• פרוג למען העצמאים!

כפורום העצמאים והעסקים הקטנים המוביל בציבור החרדי, אתר פרוג נרתם לעזרתכם. בעקבות התפשטות נגיף הקורונה והשפעתו על המשק, נגרמים נזקים כלכליים לעצמאים רבים אשר מתמודדים עם מחסור בלקוחות. לכן החלטנו להושיט לכם יד ואנו מעניקים לכם, חברי האתר היקרים, את מערכת הפרסום העצמאית שלנו ב90% הנחה!!! כן כן! שלמו רק 10% כדמי רצינות ופרסמו את העסק שלכם באתר המוביל בציבור החרדי!

למימוש ההטבה, אין צורך בהקלדת קוד קופון, פשוט פרסמו!

למעבר ליצירת קמפיין >>>

להתייעצות ועזרה בין חברי הפורום >>>

לחבילת פוש לעסקים לחץ כאן >>>

עזרה ב src של תמונה ב html

מפתחת Net

משתמש צעיר
פיתוח / אפיון / עיצוב אתרים
אם אני רוצה שה SRC שלי יהיה משתנה ז"א נגיד למשוך אותו מקובץ XML מישהי יודעת איך לעשות את זה ב HTML פשוט
אשמח לתשובה
תודה

מפתחת Net

משתמש צעיר
זה לא באנגולר זה דף html שאני שולחת למשתמש במייל
יש לך מושג איך לעשות את זה?

אלעזר 1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בצד שרת:

בצד לקוח נראה לי שאפשר עם JS או אפילו עם CSS אם הכוונה להציג תמונה שונה לכל גודל מסך שונה

מפתחת Net

משתמש צעיר
זה php אני לא משתמשת בשום שפה מסוימת זה html טהור

אלעזר 1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נערך לאחרונה ב:

5127109

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
עיצוב גרפי
אין אפשרות להפעיל JS במייל , בכלל. ואם משהו הצליח לעשות כן זה פרצת אבטחה חמורה.
הדף שמגיע ללקוח הוא סטטי לחלוטין ואין בו שום פעולות, את יכולה להגדיר במקום שבו את שולחת את המייל (כלומר משרת כלשהוא או אפילו קלינט) לגנדר לך כמה וכמה טמפלטים ובכל אחד מהם לשים משתנה אחר SRC במקום.
יש HTML5 חדש שיכול לקחת כמה כתובות של תמונה ולפי פרמטרים להציג כל פעם משהו אחר - אבל - זה ממש לא תקף למיילים מכיון ששם אין תמיכה של כל הבאוזרים והכתיבה לזה הוא HTML טהור בסיסי ופרימטיבי - תוכלו לבדוק בכל מייל מעוצב שקבלתם שיש שם display table דבר שאין אותו היום באתרים ממש.

לוח דרושים

למעלה