עזרה דחופה

מסע אל האור

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
אני רוצה להכניס מקבץ רצועות שמע בכונן נשלף ושיישמע לפי סדר מוגדר שמספרתי במחשב. אך להפתעתי כאשר אני מכניסה את הכונן לנגן/בלוטוס חיצוני, הוא משמיע משהו אחר לחלוטין.
איך אני מגדירה את הרצועות לפי הסדר שאני מעוניינת שיושמעו בפועל?

Panda

משתמש מקצוען
למספר אותם בתחילת שם הקובץ לפי הסדר ככה:
00
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11

וכן הלאה עד דלא ידע

מסע אל האור

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
1671516767126.png

למספר אותם בתחילת שם הקובץ לפי הסדר ככה:
00
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11

וכן הלאה עד דלא ידע
זה מסודר וממוספר בדיוק כמו שמופיע בתמונה אך בהשמעה, זה משמיע שונה לחלוטין. יכול לשלוף קובץ מהאמצע ולהתחיל אותו ראשון או יותר מכך, בכל פעם שאני מכניסה את הדיס און קי מחדש, הסדר של ההשמעה משתנה. מה עושים? איך מקבעים את הסדר לפי מה שאני רוצה?
1671516767126.png

avim10

משתמש מקצוען
אולי בהגדרות של הנגן מוגדר להשמעה בסדר אקראי?

מתכנת חובב

משתמש פעיל
אפשר לצרף את כל השירים לקובץ אחד בסדר שתרצו ושלום על ישראל
נראה לי שפורמט פקטורי עושה את זה

מסע אל האור

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
אפשר לצרף את כל השירים לקובץ אחד בסדר שתרצו ושלום על ישראל
נראה לי שפורמט פקטורי עושה את זה
יש לי כ50 שיעורים. אני לא רוצה ליצור רצועה אחת לכל השיעורים אלא להשאיר אותם כמו שהם וכל אחד יוכל לשמוע את מה שהוא רוצה. אבל כן קריטי לי הרצף של השיעורים לבניית התהליך וכל הבעיה כאן, שנגנים או רמקולים משמיעים את הרצף בסדר אקראי ואין לי אפשרות להגדיר את זה

Savyon

משתמש פעיל
צריך למספר אותם במאפיינים זאת עבודת נמלים...
1671529214667.png

Panda

משתמש מקצוען
צפה בקובץ המצורף 1270353

זה מסודר וממוספר בדיוק כמו שמופיע בתמונה אך בהשמעה, זה משמיע שונה לחלוטין. יכול לשלוף קובץ מהאמצע ולהתחיל אותו ראשון או יותר מכך, בכל פעם שאני מכניסה את הדיס און קי מחדש, הסדר של ההשמעה משתנה. מה עושים? איך מקבעים את הסדר לפי מה שאני רוצה?
צפה בקובץ המצורף 1270353
תמספרי אותם כמו שכתבתי וזה יעבוד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה