עזרה דחופה בענין הסאונד במחשב

מירי ו.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
משום מה ביטלתי את הסאונד במחשב. התקנתי אותו מחדש דרך הדיסק שקבלתי כשרכשתי את המחשב, כעת מופיע לי ההגדרות של הקול אבל אינני שומעת שום צליל.
יש לציין שהרמקולים שלי חדשים.
מה יכול להיות שקרה?

מירי ו.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
בדקתי והכל תקין.
נו ? מה לעשות.........

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אולי החיבור לא טוב? לא ביציאה הנכונה?
תבדקי את הרמקולים האם הם באמת עובדים ע"י חיבור לטייפ ביציאת אוזניות.
קודם תבדקי שבאמת אין שום לין מושתק, והאם הכל פעיל. וגבוהה מספיק כך שאפשר לשמוע.

מירי ו.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
סליחה על הבורות... אני ממש לא מבינה כלום במחשבים ואביזריהם, לרמקול יש יציאה של USB בלבד ואותו חיברתי למחשב והאור נדלק עליו. האם צריך להיות חיבור נוסף? שאולי חסר לי?

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תלחצי פעמיים על סמל הרמקול משמאל המסך תראי אולי השתקת את הWAV.

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לא מכירה רמקול אם חיבור של usbבלבד, אבל לא ראייה הרבה זמן לא קניתי רמקולים....

NIVDFB

משתמש פעיל
ודאי יש עוד חיבור חוץ מUSB, יש יציאה רגילה כמו של אוזניות וצריך לחבר ליציאה של האוזניות במחשב.

DDFF

משתמש פעיל
שזה בדר"כ יציאה בצבע ירוק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  24  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה