שלא נכנסתי לקורס והיה לי את מי לשאול שאלות לא הצלחתי להבין את הבסיס של הhtml /css

drvvv

משתמש פעיל
D I G I T A L
נכתב ע"י Shia;368130:
אני למדתי לבד...

טיפ אחד שאני ממליץ למי שרוצה ללמוד לבד, זה למצוא מישהו, מקצוען אמיתי, שיכול לשמש עבורו כ"חונך" או איך שלא נקרא לזה...
זה יכול לעזור המון!

לי עזר מישהו, מעצב וותיק עם כ20 שנה נסיון... שבנה אתרים בימים הראשונים של האינטרנט .

פה שיעור של שעה, שם שיחת טלפון, פה טיפ, שם ביקורת, וכך הרבה יותר קל לעלות על המסלול...
מה שנכון נכון, עד היום אני נעזר במתכנת תותח שרק הידיעה שהוא נמצא במרחק שיחת טלפון (או מסנג'ר) נותנת לי את האומץ להכנס לפרויקטים מורכבים ומתקדמים.

מתוך רצון להמשיך את השרשרת אני נותן כאן את המסנ' שלי (רק לכם!), למענה על שאלות - <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>.

רק בתנאי אחד, שאלו יהיו שאלות שאפשר לענות עליהם, ולא פאניקה כללית:rolleyes:

דינקיס

משתמש פעיל
D I G I T A L
אולי באמת צריך להקים פה מרכז שו"ת / פרויקט חונכות לכל מה שקשור לתחום התכנותי, החל מ HTML וכלה בג'אווה סקריפטים למינהם.

drvvv

משתמש פעיל
D I G I T A L
נכתב ע"י דינקיס;368182:
אולי באמת צריך להקים פה מרכז שו"ת / פרויקט חונכות לכל מה שקשור לתחום התכנותי, החל מ HTML וכלה בג'אווה סקריפטים למינהם.
זה בדיוק תפקידו של הפורום, חבל שלא מספיק מנצלים את הבמה הזאת (שהיא באמת בין הטובות והפעילות בתחום).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה