כללי עזרה חשובה באינדיזיין

נורה

משתמש רשום
עיצוב גרפי
שאלה למקצוענים באינדיזיין:
יש לי חוברת עם מספר תיבות טקסט משורשרות כל אחת לעמוד הבא (כמו לוח שנה: כל התאריכים, כל הימים וכו') אני מיבאת את הטקסט הראשון והכל מצוין, ברגע שאני מיבאת טקסט נוסף שמיועד לתיבה אחרת - מיד מתבטל השרשור של התיבה הראשונה. איך שופכים מספר חומרים למספר תיבות טקסט נפרדות שמשורשרות בינהן?

אנא תשובה בהקדם!
תודה מראש.

semel1

משתמש צעיר
את חייבת להפרידה הקישורים בין התיבות כי יש זרימה ביניהן
2 לחיצות דאבל קליק על הפלוס בסוף תיבת הטקסט מנתקת התיבה מהקישור שלה לתיבה הבאה

קבצים מצורפים

• upload_2018-11-14_12-20-57.png
    upload_2018-11-14_12-20-57.png
    KB 1.9 · צפיות: 25

שמעון יוסף

עימוד ועיצוב ספרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
D I G I T A L
שאלה למקצוענים באינדיזיין:
יש לי חוברת עם מספר תיבות טקסט משורשרות כל אחת לעמוד הבא (כמו לוח שנה: כל התאריכים, כל הימים וכו') אני מיבאת את הטקסט הראשון והכל מצוין, ברגע שאני מיבאת טקסט נוסף שמיועד לתיבה אחרת - מיד מתבטל השרשור של התיבה הראשונה. איך שופכים מספר חומרים למספר תיבות טקסט נפרדות שמשורשרות בינהן?

אנא תשובה בהקדם!
תודה מראש.

תפתחי תיבת טקסט קטנה חדשה בצד תעמדי בתוכה על מצב טקסט ותעשי יבוא אחר כך פשוט תקשרי את התיבה החדשה לתיבות השורשרות וכל הטקסט יכנס לשם

גשן

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
כפי מה שלימדו אותו (כאן בפורום) כי הפתרון היסודי הוא, לעשות כל שרשור תיבת טקסט, בשכבה נפרדת במאסטר. כך לא מתערבבים השרשורים אחד עם השני.

חיה וקיימת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אם הבנתי נכון את הבעיה
שיש לך כמה שרשורים מקבילים
וכל הזרמת טקסט פותחת עמודים חדשים
ולא משתרשרת במקביל.
אם זו הבעיה אז הפתרון הוא
בהעדפות התוכנה = CTRL K
TYPE
SMART TEXT REFLOW= לבטל את ה'וי'
ואז להזרים את השרשורים השונים
בהצלחה רבה

תכתבי אם זה עזר

נורה

משתמש רשום
עיצוב גרפי
חיה 10, את באמת 10!
הפתרון שלך עזר.
תודה רבה רבה. תזכי למצוות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה