עזרה עזרה דחוף!!!

רבקה321

משתמש פעיל
יש לי קובץ אילוס ענק, ונוצרה מעליו כמו שכבה לבנה ואני לא יכולה לגעת או להזיז דברים.
אשמח אם מישהו יודע איך אני יוצאת מזה (ניסיתי את כל האופציות ב- VIEW).
אשמח למענה, תודה רבה!!!!!
123.JPG

כבי בלויא

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
אולי את בחלון המסכות או משהו
צרפי צילום מסך כולל הסרגל כלים

כבי בלויא

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
לא מצליחה להבין מה הבעיה
תוכלי לשלוח לי את הקובץ ואנסה לעזור
of6791060

סטודיו אקזוטיק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
לפעמים נוצרת צורה בשכבה אחרת.(ז"א כל העבודה עד אתה, בשכבה1. והצורה הספציפית הזו בשכבה מס 2) וננעלת. תנסי לבדוק בחלון הליירס, אם יש 2 שכבות, ואם באחת מהם יש צורה נעולה.
לפעמים קורה גם, שהקובץ מאוד מאוד כבד, ואז נהיה בו מין בג כזה, והוא ניתקה. את זה עדיין לא הצלחתי לתקן, חוץ מלנסות לשכפל את הקובץ ולפתוח שוב. (אבל הרבה פעמים זה פשוט לחפור ולגלות על מה לחצנו בטעות..)
תוכלי לשלוח גם אליי אם לא הצלחת להסתדר.
בהצלחה.

רבקה321

משתמש פעיל
תודה לעונות :)
האמת שאין לי שמץ מה הלך שם ניסיתי את כל האופציות שאמרת וישבתי עם קונטרול שיפט ואלט עם כל הלחצנים של המקלדת מרוב תסכול.
בסוף אין לי מושג איך עשיתי העתק של משהו מקובץ אחר וזה פשוט העתיק לי את כל הקובץ - בקיצר הזיה..
ב"ה עבר..
תודה שוב :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה