עזרה דחופה בשחזור תכנות שנמחקו בטעות

אילוש

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
כונן C שלי היה מלא ולא נתן לי לשמור קבצים, בגלל שהייתי לחוצה לשמור עבודה דחופה מחקתי כמה תיקיות מהכונן, השטח אמנם התפנה אבל אני מגלה שמחקתי את כל התוכנות!!!!
יש אפשרות לשחזר?

מתכנת חובב

משתמש פעיל
@אילוש @מגיבים שחזור במצב כזה לא כל כך אפשרי ויעיל - מדובר בהמן חומר שצריך לחזור בשלמותו וכל ביט שלא יחזור בצורה תקינה עלול להשפיע על כל התוכנה, מה גם, מדובר בכונן C שיש עליו פעילות כמעט כל הזמן כשהמחשב דולק וגם הוא בדרך כלל SSD מה שאומר שלא תמיד אפשר בכלל לשחזר ממנו - בפרט אם עבר זמן
בקיצור, התקנה מחדש של כל התוכנות יעילה יותר ומומלץ לעשות התקנה נקיה של כל המערכת הפעלה - אם כבר אז כבר

מגיבים

משתמש חדש
איפה אפשר להתקין מחדש?
באינטרנט הוא נותן רק באפשרות של מנוי בתשלום חודשי, כך זה אמור להיות?
לפני שהתוכנה נמחקה כלל לא שילמתי על תוכנות אלו,

מתכנת חובב

משתמש פעיל
אופיס? אפשר להתקין ואז לשלם על רישיון (או לפרוץ) וכנ"ל לכמעט כל התוכנות

מגיבים

משתמש חדש
איפה אפשר להתקין?
מה זה אומר לשלם על רישיון? תשלום חד פעמי? באיזה סכום מדובר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה