עזרה ב pa600

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
נכון גם אני חשבתי ככה עד שהתברר לי שזה כן עושה וירוס לצערי מנסיון...

שטויות.
אם היית מבין טיפה במחשבים ותוכנות היית יודע שאין מושג כזה עושה וירוס,
וירוס לא נוצר לבד, מישהו עשה אותו...

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
שטויות.
אם היית מבין טיפה במחשבים ותוכנות היית יודע שאין מושג כזה עושה וירוס,
וירוס לא נוצר לבד, מישהו עשה אותו...
אתה מזכיר לי שזה שאמר לי את זה ג''כ צחקתי עליו אבל מה לעשות שהוא צדק... ווירוס אין הכוונה קובץ זדוני אלא קובץ שגוי...

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אתה מזכיר לי שזה שאמר לי את זה ג''כ צחקתי עליו אבל מה לעשות שהוא צדק... ווירוס אין הכוונה קובץ זדוני אלא קובץ שגוי...
מתוך ויקיפדיה...

וירוס מחשבאנגלית: Computer Virus) הוא סוג של קוד זדוני, שמשכפל את עצמו על ידי שינוי קוד של תוכנות מחשב אחרות. אחרי שהשכפול מצליח התוכנה שהקוד שלה השתנתה נקראת "נגועה" בוירוס. מקור השם וירוס הוא בדמיון תוכנות זדוניות אלו לווירוס ביולוגי אשר עקרונות פעולתו בתא הנפגע ודרכי הפצתו בעלות לוגיקה דומה.

תוכנות זדוניות מסוג זה עשויות להיכתב מתוך צורך לסיפוק או זדוניות של האקר, כחלק מניסיון לבצע פשע מקוון או למטרות מדיניות כמסייעות באכיפת חוק או בפעולות צבאיות.

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
מתוך ויקיפדיה...

וירוס מחשבאנגלית: Computer Virus) הוא סוג של קוד זדוני, שמשכפל את עצמו על ידי שינוי קוד של תוכנות מחשב אחרות. אחרי שהשכפול מצליח התוכנה שהקוד שלה השתנתה נקראת "נגועה" בוירוס. מקור השם וירוס הוא בדמיון תוכנות זדוניות אלו לווירוס ביולוגי אשר עקרונות פעולתו בתא הנפגע ודרכי הפצתו בעלות לוגיקה דומה.

תוכנות זדוניות מסוג זה עשויות להיכתב מתוך צורך לסיפוק או זדוניות של האקר, כחלק מניסיון לבצע פשע מקוון או למטרות מדיניות כמסייעות באכיפת חוק או בפעולות צבאיות.
אחי אני בצום מה אתה רוצה ממני??? להתווכח עם מציאות??? סתם צוחק אין מה לדון תנסה לבד

m a r g a l i t

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אחי אני בצום מה אתה רוצה ממני??? להתווכח עם מציאות??? סתם צוחק אין מה לדון תנסה לבד
יכול להיות שאולי תהיה שגיאה כל שהיא בגלל זה,
אבל לא וירוס..
בסוף הצום תקרא שוב את ההודעה של @הדוד סם או שתשאל טכנאי מחשבים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה