עזרה עזרה דחוף - מי מנוי לתוכנית ערבים קופת העיר מעל ל-14 שנה?

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
האם עמותה או גמ"ח עורכת הגרלות לאנשים בשביל שירצו להעזר בהם?
מי שמצטרף לערבים אינו נעזר, הוא עוזר. הוא תורם מידי חודש בהוראת קבע סכום כסף יפה ליתומים.
בסוף התהליך זה גורם גם שאם ח"ו ילדיו יצטרך להעזר, אז במקום להשקיע הון כסף בפרסום לקרן שיקימו להם, הכסף יגיע במחי הוראה לחברות האשראי.

כתבתי לפי ההנחה שלך, שעמותה צריכה לפרסם רק לתרומות ולא לנזקקים. אבל אניווי אין כזה כלל. אם המצב היה שאנשים מבקשים מעמותה לתרום כסף, ורק הנזקקים לא היו מסכימים לקבל, היה צריך לעשות קמפיין לנזקקים כדי שיסכימו לקבל...

ה. שלמה

משתמש פעיל
מי שמצטרף לערבים אינו נעזר, הוא עוזר. הוא תורם מידי חודש בהוראת קבע סכום כסף יפה ליתומים.
בסוף התהליך זה גורם גם שאם ח"ו ילדיו יצטרך להעזר, אז במקום להשקיע הון כסף בפרסום לקרן שיקימו להם, הכסף יגיע במחי הוראה לחברות האשראי.

כתבתי לפי ההנחה שלך, שעמותה צריכה לפרסם רק לתרומות ולא לנזקקים. אבל אניווי אין כזה כלל. אם המצב היה שאנשים מבקשים מעמותה לתרום כסף, ורק הנזקקים לא היו מסכימים לקבל, היה צריך לעשות קמפיין לנזקקים כדי שיסכימו לקבל...
תודה על הסבלנות להגיב לי, כפי שהקדמתי בהודעה הראשונה שלי באשכול אני מאוד מרוצה מחברותי ב'ערבים', ואני מייחל שאף יהודי לא יצטרך וכל ארגוני הצדקה יתקעו עם הכסף. קצת הפריע לי השיווק שהם עושים לזה, מפני שאין כמעט הבדל בכמות החברים אם הארגון אינו נועד למטרות רווח, אם סטטיסטית היה ח"ו 1% יתומים, אזי אין הבדל כמה חברים יש, גיוס תורמים משמעה הרחבת מעגל התורמים ופוטנציאל הנתמכים היל"ת ח"ו כאחד.
אמנם קצת נחה דעתי, שהרי 'ערבים' בא לעולם מחמת הטירחא הרבה בעבר, שהיה צורך להקים קרן לכל משפחה גם הבושות שהיו מנת חלקם של משפחה אומללה זו, ולזה גם הקמפיינים כיום.
גם בפן הפרקטי, קצת יותר נוח לנהל את אותה מערכת עם ריבוי חברים, מאשר עם מיעוט חברים, שהרי הרבה התעסקות זהה או דומה בין כל כמות משתתפים, וכפי שאני מתאר לעצמי חלק מהתרומה היא לצורך הניהול, ויותר קל וחסכוני לנהל קופה של הרבה חברים עם הרבה דמי ניהול.
בתקווה שאף יהודי לא יצטרך.

נערך לאחרונה ב:

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
גיוס תורמים משמעה הרחבת מעגל התורמים והנתמכים כאחד.
ח"ו. את מעגל הנתמכים, כלומר האלמנות והיתומים, מגדיל רק אדון כל הנשמות, הוא נתן והוא לקח, יהא שמו הגדול מבורך.

בלי "ערבים", העמותה תצטרך לגייס הון כסף לפרסום, ולפרסם ברחובות קריה את תמונות היתומים האומללים. וכולי האי ואולי
עם "ערבים" זה יהיה קל כמו מים, הקלה עצומה על המשפחה, ועל הדרך גם מעל העמותה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה