עזרה בשעון עולמי

• פותח הנושא Pro
  • פורסם בתאריך

Pro

משתמש רשום
שלום וברכה

יש לי אתר וורדפרס
באתר אני צריך להגדיר איזור שבו יהיה רשום בגדול שעה מסוימת נניח 12 בצהריים בא"י
וע"י שיהיה רשימה נגללת של כל הערים בעולם וברגע שאדם בוחר את העיר שלו, השעה משתנה.
לדוגמא: אם הוא בוחר ניו יורק מופיע לו השעה 5 בבוקר
וכו' וכו'

תודה מראש על העזרה

Pro

משתמש רשום
תודה רבה

אפשר הסבר קצר
איך אני משתמש עם זה?

Pro

משתמש רשום
עברתי כבר על כל התוספים שוורדפרס נותן וזה לא נותן לי מענה

מה שאני צריך זה אפשרות לקבוע זמן ותאריך, ומכל מקום בעולם יוכלו לבחור את העיר ויירשם להם באיזה שעה זה אצלם
לדוגמא: נניח שאני עושה אירוע בתאריך 01/01/15 ביום חמישי בשעה 8 לפי שעון א"י מתי זה יוצא בניו יורק, ומתי בלוס אנג'לס, ומתי בפריז וכו'

אם יש מישהו שיכול לעשות את זה בתשלום
שיצור קשר באישי

תודה מראש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה