עזרה דחופה- קובץ לא נפתח לי!

• פותח הנושא mis
  • פורסם בתאריך

mis

משתמש צעיר
יש לי סרטון בפורמט mp4 שלא נפתח לי בכל נגני הוידאו למיניהם וגם לא בתוכנת עריכה.
זוהי ההודעה על השגיאה:
זה די דחוף לשעה הקרובה...
תודה מראש!!

קבצים מצורפים

• תמונה1.jpg
    KB 61.3 · צפיות: 11

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אולי הוא פגום בכלל?

mis

משתמש צעיר
יש מצב שהוא פגום..
תודה בכל אופן, האירוע עבר..
(אבל הסתדרתי)

yosale

משתמש פעיל
צילום מקצועי
הקובץ לא פגום.
חסרים לה מקודדים מתאימים

mis

משתמש צעיר
גם יכול להיות, אבל מוזר- זה הגיע עם עוד קובץ (שהוסרט באותה מצלימה) שכן נפתח לי.

yosale

משתמש פעיל
צילום מקצועי
מה שכתוב בהודעת שגיאה: מדיה פלייר קלאסיק איננו מצליח לרנדר חלק מרצועת הוידאו, יתכן ואת צריכה להתקין מקודדים או פילטרים

mis

משתמש צעיר
אוקי,
זה מענין כי במחשב שלי יש את כל הקודקים שאפשר.
אם יש לכם חבילה של קודקים טובה,
אשמח לקבל.
תודה רבה

mis

משתמש צעיר
אוקי,
זה מענין כי במחשב שלי יש את כל הקודקים שאפשר.
אם יש לכם חבילה של קודקים טובה,
אשמח לקבל.
תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה