Elementor עזרה דחופה בגלריות מוצר יחיד

.A.B.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יוצרי ai
עזרה דחופה!
יש לי באתר תמונות שכל אחת מהן בגודל שונה.
כרגע אין ללקוחה אפשרות לשנות את הגדלים.
אני הגדרתי שהן יהיו גודל של 300*300 כדי שיהיו שוות בגודל -
אבל זה גורם לטשטוש, ולהורדת האיכות.
יש דרך אחרת לפתור את הבעיה? דחוף. תודה
(משתמשת בג'ט)
@ראובן ליבוביץ

ראובן ליבוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
מה שיהיה לך הכי טוב כרגע אבל זה עבודת נמלים ללכת לאתר הזה יש שם אפשרות לבחירה מרובה של תמונות ולהגדיר להן 300*300 אם את יודעת להשתמש באתר הזה, נפלא, אם לא אשתדל להעלות מדריך לאופטימיזציה לתמונות (מדריך שאני כבר הרבה זמן רוצה להעלות, אולי בזכותך זה יצא לפועל ;)).
זה כמובן פתרון זמני, אח"כ נצטרך לחשוב על משהו לאורך זמן.
עכשיו אני חושב,
אולי תנסי בגודל של התמונה לעשות לו הכלה במקום כיסוי או כל הגדרה אחרת שהיא לא כיסוי אולי הוא יעבוד יותר טוב.

.A.B.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יוצרי ai
מה שיהיה לך הכי טוב כרגע אבל זה עבודת נמלים ללכת לאתר הזה יש שם אפשרות לבחירה מרובה של תמונות ולהגדיר להן 300*300 אם את יודעת להשתמש באתר הזה, נפלא, אם לא אשתדל להעלות מדריך לאופטימיזציה לתמונות (מדריך שאני כבר הרבה זמן רוצה להעלות, אולי בזכותך זה יצא לפועל ;)).
זה כמובן פתרון זמני, אח"כ נצטרך לחשוב על משהו לאורך זמן.
עכשיו אני חושב,
אולי תנסי בגודל של התמונה לעשות לו הכלה במקום כיסוי או כל הגדרה אחרת שהיא לא כיסוי אולי הוא יעבוד יותר טוב.
תודה רבה אין מילים,
אני אנסה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה