עיצוב עזרה דחופה-העמדת ריהוט בחדרי ילדים

oa21

משתמש חדש
עזרה דחופה!!!
אנחנו מקווים להיכנס לבית חדש לפני פסח ואני בדילמה בהעמדת הריהוט בחדרי הילדים
אני חייבת להיסגר על עצמי כי הנגר כבר חייב להתחיל לעבוד
החדר ממ"ד מיועד להיות חדר בנים צריך להיכנס שם ארון גדול,מכתבייה,מיטה משולשת שנפתחת כשבאים אורחים (החלון רוחב 1 מ' והמזגן בקיר של הדלת)
החדר הצמוד אליו מיועד להיות חדר בנות צריך להיכנס שם ארון גדול,מיטת תינוק,שידת החתלה רוחב 140 ס"מ, ומיטת חבר שנפתחת ברווח (החלון רוחב 110 ס"מ)
אשמח לעזרת המעצבות האלופות פה,איך אתן הייתן מעמידות את הריהוט בצורה שיהיה מרווח כמה שיותר?
אודה לכן מאד על העזרה

קבצים מצורפים

• 20240303_150657.jpg
    20240303_150657.jpg
    1.1 MB · צפיות: 49
  • 20240303_115758.jpg
    20240303_115758.jpg
    1 MB · צפיות: 49
  • 20240303_150629.jpg
    20240303_150629.jpg
    1.3 MB · צפיות: 47

חנהנה

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
זו תמונה ואני מדברת על קובץ שהאדריכלית עובדת עליו...
בכל אופן אני אראה מה אני יכולה לעשות בנידון
כי לתכנן על תמונה זה די:) מסובך

חנהנה

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
@oa21 תוכלי לומר לי מה המרחק של החלון ממ"ד מהקירות?
מה הרוחב של שידת החתלה?
ומה הגודל של מיטת תינוק?
ומה זה נקרא אצלך ארון גדול?

oa21

משתמש חדש
כן ,
החלון ממ"ד רחוק 1 מטר מהקיר הימני ו-110 ס"מ מהקיר השמאלי (במידה ואת עומדת מול החלון מבתוך החדר)
רוחב שידת החתלה כתבתי 140 ס"מ
מיטת תינוק גודל סטנדרט 70/130 ס"מ
ארון גדול הכוונה שיהיה כמה שיותר מקום אחסון :) כמובן בגובה הוא יהיה עד התקרה וברוחב כמה שיותר יותר טוב ....זה מאד תלוי איפה מעמידים את הארון ....
ממש תודה לך על הרצון לסייע :)

חנהנה

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מה הגודל הרצוי של המיטות ?
בינתים עשיתי ב-2 החדרים רוחב 80 אורך 190 שזה הסטנדרט

נערך לאחרונה ב:

oa21

משתמש חדש
הדלת צמודה לקיר הימני אין מרחק ומהדלת עד לקיר השמאלי (הקיר של החלון) יש 190 ס"מ ז"א שמיטה יכולה להיכנס שם ממש בדוחק ממש על המילימיטר של הדלת ולכן לא כדאי למקם שם מיטה

qwerty052

משתמש רשום
הדלת צמודה לקיר הימני אין מרחק ומהדלת עד לקיר השמאלי (הקיר של החלון) יש 190 ס"מ ז"א שמיטה יכולה להיכנס שם ממש בדוחק ממש על המילימיטר של הדלת ולכן לא כדאי למקם שם מיטה
כבר קניתם את המיטות?
אם לא, אז אפשר לקנות מיטות קצרות ב5-10ס"מ
עשיתי את זה בחדר ילדים, וזה בכלל לא מורגש

oa21

משתמש חדש
טרם קניתי את המיטות
לא בטוחה שזה אפשרי בכל מקום ...ואני גם מעדיפה לא לקצר אם במידה ויגיעו אורחים מבוגרים שצריכים לישון על המיטה זה יהיה לא נוח
אבל בואי תראי לי מה חשבת מה הכיוון שלך כי אני רואה שהשקעת פה זמן ומחשבה ....
ואז לפי האופציות אני אדייק אותך יותר אם זה רלוונטי או לא

UU

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
כשאני רוצה לתכנן כזה דבר
אני יושבת על וורד, כי אני לא אדריכלית ולא מעצבת פנים
מייצרת צורות גאומטריות, מלבנים, בגודל שמתאים לקנה מידה של החדר ושל המוצרים שרוצים להכניס שם
ומנסה אכשהוא לסדר את זה
עיצבתי ככה את החדר האטום שלי, אם כי אח"כ בחנות ישבתי עם המוכרת עוד זמן לשרטט עד הסוף (והחלפנו כיוונים) אבל יצא מושלם ב"ה
החדר אצלי הדלת מול החלון ולא ככה, אבל נראה לי לא מפריע כ"כ לסדר של החדר, שמתי בשירטוט כמו שיש אצלי בערך
יש פה בשרטוט - ארון 6 דלתות (לי לא נכנס, יש לי רוחב יותר צר, אבל פה נראה שזה הגיוני)
מיטה נפתחת משולשת שיכולה להיפתח כולה
ארגז מצעים (80*60), ושולחן 1.2 מטר, אני עשיתי אותם באותו גובה ועם אותו משטח עליון, זה המשך ישיר, וזה יוצר שולחן ענק וארוך ונוח, מעל שתיהם יחד שמתי כוורות (אורך כולל של 2 מטר)
יש עוד מלא אפשרויות לסדר את החדר, תנסי, ותעלי לפה צילומי מסך מכל מיני זוויות, כמו שאני רואה את הפורום - כולם ישמחו מאד להמליץ לך מה יותר נוח ושווה
בהצלחה
1709764297173.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה