עזרה וסיוע בהשבת אבידה של סכום כסף נכבד

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מישהי מצאה במודיעין סכום כסף נכבד שניתן לחתונה, כשכתוב על המעטפה
"ניסים והדסה בן ציון טולדאנו"​
מדובר במתנה / מתנות לחתונה של הזוג הנ"ל.
מה שלא ברור האם הבחור הוא בן ציון, והבחורה טולדאנו או שהפוך - הבחור טולדנו והבחורה בן ציון. [יותר מסתבר - הדסה בן ציון - ואח"כ טולדאנו - שם משפחתה החדש].
בכל אופן -- האם למישהו יש גישה למאגר הנישאים ברבנות או כל דרך אחרת כדי למצוא קצה חוט מי הם האנשים הללו?
מצוה גדולה של השבת אבידה ובפרט לזוג שמן הסתם אלו כספי חתונתם.

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תודה.
בדקתי - זה לא הם.

יש למישהו דרך להוציא מהרבנות שמות של הזוגות הנישאים? אולי איזה ממישהו במועצה דתית וכד'.

pnekodot

משתמש פעיל
נכתב ע"י נירוש;2183389:
מישהי מצאה במודיעין סכום כסף נכבד שניתן לחתונה, כשכתוב על המעטפה
"ניסים והדסה בן ציון טולדאנו"​
מדובר במתנה / מתנות לחתונה של הזוג הנ"ל.
מה שלא ברור האם הבחור הוא בן ציון, והבחורה טולדאנו או שהפוך - הבחור טולדנו והבחורה בן ציון. [יותר מסתבר - הדסה בן ציון - ואח"כ טולדאנו - שם משפחתה החדש].
בכל אופן -- האם למישהו יש גישה למאגר הנישאים ברבנות או כל דרך אחרת כדי למצוא קצה חוט מי הם האנשים הללו?
מצוה גדולה של השבת אבידה ובפרט לזוג שמן הסתם אלו כספי חתונתם.

כנראה שלחתן קוראים ניסים ולכלה הדסה
והמשפחות הם בן ציון - טולדאנו (לא ידוע מה של הכלה ומה של החתן)
חיפשתי בתוכנה של משרד הפנים
ונראה לי שזה יכול לעזור:

קבצים מצורפים

• 1.jpg
    KB 208.9 · צפיות: 7

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י pnekodot;2184152:
כנראה שלחתן קוראים ניסים ולכלה הדסה
והמשפחות הם בן ציון - טולדאנו (לא ידוע מה של הכלה ומה של החתן)
בנוגע לבן ציון מרחוב רבי שמעון בר יוחאי - זה לא הם.

חשוב להדגיש - זה נמצא בסופרמרקט, כך שיכול להיות שהם כלל לא גרים באזור אלא רק נכנסו לקנות דבר מה. או יכול להיות שהם גרים במקומות אחרים לגמרי, ורק אחרי החתונה מיד עברו לגור באזור. כך שלדעתי אין להתמקד בדוקא באזור מודיעין.

מוסיקה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אני שוחחתי אתמול עם הרבנות במודיעין, לא ידוע להם על נישואין לאחרונה של טולדנו ולא על בן ציון.
למרות שבבדיקה פשוטה ב-144, יש במודיעין כמה וכמה משפחות הנושאות את השם "בן ציון".

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י מוסיקה;2184553:
אני שוחחתי אתמול עם הרבנות במודיעין, לא ידוע להם על נישואין לאחרונה של טולדנו ולא על בן ציון.
למרות שבבדיקה פשוטה ב-144, יש במודיעין כמה וכמה משפחות הנושאות את השם "בן ציון".

יישר כח. אני דוקא התכוונתי לרבנות הארצית, שכפי שכתבתי כלל לא בטוח שהם מאזור מודיעין בכלל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה